САМОКОВЧЕТО малко на тати помага с чашка винце в ръка:)подарък за мама да стяга!

  • 8 545
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
мегън баткото е прекрасен а и сред тези красавици там незнам как ще го опазиш!!!!!  love001 Joy newsm53

# 16
  • Мнения: 141
еве той сам да си се пази Wink,ама той само с момичета си играе и много не се пази от тях,а въпросната красавица е само 6-7 дни по-малка от него

# 17
  • Самоков
  • Мнения: 561
Като видях да се споменава пак за 8-мо мартенска среща и веднага пристигам. Миналата година наистина си изкарахме супер, така че пак съм навита. Flutter
Ани страшно заглавие, ти къде се беше загубила тези дни.

# 18
  • Мнения: 577
Здравейте

Много хубави и интересни торти сте поръчвали на децата си та да попитам от къде. Последната която видях беше на Габи.

# 19
  • Мнения: 228
Само аз не съм видяла Габето рожденничка и отивам да поправя стореното.
нели бях на Самоков до в4ера ве4ерта,но ве4е съм на линия.

Лелееееее Габето е страхотна чаровница,пу-пуи с този тоалет Heart Eyes.И определено е щастлива на празника си(не раздразнителна,както майка й я наклевети тук).Ели и ти изглеждаш прекрасно Hug

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 11:22 от bravy

# 20
  • Мнения: 68
добро утро и от мен,то е почти обяд вече Rolling Eyes Laughing.моите хубостници от днес са в междусрочна ваканция,така че сме в пълен състав у дома,при нас времето е мн хубаво и мисля да ги оставя да си играят през целия ден,все пак са си заслужили след последната седмица на усърдно учене за оформяне на оценките

# 21
  • Мнения: 18
Здравейте и от мен в новата тема! Тук намирисва на празници вече  Simple Smile

И моя ученик е във ваканция и вече умира от скука - то им писнаха ваканциите напоследък на децата  Laughing

Ако има някой желаещ за последна поръчка от Ларедутските намаления, да "свирне" на лични да си разделиме доставката  Wink

# 22
  • Мнения: 1 485
Здравейте! Laughing
**poli**,видях случайно,че питаш за торти-за София ли те интересува по точно? newsm78

# 23
  • Мнения: 577
За Самоков МАлкия има рожден ден след 3 седмици и не знам от къде торта. И дали са вкусни.

# 24
  • Мнения: 3
СИЛВЕТО ЛИ?????
ВСЕКИ МОМЕНТ ЩЕ СЕ ПОЯВИ Laughing
АЗ ДА Я ИЗДАМ Mr. Green

# 25
  • Мнения: 18
В магазин РИЧ до "детски свят" има страхотни торти. Докарват ги от Ихтиман ако не се лъжа. И на вкус са много хубави и по каталог има доста интересни украсени за разли4ни поводи  Peace

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Цоп в новата тема Laughing
Ани добре ме заместваш, ама да беше махнала на Дани щъркела поне Mr. Green
Аз се завърнах вече и сега ще се върна да видя какво сте писали в 12-те стр. в които липсвах Blush

# 27
  • Мнения: 3
ИМАШ СИЛВЕ ДОСТА РАБОТА
НОВИ МАМИ ЗА ДОБАВЯНЕ
КОРЕКЦИИ.....

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
..... една сутрин реши да ми изпие врялото кафе.....
....дясната ръчичка и дясната гърдичка преди 4 дена ooooh!

# 29
  • Мнения: 0
силве здравей!!!!
добре си се завърнала!!!
относно тортите в рич наистина са хубави в захарно петле също има голям избор а доколкото знам и на пазара тези под кръглото в тази сладкарница не са лоши
поли обиколи и виж все пак е въпрос на вкус-знам че ще избереш най хубавата и рожденния ден ще е прекрасен Hug

Общи условия

Активация на акаунт