Гланц за устни

  • 42 317
  • 368
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29
Най-добрия който съм ползвала без съмнение е този Шанел Levres Scintillantes.

Този ми е любимия,но бледо розовия.Ползвам го от години.Като цяло харесвам гланцове,които са с четка,а не такива в тубичка

# 16
  • Мнения: 31 197
Много съм доволна от Maxfactor Silk Gloss,един от най-добрите,които съм ползвала.Моя е най-светлия розов нюанс. А и е дълготраен,нещо което е рядкост при гланцовете. Peace
Наистина са много добри за цената си.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Ползвам различни. От Ейвън, Орифлейм, на Руби Роус имаше едни като спирала със сива капачка, но ги няма от много време. Последно си взех на Мейбълин Ликуид Даймъндс дветло кафяв и много ми харесва. Харесала съм си един на Лореал Глам Шайн 103 номер. Мисля да си го взема. Някоя от вас ползвала ли го е да сподели?  Hug

# 18
  • Мнения: 2 229
На пазара на кв. Суха Река
Пазара на Герена ли имаш предвид или някой друг? Embarassed


Аз пък вече се съмнявам, че е така, защото имам гланцове и на Ланком и хич не са толкова хубави, колкото си мислех. Много е важно да се нацели и цвета!
http://ecx.images-amazon.com/images/I/41WKy1lrZpL._SL500_AA280_.jpg
...

Аз имам такъв, но по-бледо розово, на устните стои почти прозрачно, и съм страшно доволна!
Устните стават страхотни, не е лепкав изобщо, много ми харесва. Simple Smile Но чак любим не ми е.

Сега много харесвам едни течни червила на Л'ореал -
Не се водят гланцове, но аз не намирам никаква разлика, освен че блясъкът е по-силен и са малко по-трайни. Crazy

iv4enceto_91, сега видях, че точно за тях питаш - аз имам номер 114 и е страхотен!

# 19
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Козметика на Gosh се продава и в Sky City Mall.

На Клиник гланцовете не ми харесват особено - адски лепкави ми идват. Иначе като цвят и покривност са ми ок.

Сега съм с:



И съм много доволна.

# 20
  • Мнения: 1 224
Пазара на Герена ли имаш предвид или някой друг? Embarassed
Дам , точно него  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 414


влюбена съм в този... Heart Eyes
Леле страшен е. Crazy
Кой номер е?

# 22
  • Мнения: 13 624
На Glam Shine Crystals имам номер 303 Topaz Strass..не е зле, но може и по-добре Simple Smile Дразня се, че в БГ докарват съвсем различни цветове или са ограничени, а в чужбина има поне двойно повече избор Sad ето го и него

# 23
  • София
  • Мнения: 3 797
На Glam Shine Crystals имам номер 303 Topaz Strass..не е зле, но може и по-добре Simple Smile Дразня се, че в БГ докарват съвсем различни цветове или са ограничени, а в чужбина има поне двойно повече избор Sad ето го и него
И мен това ме дразни.Докарват само по 3-4 цвята , избор никакъв  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 341
Предпочитам продукти на по-квалитетни марки, но случайно попаднах на Golden Rose - Mega Shine & Volume Lipgloss и страшно ме съблазниха, защото изглеждаха някак много ВКУСНО. Взех си един цвят, останах приятно изненадана и си взех и още един. Бих казала, че са доста добри за цената си от 6.50 лв. Не лепнат и са сравнително трайни. Вероятно повечето от вас са скептично настроени спрямо Golden Rose, както бях и аз, но за 6.50 ви препоръчвам да ги пробвате. 

# 25
  • Мнения: 13 624
Аз пробвам всякакви Simple Smile Не ме интересуват дали са 1 лев или 30 Simple Smile понякога се е случвало да попадам на много готини гланцове за супер малко пари. Имаше преди години едни на Мейбелин, ама ги спряха. Бяха жестоки! Jelly нещо си се казваха

# 26
  • Мнения: 341
Ми пробвай тогава тези Golden Rose - Mega Shine & Volume Lipgloss. За 6.50 може да се експериментира и с повечко цветове, защото си права, че е много важно да се нацели цвета. А те са много цветове - някъде към 15-тина може би. Имат тестери. Аз ги купувам от един павилион за такъв тип/клас козметика, който е на "Раковска" някъде малко след Germanos на ъгъла с "Граф Игнатиев". Хубавото там е, че може всичко да се види на дневна светлина.

# 27
  • Мнения: 372
Най-доволна съм от Max Factor. Но Loreal Glam shine и Maybelline-diamonds също ми допадат pletka  Bourjois 3D е доста лепкав и трудно се нанася, но пък иначе е траен и ефектен... Ползвам само светли цветове.

# 28
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 396
Аз от скоро проявявам интерс към гланцове и така, за да не се прецакам  Mr. Green си купих гланц на Евелин / единият е с две части - за цвят и за блясък, а другият е Lip Extreme Volume /. Вторият има ефект за уголемяване на устните и малко щипе отначало  Whistling - не бях забелязал, че е такъв, но иначе е по-хубав от първия, защото по-малко лепка. Поне аз не харесвам много лепкави гланцове. Цената му е около 6 лева. Харесвам предимно прасковени тонове.

# 29
  • Мнения: 3 675
Аз съм вземала един на Манхатан от Бонжур - http://www.manhattan-cosmetics.com/
доволна съм много, защото не лепне, иначе на Ейвън не ми харесват много лепкави са, на Орифлейм са по-добри, нъпреки че съм купувала само поп глам.

Общи условия

Активация на акаунт