Тест за бременност?

  • 1 710
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 270
Поне 14 дни след овулацията тест може да отчете резултат

# 16
  • Мнения: 5 026
Според мен не са достоверни.

# 17
  • Мнения: 3 092
Не ми се смейте (много Embarassed ) ... просто ми е любопитно какво бихте си помислили вие в подобен слуичай.

отивай на лекар  !
Иначе за теста за бременност аз бих изчакала 4-5 дни след очакваната М.
Не се сърдете , ама колко такива теми има напоследък във форума  Tired

# 18
  • Мнения: 494
Тестовете за бременност се правят седмица след като ти закъснее менстроацията, не веднага след секс

# 19
  • Мнения: 2 616
Извинявам се ако темата ми не е за тук или пък вече я има, но не открих отговор на въпроса ми - а именно колко дни след полов контакт тестът за бременност ще отчете бременността ако има такава? Много ви благодаря предварително!

Тестовете отчитат между 11 и 14 ден след зачеването (!!!!), не след секса. Зачеването може да настъпи до 2 дни (ако не греша) след самия полов контакт.

Да използвам темата... Случвало ли ви се е тест да не отчете, дори и след, да кажем, 2,5 месеца. Луднала съм напоследък... Знам, че ще се ходи на доктор, но искам да "сверя часовника", че ще е голям смях... а и съм позбравила  Embarassed - минаха 7 години от тогава.
Та значи: 3 теста вече - и трите отрицателни. Два пъти си ми е идвал цикъла. До тук добре...обаче... постоянно напрежчние ниско долу в корема, спазми в тази област, напрегнати гърди ( че и леко отделяне на коластра при натиск).... Но - поредния тест е пак отрицателен.

Не ми се смейте (много Embarassed ) ... просто ми е любопитно какво бихте си помислили вие в подобен слуичай.



То още месец и ще почне да рита  Heart Eyes

Чак токова време няма шанс да си бременна и да не отчита - вече имаш чисто хормонални промени и нивата на хормоните ти, които отчитат наличието на плод ще са изключително високи.
Иди си направи цитонамазка, моля те и настоявай за ехографски преглед, ако имаш образования по яйчниците или матката също биха могли да са ти такива симптомите. Не знам как стои въпроса с извънматочната бременност (малеееее, само ужасии ми идват в главата) - на бегом при лекаря!!!!!!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 361
Да използвам темата... Случвало ли ви се е тест да не отчете, дори и след, да кажем, 2,5 месеца. Луднала съм напоследък... Знам, че ще се ходи на доктор, но искам да "сверя часовника", че ще е голям смях... а и съм позбравила  Embarassed - минаха 7 години от тогава.
Та значи: 3 теста вече - и трите отрицателни. Два пъти си ми е идвал цикъла. До тук добре...обаче... постоянно напрежчние ниско долу в корема, спазми в тази област, напрегнати гърди ( че и леко отделяне на коластра при натиск).... Но - поредния тест е пак отрицателен.

Не ми се смейте (много Embarassed ) ... просто ми е любопитно какво бихте си помислили вие в подобен слуичай.

според мен -  хормонални промени - при чичо доктор Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 23 097
З дни от закъснението на менструацията, тестът ми беше положителен!

# 22
  • Мнения: 2 110
За отчитането са отговорили много мами. Но това ,че си пила до преди 10 хормонални хапчета, е добре да изчакаш поне една редовна менструация и тогава да правите опити за бебе .

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На 2-я ден от закъснението теста ми показа положителен резултат

# 24
  • Мнения: 1 354
Отчита няколко дена след закъснението!


 Peaceно не винаги е така

# 25
  • Мнения: 3 695
На 2-я ден от закъснението теста ми показа положителен резултат
и при мен така  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 5 079
3 дни след закъснение.

# 27
  • Мнения: 9 814
На 11 ден от закъснението с първата ми бременност ми отчете отрицателен резултат.
А с втората на 11 ден закъснение ми показа положителен.

# 28
  • Мнения: 9 973
темата е дтара,нека авторката сподели все пак

# 29
  • Мнения: 2 960
Да използвам темата... Случвало ли ви се е тест да не отчете, дори и след, да кажем, 2,5 месеца. Луднала съм напоследък... Знам, че ще се ходи на доктор, но искам да "сверя часовника", че ще е голям смях... а и съм позбравила  Embarassed - минаха 7 години от тогава.
Та значи: 3 теста вече - и трите отрицателни. Два пъти си ми е идвал цикъла. До тук добре...обаче... постоянно напрежчние ниско долу в корема, спазми в тази област, напрегнати гърди ( че и леко отделяне на коластра при натиск).... Но - поредния тест е пак отрицателен.

Не ми се смейте (много Embarassed ) ... просто ми е любопитно какво бихте си помислили вие в подобен слуичай.


и аз мисля ,че по скоро е са някакви хормонални проблеми.Наистина трябва да се прегледаш.
При три отрицателни теста-как да е ...ама и цикъла ти идва newsm78Нали знаеш ,че такова неща като "цветна бременност" няма-и в случай на забременяване с цикъл /кървене/трябва компетентно лекарско мнение.
Успех Peace
При мен текса отчете три/четири дни след закъснението на МЦ.

Общи условия

Активация на акаунт