САМОКОВЧЕТО малко на тати помага с чашка винце в ръка:)подарък за мама да стяга!

  • 8 555
  • 308
  •   1
Отговори
# 30
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Малей като гледам как сте се разготвили в старата тема, срам ме хваща.....у нас или М готви или си взимаме готвено от Младост Embarassed Ние от 3 седмици сме си тук и досега само веднъж направих супа на детето ooooh!

# 31
  • Мнения: 577
Благодаря ви много сте отзивчиви и много готини.  Hug Hug а за дечицата ви направо нямам думи толкова са слънчеви и усмихнати.

# 32
  • Мнения: 22
Аз също поръчвам от "захарно петле" имат голям каталог и са мноооооого....... вкусни наистина затова ти гарантирам Peace

Силве добре дошла отново сред нас къкво прави палавия Ники Grinning Какво имаш предвид под тук че вече ти загубихме дирите Laughing давай пояснения.

  Меги какви ги вършите вие бързо да се оправяте Hug аз с Анелия имах подобно случка само че при нас дърпайки покривката кафето беше гарнирано и с торта върху главата #Crazy можеш да си представиш картинката но за щастие поражениета беше само върху дрехите  до кожата не беше стигнало след това като видяхме че и няма нищо доста се посмяхме Joy но в първия момент изпаднах в шок.

# 33
  • Мнения: 4
СИЛВЕ добре дошла.Хубави и вкусни торти има и в Искър в Самоково.А и при нас в Сладкарница Гергана.По отношение на готвенето нещо ни беше прихванало него ден и явно е било заразно та всички се бяхме завъртяли в кухните по дълго от обикновено.Теб те нямаше и не те е хванало.Повече да не се губиш за толкова време.Липсваш ни.  love001Меги бързо да се оправите стискам палци.Ама сме се събрали я виж колко много.Това е повод за почерпка

# 34
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Благодаря за посрещането Hug
Ели ми какво да правим и ние като Меги ooooh! Ники преди 4 дена обърна върху себе си на М чашата с вряла вода (за кафе) резултата е мехури и рани върху дясната ръчичка и гърдичка ooooh! Да не говорим, че изкърти мазилката под прозореца и сега е виждат тухлите и има даже дупка Crazy.......такива ги върщи ooooh!
Ели, Габриелка мн е пораснала, истинска госпожица е вече  bouquet
Ще кача и аз довечера малко снимков матерял Wink

# 35
# 36
  • Мнения: 68


хайде и нещо сладичко към питието от мен


хей,мами внимавайте с тези кафета,дано скоро да мине на малките дребосъци.Силве здравей и добре си ни дошла и от мен!!

# 37
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мацки моя палавник се събуди и ще поизлезем малко, до после Laughing

# 38
  • Мнения: 141
Ей Силве добре дошла  Hug,много са палави тези наши малчугани,то аз по принцип гледам да си пия кафето далече и тайно от Ачо защото все иска и той,ама онази сутрин нещо си говорим в кухнята с м,кафето ми на края на пералнята и хоп на Ачо на ръката Embarassed
А за тортите-аз взимам от И скър или от сладкарницата на пазара-винаги са пресни и имат интересни украси за деца Wink

# 39
  • Мнения: 0
силве как да кача албума на елиза при вашите в общата страница или това го правиш ти?!?!?!?
ей суперски почерпки!!!!браво на вас

# 40
  • Мнения: 24
 waveyЗдрасти Силве, добре дошла!
Хей мами, какво става вече незнам, уж все си гледаме децата, пък едно се изгорило, друго паднало, трето незнам какво..... Лелееее тези деца наистина са неудържими ooooh! Дано има по-малко такива инциденти.
Поли, нищо не каза, какво си купихте от София, то това обикаляне не е било напразно Thinking
И аз разгледах снимките на Габи - малка чаровница Hug
Цвети още спи, иначе като се събуди ще си играем в къщи че времето пак е кофти навън.
За тортите, яла съм от тези до Детски свят - от Ихтиман са, много са вкусни!!!

# 41
  • Мнения: 228
И аз имам слабост към "Искър"ските торти.И тази за годежа и тази за сватбата ми бяха оттам Heart Eyes Ихтиманските сладкиши също са много вкусни,но аз съм -за стимулиране на родното производство Peace

ама я вижте младежа как правилно се ориентира,само около мацките(или по-точно те около него Wink)Прекрасни са дечицата Heart Eyes Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 228
Нямам фотоапарат иначе щях и сега да ви приканя в света на кулинарните изкушения  chef
Направила съм една баница и изглежда sooo delicious  chef

# 43
  • Мнения: 18
Ани, ти пък как успяваш да спазваш диетата, като непрекъснато забъркваш разни вкусотийки  newsm78 Това твойто на мазохизъм ми мяза  Laughing
Междудругото и аз се сложих от в4ера на диета и даже на Дари кашите и пюретата ми се струват примамливи и апетитни  Crazy

А за щуротиите на малчуганите - нашия батко е обръщал готварската печка ( барабар с тенжера супа, прясно мляко и тава с ориз....), както и част от секцията на която естествено имаше и една саксийка "за разкош" Това обаче като малък - а за сегашните щуротии - не ми се говори, да не ви плаша...

# 44
  • Мнения: 674
Силве,  Hug.
Тортите и за двата РД ги поръчвах в Захарно петле.
Пак мерси за комплиментите за Габуш! Heart Eyes
И за почерпката мерси.

Аз в момента се боря с хилядите документи, които искат, че майка ми да ми гледа Габи по програмата. Дано стане, защото от събота съм на работа вече. Не че досега не поработвах. Crazy

Ми моята диета устоя докато разрязах тортата на РД. Embarassed Иначе все още се ограничавам - не ям калорични работи, но.......счупи ми се кантара и не знам дали има ефект, само това, че дънките са ми малко-по широчки от обикновено. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт