има ли самотни мами от Варна?

  • 16 941
  • 275
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 73
благодаря за посрещането. ами вие се пробвате да си уговорите среща както виждам. предполагам, че повечето мами са работещи - по-големи са ви децата, но аз ъм с малко бебе, та имам време за разходки. сега съм в русе, но от другата седмица се прибирам и съм ЗА среща кафенце с моята кукла.

Инчока - странно ми е - много точно казано, но и някак си облекчено. все още не се чуствам самотна, предполагам като мине повече време ще ми стане.

бих искала да попитам дали някой може да ми препоръча детегледачка за по 2-3часа сегиз-тогиз.благодаря.

лек ден

# 271
  • Мнения: 8
ПРИВЕТ, ДЕВОЙКИ!!!
захладня и започнахме да се появяваме..., както каза Miss Dior Cherie ®

Miss Dior Cherie ®, ще ти се обадя тези дни, че съм ти обещала от мн време.

evitaperoni , бях ти звъняла през юни, но телефонът ти беше сменен. ще актуализирам базата данни в най-скоро време.

Беки, много си несериозна - ти знаеш защо!

♥ Инчока ♥ , затъжих се за теб! ще празнуваме ли РД - не остана много!

Целувки за всички останали, които пропускам.

Да захаднее още малко и започвам с организирането на разни работи.

Ще откриваме сезона!

# 272
  • Варна
  • Мнения: 1 817
 Mr. Green  Опа, имало раздвижване.... В Германия сняг вали, в Сърбия също, май и при нас идва, не виждам от това захлаждане повече на къде  tooth . Пак ще ни закове времето във форума, така като гледам, полека лека се посъбира екипа  Hug

# 273
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Хайде бе мацки, какво си прайкате, няма ви никакви, дайте малко по сериозно вече .....  cry

# 274
  • Мнения: 126
Здравейте  Hug
Надявам се всички да сте добре и да сте здрави  Hug

  ♥ Инчока ♥  честит рожден ден мила  
  party023 newsm59  bigdance2
Пожелавам много здраве на теб и малкия сладур и една изпълнена с много радости и успехи година  Hug

 Hug Hug Hug на всички тук  Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 256
Леле, Беки, мила, благодаря, че се сети за мен! Трогна ме! Да ви се връща, дет' се вика!!! Simple Smile))

Целувкиииииииииииии!!!

Общи условия

Активация на акаунт