Във връзка със ССК и не само бихте ли си купили...

  • 4 087
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Бу, аз предлагам да попиташ Мамма дали можеш да ги предлагаш чрез Данет...

Добра идея!И що не пробвате все пак да направите номерация SadИскам и аз!!Пък Crossing ArmsА спортните бели тениски обикновено ми стоят като чувал Cry

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
А спортните бели тениски обикновено ми стоят като чувал Cry

Ами остави мъжа си малко да си почине и хапвай повечко  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 722
ДаНет обаче няма да работят до септември, а идеята за носене на такива тениски според мен е още докато е топло - август, септември и толкова. После под пуловерчето нищо няма да се вижда. С куриер става, обаче ако повече бройки наведнъж, иначе за по 1 много ще се оскъпи. Но става примерно за мамите от СФ едно колетче и да си поделят 5-та лева примерно /ако са 10 мами, 50 стотинки на човек не се усещат/.

# 18
  • Мнения: 5 370
Мдам...подкрепям го....ама тъй като при мен не се получи,независимо от усилията,не знам дали има смисъл аз да нося такава тениска?И като ме попитат:браво.ти кърмиш ли още? Ами НЪЦКи,не кърмя от края на 1 месец Sad

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Момичета, отивам извън града до утре вечер. Моля, пребройте се самостоятелно, да мога да кажа на Центъра някаква крайна бройка за тениските Simple Smile

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз дотук преброих сигурни желаещи за 10 бр.

- Смърфиета
- bubanka
- verri 77
- Jade
- Двете фукли
- Emia - 2 бр.
- Anita 79
- niika
- Всъщност съм Калина

Предлагам всеки, който не е сред тези 10 да напише в постинг бройката, която желае с голям и удебелен шрифт. Така ще бъде по-лесно после за преброяването.

# 21
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
И аз, и аз!  Grinning

# 22
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
бройте ме:)

# 23
  • Мнения: 1 722
Станаха 12

# 24
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Само да вметна, че текстът е сполучлив. Ако беше "Аз кърмя, а ти?" не бих се навила, но "аз подкрепям" имам принципен смисъл!   

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
А какво ще кажете за:
"Все още кърмя! ...Завиждаш ли?" или бебешкия вариант "Все още ме кърмят! ...Ревнуваш ли?"  Wink

Не, че ги предлагам, но на мен ми харесват  Mr. Green

# 26
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
А какво ще кажете за:
"Все още кърмя! ...Завиждаш ли?" или бебешкия вариант "Все още ме кърмят! ...Ревнуваш ли?"  Wink

Не, че ги предлагам, но на мен ми харесват  Mr. Green

Тези вървят само със снимка на баткото!  Mr. Green Сори за off-а, ама както обикновено не можах да се сдържа!  Laughing

# 27
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Хайде станаха 13

# 28
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
ДА
 newsm10  newsm10  newsm10

Даже бих искала 2, че да може да ги сменям  Grinning

С мен са 15

Последна редакция: сб, 30 юли 2005, 16:54 от Just a Girl

# 29
  • Мнения: 4 242
И аз искам! Party Party Party

Общи условия

Активация на акаунт