Снежна зима носи радост на дечицата от МЛАДОСТ!

  • 18 346
  • 302
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 818
Честит Рожден Ден на Алина! Нека расте в здраве, радост и вълшебство!  Tada
И аз ще се присъедина към репликите "Боже, кога стана на цяла годинка!" Може би защото темата върви бавно...

# 241
  • Мнения: 3 695
Да е здравa и веселa Алина!!!
Много късмет и усмихнато детство!!!


# 242
  • Мнения: 3 634


Честит рожден ден!

# 243
  • Мнения: 533
 newsm59 Честит Рожден ден на малката Али , да порасне здрава,умна и късмет в живота да има! newsm59

# 244
  • София
  • Мнения: 6 011
Честит рожден ден на Алинка!
Да е здрава и много щастлива! Много радост да ви носи, Къдруш!

# 245
  • Мнения: 3 634
Аз продължавам да жъна неволи с детските центрове. Обадих се днес в "Лейди" и изрично попитах за възрастта и дали е свободен клуба. Поканиха ме най-учтиво и разбира се, там имаше парти. Даже ми се скараха, че съм отишла. После се разходихме до Таласъмите, но и там имаше частно парти. След това отскочихме до Outlet-а и там беше страшно. Все едно даваха без пари!  Mr. Green Накрая завършихме в тъпата Арена, от която вече ми се гади. Не ни пуснаха в клуба, но имаше поне 5 деца на нашата възраст. Отвън чух майката да казва, че никога  не би казала реалната възраст. И това, ако не е тъпотия!

Утре ще се разходим до "Мики Маус". До "Оксиния"-та също има клуб, но работи само през седмицата. Има и още един, но с големи букви пише отпред "От 3 до 6".

# 246
  • Мнения: 69
здравейте  Hug

благодаря на всички за пожеланията  bouquet
оцеляхме след лудницата, много съм доволна от Таласъмчетата, имахме 20 поканени дечица, дойдоха 14 и беше просторно и приятно, всеки си намираше с какво да си играе Crazy
днес посрещахме вкъщи бабите и дядовците и вече съм гроги Tired
отивам да релаксирам Flutter

# 247
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Честит Рожден Ден Алина! (малко на патерица)
Да си много здравичко, усмихнато и щастливо мъниче!


Михалко аз май съм изпуснала историята за неволите ви с детските клубове. Ние сме редовни посетители на http://www.stranatanachudesata.com/
И там през уикенда е натоварено, заради рожденните дни, но съм много доволна. През седмицата ходим и го оставяме Пепи за по час два, за да можем да напазаруваме или да изпием по едно кафе на спокойствие. Там нма проблем за възрастта на детето. Когато е бил по малък също сме го водили.
Някъде по темата бях чела че Мечо пух и приятели се е преместило в Младост 1. Не съм ходила, но и там бяхме редовни посетители, докато живеехме в Младост 2.

# 248
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Айде и аз с малко закъснение(това "на патерица" ми звучи малко гадничко  Laughing)

, Алина!!!


За клубовете, аз точно в този "Мечо Пух и приятели" съм водила Емма, който е в Мл1. В другия не съм била. Много съм доволна от гледането и отношението.

# 249
  • Мнения: 3 634
Съзнавам, че вече ставам досадна. Споделям за последно и после приключвам с оплакването.  Peace
Посетихме днес "Мечо Пух и приятели" и мисля, че е симпатично клубче. Обаче ми беше много студено и си тръгнахме бързо. Уточнявам, че при децата беше топло, но на масите при възрастните беше много студено. След, което отидохме до Талъсъмите и там имаше голяма лепенка "Санитарн полуден до 11:30ч.". Това се случи в 11:20ч., но ми казаха че до 30мин няма да са готови. Страшно се ядосах и се накрещях порядъчно. Не може ли да се чисти обстойно в извън работно време?! За да разберете по-добре възмущението ми ще припомня, че някои дни живеем в Бистрица и днес пътувах оттам до Талъсъмите.  ooooh!

Накрая за нещастие пак завършихме в Оутлет-а, но не намерихме дете, с което Мите да си поиграе. Ситуацията ще стане критична, ако скоро не открия приятел за моето дете.

# 250
  • София
  • Мнения: 5 407
Ние с Мартин няколко пъти сме били в новия " Мечо Пух и приятели " - на Окръжна болница . И аз съм доволна много от клубчето , но Михалко е права . При родителите е студено . Даже като бяха преди в старият клуб / той беше в нашия блок / празнувахме там рд на Мартин мин. година и съм го оставяла няколко пъти да го гледат през летните месеци , като съм била ангажирана с някакво ходене . Момичетата са много мили и грижовни .

# 251
  • Мнения: 1 152
Привет!  Grinning

Я, на каква тема попаднах! Приемате ли нови попълнения? Mr. Green

Живеем в Младост 1 с моята бебка Карина. Чакам с нетърпение да идва хубавото време, за да сме на вън повече време.

# 252
  • София
  • Мнения: 6 011
Сасано, добре дошла!

# 253
  • Мнения: 56
Добре дошла и от мен Сасано

# 254
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Сасано,  welcome И ние сме в Мл 1

Общи условия

Активация на акаунт