има ли самотни мами от Варна?

  • 17 013
  • 275
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Здравей kr mama, аз честно да си призная не влизам в темата доста отдавна, никой не пише пък и нито 1 от мамите не написа 2 реда дори за празника да честити, та за това. Моята дъщеричка е с Варицела от 2 дни. Сега си стоим в къщи и чакаме бурята да отмине  Wink . Поздрави   bouquet

# 61
  • Мнения: 256
Какво става, никой ли няма наистина?
Айде да се оправя времето и да излизаме по разходки!
Момичета, в списание "9 Месеца" има един конкурс: "Моето бебе звезда". Бях пратила снимка на малкия още като беше на 10-тина дни. Сега са я побликували, който иска може да гласува за Божидар със смс на номер 2255, текст bebe154060. newsm80 (цената на смс-а е 30ст.). Наградата е символична, не играем за нея, но мама иска гарджето й да е победител. Grinning Надявам се, не звучи като призив! Laughing

 smile3521

Miss Dior Cherie,  Praynig да се оправя бързо Мишето!

# 62
  • Мнения: 8
Miss Dior Cherie, неприятно е, че ще трябва да постоите 10-тина дни в къщи, но Миша е малка и ще изкара лесно варицелата. После няма да имаш проблеми.
Ще те проверявам от време на време как си.
Ние с моята "кака" бяхме луднали - 15-тина дена абсолютно сами...
"Калиманци" ще остане за края на месеца - и времето ще се пооправи.

Инчока, нашето гардже си е най-хубаво!!! Трябва да спечели!!! Успех!

# 63
  • Мнения: 256
Трябва, ама майка му разбра 3 дни преди края, но пък сме на 4то място, може и да успеем. Гласуването приключва днес.

То в тоя студ, както не може и да се излиза, представям си Кристи как е щуряла вкъщи.

# 64
  • Мнения: 8
Инчока , току-що пратих SMS - дано е на късмет!!!

# 65
  • Мнения: 189
Момичета, чак сега виждам темата ви. Ако има идеи за следващ среща, пишете и мен. Grinning

# 66
  • Мнения: 126
 Здравейте  Hug
  Момичета съжалявам, че не можах да пиша по-рано, но се върнах вчера, а
 си нямам лап топ за да ви пиша докато не бях във Варна.
 Miss Dior Cherie   надявам се малката да се оправя скоро,
 по - добре сега да я изкара варицелата отколкото като голяма.
 Моята дъщеря беше при баща си за два дни и ми я върнаха
 вчера болна  Tired както става всеки път когато я дам Tired
 За излизането, стига да сме здрави аз съм на линия когато кажете.
 Имам на кой да оставя мънинката така че....  Hug
 Сега ви желая хубав ден по-късно ще пиша пак  Heart Eyes
 
 

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Здравейте на всички  Laughing , моята сладуранка вече е по добре, няма нови пъпки а старите са хванали коричка. Чакаме ги да паднат и те та да обикаляме пак по моловете и детските клубчета  Laughing . Михаела е свикнала да излизаме всеки ден независимо от времето. От четвъртък е с Т и пъпки и не бяхме излизали до неделя. Е да обаче тя и без друго си е достатъчно крива, а с тази шарка сега съвсем ме побърка. Та не издържах, облякох я и си излязохме на разходка  в неделя Laughing , е с колата де, тя като чу че ще излизаме забрави за сърбеж и всичко и мина  Mr. Green . Беше вътре като пандизчийка затворна  tooth ама по добре така от колкото по цял ден в къщи  Close

ПП: Беки,бързо да оздравявате. Kr mama, за когато кажете, аз винаги съм на линия, за каквото и да става въпрос Simple Smile Алая, добре дошла   bouquet

# 68
  • Мнения: 189
Благодаря Laughing. Ако мога да съм ви полезна с нещо, тъй като съм юрист, заповядайте.

# 69
  • Мнения: 8
ще си направим клуб на юриста! вече сме няколко!

# 70
  • Мнения: 8
 Здравейте момичета. Моля да бъда извинена че нахлувам така във вашата темичка. Но ще ми е приятно да се запознаем. И да споделяме опит в отглеждането на дребосъците. Аз съм от Варна, живея в Цветния. По принцип пиша в Варненския форум, където пишат също мн. приятни мамчета. Днес ви открих. Аз имам мъж до себе си и едно прекрасно момченце на име Кристиан. Но това не би ми попречило да съм приятелка с Вас, надявам се и че на вас не би ви било неприятно. Не се определяйте като самотни майки. До вас са малките ви слънца. И аз често се чувствам самотна, макар и с мъж до себе си който постоянно бачка. Вярно той го прави за нас за да сме материялно добре и да не сме лишени от нищо. Но не парите са най важното. Така поне смятам аз.
 Лека вечер на всички!
И още веднъж ме извинете.

# 71
  • Мнения: 126
 Добре дошли алая и десчо    Hug
 Ейй май наистина се оформяме много юристите тук  Mr. Green
 Момичета исках само да ви кажа, че независимо от това, че още не
 сме се срещали всички, ми е много приятно че ви има и с нетърпение
 ще чакам да се съберем. И като стана дума за това, ако искате ( и разбира се
 ако децата и ние сме здрави) може да си осъществим в края на седмицата
 едно събиране.  Party

# 72
  • Мнения: 256




Здрасти!

Бобича спечели конкурса за корица на списание 9 месеца! На първо място е с убийствен резултат.Събрал е повече от 700 гласа на финала. Другите просто са нямали шанс! Сега стискам палци, да не се окаже поредната лъжа и наистина да ни извикат за снимки. Въпреки, че днес след като говорих с редакторката на списанието, нещо май се готвят да ни прецакат. Дано не е и тук всичко една голяма лъжа, както навсякъде другаде. Хората гласуват за един, а избират друг. (пресен пример Евровизия)

Kr_mama, благодаря за подкрепата!!!  Hug


Добре дошли на Десчо и Алая! Десчо и аз съм от цветния!  Mr. Green Ама много е хубаво да си имаме юристи наоколо. Дано само за сформиране на нов бизнес да ви търся по служебни поводи де.

Диор-че  Simple Smile и аз не бих издържала в къщи, радвам се, че малката е по-добре!



# 73
  • Мнения: 8
Инчока, аз си знаех, че другите бебета нямат шанс!!! Радвам се, че успяхме! Понякога е по-важен пътят, отколкото крайната цел - все пак сама си се уверила колко много хора са те подкрепили и са плътно с теб! Е, какво от това, ако снимат друго бебе? То в действителност има ли ги тези 700 приятели?

Беки,, не се измъквай с разни подпитвания за събирания!!! Беше обещала, че за следващата сбирка ти ще си организаторът! Така че действай за края на седмицата - примерно неделя по обяд.

Miss Dior Cherie, ще трябва бързо да оздравявате с оглед партито на Беки.

Усмивки!

# 74
  • Мнения: 8
десчо , права си, че в буквалния смисъл на думата няма такова чудо "самотна майка" - то остава ли време за нещо, че и да се мисли какъв е семейният статус?!? Party

Добре дошла в нашата готина женска компания!

Общи условия

Активация на акаунт