Миете ли шишета и бибероните с веро?

  • 11 995
  • 223
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 328
До към 1г и стерилизирах-шишета и бибероните,но след това миех със сапун-бебешки PeaceНо от 1-2м разбрах за верото Бачко и вече само него ползвам за Теди  Peace Hug

# 61
  • Мнения: 2 658
Мия с препарата zа чинии. От скоро и не стрилиzирам.

# 62
  • Мнения: 494
Да, на мен така ми казаха да ги мия, с веро и гореща вода и после стерилизирам. Но сега почнах да се замислям  newsm78 Като ми казаха да ги мия с веро и на мен ми се стори странно, щото то си е химикал, след твоя пост и аз ще почна да ги мия само с гореща вода. Crossing Arms

# 63
  • Мнения: 472
Понякога да,понякога не ....с обикновено веро  Peace
После стерилизирам

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Аз използвам веро,откакто моята дъщеричка се роди.Иначе не се отмива хубаво мръсотията.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 789
След като е яла, измивам всички части на шишето хубаво с веро и гъбка. След това стерилизарам в МВФ Peace
Не мога да си представя, ако не почиствам предварително с веро, от млякото остават мазни следи и налепи по шишето, които само със стерилизиране няма как да се почистят или премахнат.

# 66
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 761
В началото миех само с вода и стерилизирах.Сега мия с верото на Бочко и стерилизирам само новите неща.

# 67
  • Мнения: 1 558
И аз мия с веро Peace

# 68
  • Мнения: 274
Да,от началото съм ги стерилизирала,а после ги миех с препарат за чинии,след това
с много гореща вода. Peace

# 69
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 056
Първо с веро,после с вряла вода и накрая ги стерилизирам.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 139
Измивам с веро и гореща вода едничкото шише,което имам и залъгалките.
Отдавна нищо не стерилизирам Peace

# 71
  • Мнения: 3 929
Докъм 6-7 месец миех с препаратите, с които мия и съдовете за хранене вкъщи, изплаквах с гореща вода и стерилизирах в тенджера с вряща вода. После само ги миех с препарат и гореща вода, без да стерилизирам след това.

# 72
  • Мнения: 31 318
Миех със сапун, а сега вече с преперат за миене на чинии.

# 73
  • София
  • Мнения: 142
Мия само с гореща вода, след това стерилизирам.

# 74
  • Мнения: 209
Мия ги с веро и гореща вода, вече спрях да стерилизирвам.

Общи условия

Активация на акаунт