Миете ли шишета и бибероните с веро?

  • 12 053
  • 223
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 931
Докато ги стерилизирах, т.е. до годинка ги миех със сапун. Прави по-малко пяна и се отмива по-лесно.

# 106
  • Мнения: 4 753
Купих си стъклени шишета и силиконови биби, точно за да не ги мия с нищо, освен гореща вода... И преварявах по веднъж на ден, когато дребен беше бебе...

# 107
  • Мнения: 204
Да ,миех ги с веро и след това ги стерилизирах.

# 108
  • Мнения: 1 420
Не ми се е налагало да стерилизирам, тъй като малката сучеше до 8мия месец, но след това миех бибероните с препарат за чинии и гореща вода  Peace

# 109
  • Мнения: 318
не,не мия с веро  Naughty,стерилизирам ги много често  Peace

# 110
  • Мнения: 5 577
аз използвам препарат за бебешки съдове - от кауфланда. не изварявам

# 111
  • Мнения: 1 045
Първите няколко месеца не съм ползвала веро само стериализирах.Вече сме на 8м не стериализирам всеки ден мия с веро на Бочко и хубаво изплаквам с гореща вода.Май съм се размързеливила нещо Peace

# 112
  • Мнения: 2 587
Да,миех ги с веро.

# 113
# 114
  • София
  • Мнения: 2 298
По съвет на педиатъра ги миех със сапун, после стерилизирах в стерилизатор. Вече след годинка престанах да стерилизирам, миех с каквото мием и другите съдове, най-често в миялната машина, защото от по-високата температура се получава и нещо като стерилизация.

# 115
  • София
  • Мнения: 1 555
До 6 месец стерилизирах и миех преди това с препарата за съдове. До 1 годинка миех с препарата за шишета. След това се преместихме в нов апартамент,имам нова съдомиална и там ги мия, по точно тя ги мие.  Rolling Eyes Дъщеря ми като беше по-малка  ядеше доста често, по-малко мляко. Понякога и по 10-12 хранения е имала и се побърквах с това миене на шишета.  ooooh! Освен това до 6 месец я хранех с изцедена кърма и освен миенето на шишетата, трябваше да мия и стерилизирам и контейнерчетата и помпата по 7-8 пъти на ден.  ooooh! Тя и до сега пие по 3-4 пъти мляко, отделно вода, сок, чай - радвам се, че вече не мия на ръка.  Laughing Други нищо около грижите за бебето не ми е тежало, обаче това миене на шишета,контейнери, помпи.  Crazy

# 116
  • Мнения: 194
Мия с препарата на Бочко,а после стелиризирам

# 117
  • Мнения: 101
никога не съм миела с веро, т.като ми казаха,че не е хубаво за бебето, но пък аз много и не ползвам шишета и биберони.

# 118
  • Мнения: 2 334
Винаги съм миела и мия всичко със сапун Тео бебе  Peace

# 119
  • Мнения: 660
Миех ги със бебешкия сапун или шампоан,спрях да стерилизирам като стана 25-30 дни и почнах да само да ги мия и после поливам с вряла вода.Сега вече си му ги мия с  веро от 6 месец натам... Peace

Общи условия

Активация на акаунт