Дайте своя глас за България!

  • 1 839
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Пловдив
  • Мнения: 722
Мили мами, Белоградчишките скали преминаха във втората фаза на надпреварата за определяне на най забележителните природни феномени в света - New 7 Wonder of Nature. От  441 природни феномена в света, 261 достигнаха втората фаза на надпреварата,от тях само 77ще продължат в следващата фаза на надпреварата. Мисията на кампанията New 7 Wonders of Nature е  "Ако искаме да запазим нещо, първо трябва да го оценимt".

Затова, моля, посете www.new7wonders.com/nature/en и подкрепете Белоградчишките скали, за да може този природен феномен да премине  в следващата фаза.  Laughing

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Гласувах и разгледах сайта. Има страхотни неща. Благодаря за информацията и призива.
Аз не предполагах, че тече такава класация. Явно в България не се дава много гласност или аз не съм разбрала Embarassed

# 2
  • Мнения: 4 892
Belogradchik Rocks (BULGARIA);
Mont Blanc (Alps), Mountain Peak (FRANCE/ ITALY);
Black Forest (GERMANY);
Lake Balaton (HUNGARY);
Matterhorn (Alps), Mountain Peak (ITALY/ SWITZERLAND);
Geirangerfjord (NORWAY);
Thy National Park (DENMARK).

Ей ги на моите.   Hug

# 3
  • Мнения: 4 520
Гласувах и аз. Огромна част от кандидатите са ми напълно непознати обекти, затова гласувах за стандартни красоти.  Grinning Дано ми остане малко време да се образовам.

# 4
  • Мнения: 157
Гласувах.  Peace
Имала съм възможността лично да посетя Белоградчишките скали (то не, че е много сложно Wink ) и разглеждайки останалите кандидатури, смятам че имаме пълно основание да сме сред победителите!

# 5
  • Мнения: 1 240
И аз гласувах.  Peace

Аз не предполагах, че тече такава класация. Явно в България не се дава много гласност или аз не съм разбрала Embarassed

На няколко пъти по телевизията чух за тази кампания.

# 6
  • Plovdiv
  • Мнения: 551
Гласувах.
Радвам се на темата. Hug

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 722
Нека , който желае да разпрати призива на близките си по скайп или мейл! Peace
Аз лично гласувах за неизвестни обекти или за такива в страни от третия свят, защото мисля, че те имат най- малък шанс да влязат в класацията и респективно не са ни конкуренция. newsm78 Може би не е честно и със сигурност не е обективно,.... но ми се иска да се класираме поне в първите 77

# 8
  • Мнения: 157
Аз гласувах за обекти, които ми харесаха и които ми се сториха наистина уникални. Като разбира се, до един бяха от другите категории, а не "CAVES, ROCK FORMATIONS, VALLEYS", където са и Белоградчишките скали. Wink
Не знам дали е честно или нечестно. Това, за което гласувах наистина ми хареса, така че не се чувствам виновна...  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 505
Гласувах

# 10
  • Мнения: 16
Гласувах. Аз също не съм чула, че тече такава кампания.

# 11
  • Мнения: 19
Гласувах  Peace

# 12
  • Мнения: 5 393
Гласувах.

# 13
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
А какъв е принципът на седемте избора? Ако гласувам седем пъти за Бел. скали?

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А какъв е принципът на седемте избора? Ако гласувам седем пъти за Бел. скали?
Не става, аз пробвах.
А идеята е да се изберат новите седем чудеса на света, което като финал ще стане ясно 2011г.

# 15
  • Мнения: 5 393
Мдааа, само по 1 глас за един и същи кандидат може.

# 16
# 17
  • Мнения: 4 520
Лелееее, конкурсът щ приключи през 2011 г. Това не го бях разбрала.
Не че са си нашите, но Белоградчишките скали са достойни да са сред финалистите. На Гранд Каньон например не виждам какво толкова му харесват.  Tired (признавам, на живо не съм го виждала).

# 18
  • Мнения: 465
Гласувах, даже няколко пъти, от всичките майли  Peace

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
И аз гласувах.Дано да се наредим по-напред в класацията.Ако има повече гласност може би.Аз случайно разбрах от форума сега.

# 20

Общи условия

Активация на акаунт