Среща на Варненски бремелинки Август 2009

  • 3 348
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 60
има ли някой от възраждане?  ще съм с колата си и мога да взема някого със себе си утре за срещата.


аз съм от възраждане ама зависи кое от всичките

# 31
  • Мнения: 0
Nev nai nakraq da se zase4em v tozi forum!!! Hug

# 32
  • Мнения: 60
ооо да само че отивам да ям

# 33
  • Мнения: 137
Здравейте  Hug
първо искам да благодаря за поканата, много мило ми стана   bouquet
Аз не съм от редовните във форума , но се надявам скоро да зачестя посещенията си  Peace
За съжаление утре съм заета целия ден (много ми се идва), но обещавам , че на следващатата среща ще дойда  Hug

# 34
  • Мнения: 60
Здравейте  Hug
първо искам да благодаря за поканата, много мило ми стана   bouquet
Аз не съм от редовните във форума , но се надявам скоро да зачестя посещенията си  Peace
За съжаление утре съм заета целия ден (много ми се идва), но обещавам , че на следващатата среща ще дойда  Hug


това ще го запомня  Joy няма да имаш мърдане

# 35
  • Мнения: 137
Здравейте  Hug
първо искам да благодаря за поканата, много мило ми стана   bouquet
Аз не съм от редовните във форума , но се надявам скоро да зачестя посещенията си  Peace
За съжаление утре съм заета целия ден (много ми се идва), но обещавам , че на следващатата среща ще дойда  Hug


това ще го запомня  Joy няма да имаш мърдане

няма , обещавам  Peace

# 36
  • Мнения: 33
Мисля, че срещата беше супер!
Надявам се всички да са останали доволни и да го превърнем в традиция Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 37
  • Мнения: 199
Въпреки че бях за най-малко, също ми беше изключително приятно, така че живот и здраве при следващото ми идване във Варна отново съм на линия (този път ще се постарая да уцеля мястото от първия път  BlushHug
Благодаря на Перпето за организацията  Hug

# 38
  • Мнения: 35
Всичко беше ок. Дригият път пак съм там   Blush  Hug

# 39
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Момичета,виждам,че срещата е минала добре.Радвам се а и малко завиждам,много ми се искаше де се запознаем на живо.Дано ми се осмихне щастието другия път и аз да мога да присъствам.Хапнахте ли по една салата и заради нас Mr. Green

# 40
  • Мнения: 106
Срещата ми хареса много! Чакам следващата. Благодаря на Perpeto за организацията.  bouquet

# 41
  • Варна
  • Мнения: 893
ех аз изтървах, ама с детето на бабин дом , спах до обяд и после имах санитарен полуден вкъщи и съвсем изключих  ooooh!
нищо другия път ще дойда  Peace
по принцип съм за края на Юли, ама то не пречи да се запознаем  Whistling

# 42
  • Мнения: 1
Беше чудесно! Благодаря на  Perpeto за инициативата! Подкрепям идеята да стане традиция Wink А не разбрах кога ще е следващата? Laughing

# 43
  • Мнения: 3 010
Момичета снимчици нянам ли да пуснете с именца  Whistling

# 44
  • Варна
  • Мнения: 22
Здравейте Simple Smile.
За съжаление не можах да присъствам на срещата. Надявах се да има друга и все надничам тук да не би да изпусна нещо. Бих се радвала да се запозная с вас, не искате ли да се организира още една среща. Вече и времето се позатопли и е чудесно за разходки.

Общи условия

Активация на акаунт