има ли самотни мами от Варна?

  • 16 965
  • 275
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 256
 smile3525 Мляс, целувки!!!


Щом никой не влиза тук, явно всички пак сте се изпоомъжили! Хихиихихи!

Айде, побут, да ви видя тука ли сте?

# 256
  • Мнения: 44
даа-а! и аз се чудех относно затишието.  Grinning
или е това, което мъдро предполага инчока или всички са някъде на почивка-сезона е все пак.
влизах понякога с надежда във форума да открия някой желаещ за съвместна екскурзия, ама като не стана се прикрепих към едни ученици.
не съм стабилна финансово, както може да се предположи, а ми се ходи-ии! варианта, който си намерих, ме устройва.
а за друг път да знаете-винаги съм готова за екскурзии, почивки и развлечения-поне докато не почна работа-така че може да свиркате.  Whistling  Laughing

# 257
  • Мнения: 1 507
Здравейте! Малко късно се присъединявам, но се радвам, че изобщо ви открих Peace

# 258
  • Мнения: 44
здравей лято,
радвам се, че ни откри. добре дошла! може пък ти да си човека, който ще успее да ни организира една среща, че тук много я забатачихме... Laughing

# 259
  • Мнения: 1 507
Съмнява ме малко, с моята тотална липса на организация Crazy

# 260
  • Мнения: 44
честит празник на варна!
честит празник на всички именнички!   bouquet

# 261
  • Варна
  • Мнения: 1 817
И аз да се включа с малко закъснение  Laughing и да честитя празника на Варна и именничките. Бъдете, живи, здрави и много обичани от любимите хора   bouquet

# 262
  • Мнения: 256
Охо, Диорче, как си, къде си?

# 263
  • Варна
  • Мнения: 1 817
♥ Инчока ♥ аз съм си тук, е вярно че по рядко влизам, но то е заради времето  Wink . Ей, така и не можахме да се организираме за една сбирка всичките .....  излязохме толкова несериозни ....  Confused

# 264
  • Мнения: 256
♥ Инчока ♥ аз съм си тук, е вярно че по рядко влизам, но то е заради времето  Wink . Ей, така и не можахме да се организираме за една сбирка всичките .....  излязохме толкова несериозни ....  Confused

Да, нали...  Tired

# 265
  • Мнения: 73
Здравейте, мами, сещам се, че съм гледала тази тема края на януари,но не съм предполагала, че ще се присъединя към редиците още преди годината да измине.
здравейте от мен.

# 266
  • Варна
  • Мнения: 1 817
като нова, добре дошла   bouquet . Тук обаче в темата няма много движение, нещо се изпокриха девойките ....

# 267
  • Мнения: 1 507
Айде малко раздвижване де! hahaha

# 268
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Време беше, септември месец е все пак  Wink , сега като почнат дъждовете, ще ви видя къде ще скитате ........ хаймани такива  tooth

# 269
  • Мнения: 256
Къде, насам, натам и пак тук Simple Smile

 като нова   welcome Малко ще ти е странно сега, но си имаш сладко, малко детенце,  което ще ти дава сили.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт