Помощ! Мама в беда!

  • 6 929
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 958
Иди в някоя банка, направи сметка и дай Ибан-а тук, 800 лв все ще ги съберем.
Ако кажеш как се казва лекарството мога и да помогна, има много западни онлайн аптеки, цената на медикаментите е доста по-евтина от ЕС.
За наем не мога да помогна съжалявам, но с пари ще помогна за дечицата.

# 16
  • София
  • Мнения: 110
За да разберат повече хора за твоя случай и да му се даде гласност най-добре се обади на btv или К1 или Нова ТВ за да излъчат репортаж за теб и положението в което се намираш в новините. Гледат ги страшно много хора. Със сигурност преди това ще трябва да си откриеш банкова сметка, която да излъчат по телевизията - предполагам някои от репортерите (Ани Салич или Миролюба Бенатова) ще следят за теб и състоянието на банковата ти сметка и от време на време ще информират по телевизията колко пари са се натрупали. Сумата е малка и вероятно за много кратко време (може би по малко от седмица) ще се натрупат 800 лв. че дори и повече.
Това ми хрумва като идея за сега. Намерих е-мейлите на Ани Салич ani_salich@btv.bg и на Миролюба Бенатова miroluba_benatova@btv.bg Желая ти страшно много късмет и успех!!! 
newsm17

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 16:10 от ivahilator

# 17
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
И аз съм на мнение, че ние можем да съберем парите за лекарството.

# 18
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Не зная дали си подавала документи за общинско жилище, но по мое мнение и като чета разпоредбата за настаняване в Софийска община имаш право да бъдеш настанена в общинско жилище. Това предполагам значително ще ви облекчи финансово, а и предполага някаква сигурност.
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=14.0 а тук може да попиташ и да получиш повече информация за заболяването.
Относно откриването на сметка не знам как става, но мисля,че имаше някакви изисквания по набирателните сметки за лечение.

# 19
  • Мнения: 2 068
RAVIA  и аз се бях замислила за общинско жилище но доколкото знам се иска да имаш регистрация в София най-малко 10 години. 

# 20
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 newsm78 Пише 3 години, аз затова предложих варианта.
http://www.pavlikeni.bg/OS/naredbi/naredba-jili6ta.pdf

# 21
  • Мнения: 553
Какви са ви отношенията с "таткото"? Що за човек ще живее в къщата, ще вижда че са болни, а не го е грижа за здравето на децата?
Ако решиш да го осъдиш за бащинството на близначките и за издръжка на трите насреща съм, няма да ти струва нищо за юридическата работа.

# 22
  • Мнения: 10
Миличка това с банковата сметка ми се вижда най удачно тук сме хиляди една трета да пратят по 10-15 лв. и ще се съберат даже и повечко парички.Така мисля аз.
Не губе кураж Hug Hug Hug newsm10

# 23
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Кой е лекуващия ви лекар в Пирогов?
Във форум "деца с увреждания"  има тема за деца с бъбречни увреждания. Пиши непременно там за да ти помогнем с повече информация относно лечението на децата. Ако тряБва да се събират пари сумата не е голяма и тук може да се събере, но първо разбери дали това е правилното лечение и дали си попаднала на правилния лекар.

# 24
  • Мнения: 6 029
Чакам да се появи сметка, 800лв. ще се съберат много бързо.

# 25
  • Мнения: 4 516
Готова съм да помогна финансово веднага, щом кажете сметка. Успех, моля се за вас!  Praynig  Hug

# 26
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Направи сметка, мило майче, ще съберем парите  Peace
От нещо друго имат ли нужда дечицата - дрешки, обувки?
За мъжа ти нямам думи - или по-точно имам, обаче са много грозни  #Cussing out
Стискам палци и чакам номер на сметка  Hug

# 27
  • Мнения: 932
И аз чакам номер на сметка.Това,с което можем да ти помогнем и от което имаш нужда,са парички.Не само за инжекцията-за квартира,транспорт,престоите в болницата...и какво ли още не.Така че,когато се открие сметката,нека не броим оставащата сума до 800 лева,а се опитаме да съберем много повече.Желая ти много,много,много,много късмет!!!

# 28
  • Мнения: 519

   Мило майче,искренно ти съчувствам за положението в което се намираш.Не съм от София и не мога да ти помогна с информация за квартира,но ще се радвам да видя банкожата сметка,за да ти помогна финансово поне.Исках да те питам и още нещо.Състоянието  и съответно диагнозата на детенцето ти явно са доста тежки.Докторите обясниха ли ти,дали тази инжекция се поставя еднократно или на определен период от време.И ако трябва да се поставя периодично,попитай дали оперативно няма да се реши проблема,а ние с каквото можем ще помогнем,дори и сумата да е по-голяма.Желая ти здрави нерви и късмет Hug

# 29
  • Мнения: 165
Аз също бих помогнала с каквото мога и знам,  че с мамите тук ще съберем необходимото. Миличка не се отчайвай нещата ще се наредят. Не е толкова трудно да отвориш банкова сметка (дори без да е регистрирана като дарителска) Отиваш в ДСК или в която банка решиш и казваш че искаш да си отвориш банкова сметка. Някъде чух че отварянето на дарителска сметка е по-трудно атова съвета ми е да си направиш обикновена и да публикуваш номера тук. Наистина сме много хора и мисля че ще сме ти в помощ. Аз ще пусна темичката ти във другите форуми които посещавам така че ще се привлече вниманието на още мами. Само публикувай ноомера. Моля се за теб и дъщерите ти.

Общи условия

Активация на акаунт