Въпрос?

  • 7 007
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 83
Закъснението ми е пет дни, но ще взема да отида на вагинален ехограф за да се успокоя малко. Този лекар ме шашна с  тези твърдения. Аз съм чела, че лекарствени продукти като Prednil, Numegon и още някой други могат да окажат влияние на резултата.Но аз не съм пила нищо друго освен парацетамол и витамини.

# 16
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Нормално е да не се види нищо с коремен ехограф толкова рано  Peace Успокой се, всичко е наред.Иди на вагинален и така  Peace

# 17
  • Мнения: 2 013
Честито  bouquet
температурата не може да повлияе Peace

ЧЕСТИТО и от мен! Peace

# 18
  • Мнения: 130
честито и от мен Hugкоремният ехо граф не се вижда толкова рано,а и недей да бързаш за вагиналния че сам чувала че не е хубаво в началото да те гледат а такова.успех Praynig

# 19
  • Мнения: 2 617
честито и от мен Hugкоремният ехо граф не се вижда толкова рано,а и недей да бързаш за вагиналния че сам чувала че не е хубаво в началото да те гледат а такова.успех Praynig

Търпелив човек съм, ама взе да ми писва да обясняваме едно и също през една седмица. Съвсем скоро тука на три страници убеждавахме една бременна, че нищо няма да й стане от вагиналния ехограф и че той се използва масово именно за диагностициране на ранна бременност. Иначе, ако щете, чакайте да ви закъснее един месец и идете на коремен - гаранция, че ще се види вече. Аман от чули-недочули, разбрали-недоразбрали. Лекарите да не са идиоти, та ще го използват, ако е опасно?

srodni , иди на вагинален и всичко ще е ясно. Стискам палци всичко да е наред.  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 4 884
Недей да бързаш,отиди на ваг.ехограф след поне още 5 дни,защото иначе най-веротно нищо няма да се види и ще се притесниш излишно HugНаправи си кръвен и го повтори след 48часа,това е което можеш да направиш през времето до прегледа.И още нещо-смени си гинеколога Peace
Лека и "безаварийна" бременност   bouquet

# 21
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Каритас, мерси мило, нямаше да мога да го кажа по-безболезнено.Аман вече от акълии ooooh!

# 22
  • Мнения: 83
Благодаря ви! Днес направих един тест и пак излезе втора черта, но пак по бледа от контролната. Но в рамките на указаното време се появи, даже и по-рано.Ще се опитам да ви изпратя снимка на теста, но го снимах преди малко и незнам защо едната част се оцвети във жълто. Но аз за първи път ще изпращам така снимка и незнам как става и затова ще ви помоля да ми кажете как.

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 21:20 от srodni

# 23
  • Мнения: 2 617
srodni, спри да се притесняваш бе, душа! напълно нормално е толкова рано и да ти е по-бледа втората чертичка, и да не се вижда на коремен. На бас, че след седмица нещата ще са съвсем различни.  Wink Знам, че е трудно да чакаш и си нетърпелива, но повече на този етап няма какво да се направи. Добре е да си спокойна и в добро разположение на духа. Другата седмица на вагинален ще се види.  Hug

# 24
  • Мнения: 31
Според мен си бременна, честито за което. Забрави какво ти е казал докторът, това са абсолютни глупости, коремния ехограф не може да установи бременност в толкова ранен етап, иди на вагинален както са те посъветвали момичетата преди мен. Радвам се за теб, аз продължавам да се боря. Hug

# 25
# 26
  • Мнения: 629
сродни, честито!!! Не се притеснявай!!! Според този доктор всички трябва да сме бременни, когато наближи време за тест  Joy Joy Joy
А за бледата чертичка е съвсем нормално.Аз бях чела и в сайта на шуър чек, че това се случва, когато ЧХГ не е наситен т.е. бременността  е ранна. Стискам ти палци всичко да е наред!!!

# 27
  • Мнения: 83
Здравейте! Тази сутрин направих един тест от тези лентичките (easy test) и ми показа само една черта. Мерих си базалната температура преди ставане и тя беше 37.

# 28
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Мила, най - добре на този етап си пусни кръвен тест. Резултатът там няма как да те подведе.
Успех   bouquet

# 29
  • Мнения: 493
НА мен пак този тест миналия месец 2 пъти ми показа че сам бременна но не бях,не му имаи доверие.Но нека и другите момичета да ти дадат своето мнение Hugте и ти пожелавам да си бременна

Общи условия

Активация на акаунт