помощ,все едно някой ме души...

  • 2 848
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 227
Защо не отидеш на лекар или поне му се обади?!

# 16
  • Мнения: 3 092
прегледа ли си щитовидната жлеза .Защо не отидеш на ендокринолог  Thinking

# 17
  • Мнения: 41
ne nqmam ni6to na vrata,i vsi4ko mi e dobre,prosto neznam za6to taka mi e,qdoh malko kiselo mlqko i malko pomina.Da ne e ne6to s beb4o,az ot tova se pritesnqvam

# 18
  • Мнения: 983
Щом имаш чувството че нещо може да не е наред с бебо веднага потърси консултация с гинеколога ти. Не искам да те плаша, но всяка загубена минутка може да се окаже фатална.Пожелавам ти да се оправиш по-скоро. Предстоят ти толкова щастливи мигове.Трябва да бъдеш спокойна и сигурна в себе си. Успех.

# 19
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
малко е странно, но на мен такова чувство ми идеше от леки, но непрестанни киселини в края на 8 месец. по цял ден на няколко пъти така се чувствах и в комбинация с големия корем и намаления обем на белите дробове...
консултирай се с лекаря си задължително  Peace

# 20
  • Мнения: 1 685
Сподели за това с лекаря Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 5 758
Защо не отидеш на лекар или поне му се обади?!
Щом имаш чувството че нещо може да не е наред с бебо веднага потърси консултация с гинеколога ти. Не искам да те плаша, но всяка загубена минутка може да се окаже фатална.Пожелавам ти да се оправиш по-скоро. Предстоят ти толкова щастливи мигове.Трябва да бъдеш спокойна и сигурна в себе си. Успех.
Peace дано всичко е наред  Praynig

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Обърни се към лекар.
Може да е и психосоматично, но може и да има нещо - излишната предпазливост по време на бременност е добродетел.

# 23
  • София
  • Мнения: 280
Сподели за това с лекаря Peace
Peace Аз също имах токаво чувство към края, беше на нервна основа, но най-добре говори с лекаря си.

# 24
  • Мнения: 9 973
дали не е депресия някаква

# 25
  • Мнения: 1 354
Най- добре се консултирай с доктора си,но може би е от притеснение колкото и да казваш,че не се притесняваш Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 013
Сподели за това с лекаря Peace

Подкрепям Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Сподели с доктора, но според мен е от напредналата бременност. Организма ти е толкова изтощен вече и изморен, че няма на къде повече. Сърцето ти как е. Питам защото аз имах същия проблем. Усещах сърцебиене и точно това което описваш, ако съм те разбрала правилно. Правих кардиограми и дрън дрън - всичко било наред, пък аз не се чувствах така. След раждането всичко ще си дойде на мястото. Леко раждане   bouquet

# 28
  • Мнения: 543
При мен се получаваше едно такова чувство, че се задушавам, когато влизах в много топли помещения през зимата, или пък на задимени места. Буквално започвах да се задушавам, отварях прозореца насред зима в заведенията и всички ме гледаха накриво. Това беше през осмия и деветия месец. Затова гледах да седя на хладно, така ми беше добре, а иначе съм много зиморничава.

Ако се притесняваш от нещо, задължително иди на лекар.

# 29
  • Мнения: 2 448
В първия момент помислих дУши, а то било душИ.

И на мен ми се случва, дори и извън бременността, а тогава с корема доста повече.
Изследвала съм се, но се оказа на нервна почва. При повече притеснения веднага ме задушава и дъх не мога да си взема. Опитвала съм се да се прозявам , за да мога да си взема достатъчно дъх, така че те разбирам, Много е неприятно и трудно минава. Много бавно и дълбоко е опитвам да дишам, докато го преодолея.

Общи условия

Активация на акаунт