САМОКОВЧЕТО малко на тати помага с чашка винце в ръка:)подарък за мама да стяга!

  • 8 556
  • 308
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
браво на всички мами спазващи диета!аз като не мога ще съм си дебела Embarassed Joy newsm19
ей днес сме върха да не изпишем темата за един ден Hug newsm62  love001

# 46
  • Мнения: 79
Здравейте мами.Ние днес цял ден пак на пазар.Мими беше ГЕРОЙ,обиколи целия град пеша с нас,и в момента още немога да я събудя. LaughingВзех я уж да я събудя,а на нея и е още по добре гушната в мама.Ама нали е жена. Mr. Green
На Ачо и Ники бързо заздравяване на раните и дано няма белези.
Мацки,бягам ,че чакам драги гости.
Хубава вечер.

# 47
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Поли по какъв повод са тези Коледни покупки няколко дена подред newsm78

# 48
  • Мнения: 79
Еййййййй,жени бе Laughing.Стягаме се за сватба,нашата леля ще се омъжва на 15 февр..

# 49
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=317082&pid=10283424  малко фото от нас (последните са от днес)

# 50
  • Мнения: 228
Много сладък брее Heart Eyes Heart Eyes пораснал младежа.Силве да го нацелуваш Heart Eyes

Охоо Поли,чуден момент да се издокарате по последна мода.Да ви е много щастлива лелята. Hug

Исе,остави,аз не съм първа кулинарка Embarassed Embarassed,ама сега дотолкова не ми пука,че ще правя нещо вкусно,че чак да не повярваш.
И все пак челядта и домазлъка трябва да ядат. Heart Eyes.На мен днес ми е чисто протеинов ден,ама утре ще си спретна и режимна вкуснотийка.

Ели важното е килцата да спадат( и дънките да ширеят),а как ще стане-ти ще прецениш най-добре Hug Hug Hug.

# 51
  • Мнения: 674
Силве, Никче е станал още по-голям сладур! Hug Още ли си е лакомийка или вече е почнал да става претенциозен? Като гледам как е нападнал франзелата! Joy
А мен Габи ме побърква с това ядене! #Crazy

# 52
  • Мнения: 22
                                                                            За всички които го пожелаха!!!   
                                                                             Добро утро!                                                                           

# 53
  • Мнения: 141
Ели мерси за кафенцето,ние тази нощ ставахме най малко 10 пъти,и сега съм бушон Mr. Green
Силве снимките ме развеселиха,много сладко това момче Wink

# 54
  • Мнения: 228
привет сладкишки Hug Hug :hug
прекрасно кафенце за разсънване Hug Hug

# 55
  • Мнения: 22
О Меги ние вече година сме си все така това нощно будене по няколко пъти вече ме съсипва Confused

# 56
  • Мнения: 0
благодаря за кафето ели!!!дойде ми прекрасно!!!
силве ники е голям сладур  love001
и ние ставаме много през нощта не помня от кога не съм спала цяла нощ newsm78 smile3507
и аз днес съм голям бушон newsm53
приятен ден

# 57
  • Мнения: 141
О Меги ние вече година сме си все така това нощно будене по няколко пъти вече ме съсипва Confused
Е ние сме така почти откакто се е родил големия,той се будеше редовно почти до 3г, после тъкмо взех да се наспивам и се роди Ачо,и така вече почти 2г ама напоследък взе да ми идва нанагорно,пък и сигурно вече е от ЕГН-то Mr. Green
Ние днес отиваме да боцнат Ачо-последната бебешка ваксина и да ни премерят колко сме пораснали Wink

# 58
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Добро  утро и от нас Laughing
По въпроса със спането, от както спим 3-та намаме проблем с буденето нощем Mr. Green
Как е времето при вас newsm78, при нас се развали и маи няма да има излизане днес, а си мислех да отскочим до един магазин Confused

# 59
  • Мнения: 228
хайде на обяд:)

Общи условия

Активация на акаунт