Среща на Варненски бремелинки Август 2009

  • 3 347
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!И аз ще пасувам.Нещо не се разболявам.А и в неделя съм на работа и трябва до тогава да се оправя!

# 16
  • Мнения: 60
beky, какво означава да си гъба бе! Нали си една от нас - гъби ли сме, прасковки или кисели лимонки няма значение  Grinning Много ще ни е хубаво да се видим  Hug

Ок и аз ще се радвам да се запозная с други както казва моята дъщеря "временни"   bouquet
За мен няма значение кога и къде аз съм с кола. На всякъде ми е удобно. ще следя за часа и мястото на срещата.

Има сделка Simple Smile ще се уговорим събота сутринта Simple Smile

# 17
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Момичета,благодаря за поканата,трогната съм  bouquet.За съжаление моя мъж в никакъв случай няма да се съгласи в почивния ден да ме закара до Варна и там да ме чака,аз да се забавлявам.Пък и съм малко срамежлива Embarassed.Но ако някой ден се организира среща през седмицата може и да дойда.Весело изкарване на всички,които ще отидете и да хапнете по една салатка и заради нас Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 012
В събота до 3-4 часа съм свободна - така че, ако решите за около обяд, ще дойда Simple Smile

# 19
  • Мнения: 60
 Аз си мисля някъде към 12ч какво ще кажете тъкмо за обяд  cook cook

# 20
  • Мнения: 35
Аз си мисля някъде към 12ч какво ще кажете тъкмо за обяд  cook cook

Аз съм за

# 21
  • Мнения: 510
Благодаря за поканата .но едва ли ще успея тези почивни дни защото имам няколко ангажимента които предварително съм поела.Надявам се обаче следващата среща да не я пропусна,а вие се забавлявайте и заради мен.

# 22
  • Мнения: 19
Здравейте  и от мен.
Много мило, че сте ми изпратили и на мен покана. Аз имам ангажименти в събота, ако успея да приключа до към 13ч. ще се присъединя към вас с най голямо удоволствие, стига да се разберем къде по-точно и точен час.
Аз не съм много за "Годзила", не съм ходила доста отдавна, но преди като ходих и понеже винаги имаше много клиенти, те следяха кога ще си изпразниш чинията и хайде - бум сметката...., че и други чакат Twisted Evil . За жалост обаче нямам друго предложение за подходящо заведение, а уж са толкова много. Само да не е много задимено... И ако все пак сте навити за там... ОК.
Надявам се да се запознаем съвсем скоро...т.е утре. Simple Smile
Поздрави на всички!

# 23
  • Мнения: 60
Здравейте  и от мен.
Много мило, че сте ми изпратили и на мен покана. Аз имам ангажименти в събота, ако успея да приключа до към 13ч. ще се присъединя към вас с най голямо удоволствие, стига да се разберем къде по-точно и точен час.
Аз не съм много за "Годзила", не съм ходила доста отдавна, но преди като ходих и понеже винаги имаше много клиенти, те следяха кога ще си изпразниш чинията и хайде - бум сметката...., че и други чакат Twisted Evil . За жалост обаче нямам друго предложение за подходящо заведение, а уж са толкова много. Само да не е много задимено... И ако все пак сте навити за там... ОК.
Надявам се да се запознаем съвсем скоро...т.е утре. Simple Smile
Поздрави на всички!


И по късничко да дойдеш не е страшно Simple Smile

# 24
  • Мнения: 33
Здравейте момичета!
Срещата остава за събота 12:30ч. в Годзила на "Мария Луиза", в залата за непушачи.
Присъстващи:
Nevnev
Джини
beky
keit
bebe_dundi
jara_r
BAYCHE
kiki:) (писала ми е на лични)
Perpeto
Deikova

Съжалявам, че няма да можем да се видим с останалите: Танито81, Dendy, sky_angels, svilenavas, tina1801 и if-73, както и тези, които не са писали, но се надявам, че следващия път ще сме заедно  Hug

P.S. От Годзила казаха, че не можело да запазя места, но управителката ми гарантира, че в залата за непушачи ще има предостатъчно места и за нас ще съберат няколко маси.

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 19:49 от Perpeto

# 25
  • Мнения: 60
Другия път повече мадами с коремчетa  pregnant pregnant pregnant pregnant pregnant pregnant pregnant pregnant

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 12:54 от Nevnev

# 26
  • Мнения: 1
ще ми е приятно да се срещнем, момичета! до утре Wink а сега отивам на гости да поиграя скрабъл с една дружка Grinning

# 27
  • Варна
  • Мнения: 22
Здравейте и от мен  Grinning!
Благодаря ви за поканата. Много искам да се запознаем. За съжаление тази събота няма да мога, имам ангажимент за тогава. Надявам се следващия път да съм с вас.  bouquet

# 28
  • Мнения: 1
има ли някой от възраждане?  ще съм с колата си и мога да взема някого със себе си утре за срещата.

# 29
  • Мнения: 0
Zdraveite,
6te napravq vsi4ko vaznojno da doida na sre6tata v sabota.

Общи условия

Активация на акаунт