Вярвате ли в зодии?

  • 8 523
  • 127
  •   2
Отговори
# 90
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
А колкото до раждането... Всяка душа си избира кога и къде да се роди, така че сме безсилни в това отношение. Не е наш избор. Тъпо е когато сами избираме датата за секцио, защото на практика отменяме избора на детето кога да се роди.
...
Щом вярваш, че душата си избира, то би трябвало същата да внушава избора за дата на майката, решила да ражда секцио.

Имам една приятелка, дето роди на 2 февруари, момиченце, и се тюхка, сякаш светът е свършил. Е, нямаше как да го върне, но ей на, още се кахъри. Ако се беше сетила и можеше, съм сигурна, че щеше да подкупи дофторята да го пишат на 3-ти.
Това пък защо?
Ето ме мен, момиченце, родено на 2-ри февруари.
Лекарите сами са предложили на майка ми да ме запишат на 1-ви ли 3-ти, тя категорично отказала. За което винаги ще съм и благодарна.
Знаете ли колко е хубаво всички да запомнят от раз рождения ти ден  Wink
...
О, знам, знам. Не се срамувам от рождената си дата, харесвам си я, всички я помнят.
Зная за още една съфорумка родена на същата.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Вярвам средно...към 300 грама, за съжаление на така поставената ,
анкета ми е трудно да отговоря...

# 92
  • Мнения: 192
Ето по този въпрос си разсъждавам от известно време...честно казано вярвам в зодиите. Всичко, което е казано като характеристика за моята зодия си е вярно; да, пасвам си точно с хората със зодии в моята стихия и не, хич, ама хич не се разбирам с противоположните...И това е без да ги питам предварително каква зодия са. После става ясно. Също така, много бих се изненадала ако родя дете в зодия Водолей, или Стрелец  например (в никакъв случай не искам да обиждам хора от тези зодии, просто нямам никакви допирни точки с техни представители). Та - вярвам в зодии и това е една от причините да не мога да разбера планираното секцио без медицински показания за това....

# 93
  • Мнения: 494
  Гласувах с последната опция - наистина исках само да видя какви са резултатите Simple Smile
  Иначе изобщо не вярвам в зодии. Но пък преди време реших да се запозная с това нещо - ей така, от любопитство. Знам почти всичко, което се пише за моята зодия, за тези на децата ми и съпруга ми, знам за асцедентите ни, един прехвален пич дори ми направи личен хороскоп и пр. глупотевини...,в резултат на което съвсем се убедих, че всичко това е абсолютна измишльотина.

# 94
  • Мнения: 2 818
Смятам астрологията за изключително сериозна и доста точна наука, с която обаче ми се струва, че въпросните примери изобщо не са запознати, инак нямаше да ги бръщолевят такива.  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 1 650
Аз вчрвам относно характера на човека.

# 96
  • Мнения: 37
Права си Jade, аз например имам брат близнак /по-млад със  7 мин Mr. Green/ , с който по-характер нямаме нищо ,ама нищо общо , а имаме еднакви асценденти и зодии./овен с асцендент водолей/ newsm78

Докога се бихте и кога станахте приятели и съюзници?
Малко измествам темата, но силно се интересувам от връзката между брат и сестра близнаци. Имам такива непримирими 9-годишни файтъри вкъщи.
Ами да си призная , че като деца играехме предимно двамата и всеки ден се карахме ,биехме , сдобрявахме и забавлявяхме .Embarassed, но като, че ли като се разделихме след 7 клас в различни училища нещата се пооправиха, сега също сме разделени от много километри , но се чуваме всеки ден ,  много  сме си близки .Но сме много различни като характери и това го казват всички , които ни познават .

И аз се надявам да имам близнаци някога, много е хубаво за децата , но се осъзнава след време.

# 97
  • София
  • Мнения: 7 213
Не съм чела какво е написано дотук.

Зодии? Пълни глупости.
Сътворени, за да трупат капитали от наивници.
Да погледнем глобално:
За опростяване на изчисленията: 6 милиарда души на земята.
Как някой би ме убедил, че всеки половин милиард души са със сходни характери и съдби?

# 98
  • София
  • Мнения: 3 064
В хороскопите от вестниците не вярвам. Но астрологията не е шарлатания.
Има една интересно програма - z-info се казва, може да се дръпне. Там си въвеждаш ЕГН-то и ти изплюва информация за теб. Доста точни неща показва, в интерес на истината, за хората, за които съм я пускала. Тя, обаче взима точен ден на раждане, пол и място като константи по които изчислява. Астролозите, както е известно, работят и с час на раждане.

Но в никакъв случай не бих си избирала мъжа по зодия. Нито пък ми пука детето ми каква зодия е.

# 99
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Освен дата и час е важно и мястото на раждане. В този смисъл сметката на  Red също не излиза, понеже тези 6 милиарда не са родени на едно и също място.

# 100
  • София
  • Мнения: 7 213
Не разбирам много от материята (умишлено  Mr. Green), но навремето циркулираха някакви книжки на Линда Гудман, които определено бяха принципни, а не регионални издания.

# 101
  • Мнения: 41
Зодиите са забавни, това съвсем не означава, че трябва сляпо да вярваш на хороскопа си book, четейки го в сутрешния вестник ...ама пусто любопитство....не мога да се въздържа да не прочета кво е написано, че после ме е яд ако прочетеното не ми хареса

# 102
  • Мнения: 183
"...Стрелеца е дарен с много и най разнообразни качества. Общо взето той е любимец на повечето хора и е истинско удоволствие да си му приятел. Реагира много правилно според ситуацията, а не според някакви си там скапани типове на поведение. При него е постигнат баланс в най перфектната му форма. Поради вродената си интелигентност той постига едно рафинирано поведение в което животинското се направлява от разума. Може да бъде какъвто си иска и с лекота се прави и на простак и на културтрегер...."  и да се лиша от всичко това???? Вярвам естествено!!! Mr. Green Вярвам във всичко, което ми харесва!
С мъжът ми се оженихме за 2 мес. та нямах време да му чета хороскопа, но после поразрових из литературата и се оказа че не сме били подходящи (той е телец). Е, избутахме 13 год. и се надявам на още много х 13.
За онези, на които им се чете  http://jamez.hit.bg/

# 103
  • Мнения: 2 486
Цял куп празни приказки! Ами ако за някой стрелец не важи написаното? Тогава какво ще правим???
Важното е алъш-вериш да става!

# 104
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Вярвам средно...към 300 грама, за съжаление на така поставената ,
анкета ми е трудно да отговоря...
И аз така  Mr. Green
Вярвам, че си има някаква зависимост, не вярвам, че има пълно съответствие с написаното за зодията ти.

Общи условия

Активация на акаунт