В Банско - кой хотел?

  • 10 831
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
От х-л "Вила Рока" има ли шатъл към кабинките? А басейнът топъл ли е?

# 31
  • Мнения: 1 783
Нещо за хотел Стражите? А за Евелина Палас? Чудя се кой да избера?
Мерси!

# 32
  • Мнения: 605
Здравейте,
пускам линк на хотел, който един приятел вчера ми похвали (нямам лични впечатления)

http://vikoni.bansko.org/gallery.htm

Ние ще сме в Сънрайз от 14 до 18.02.

Някой знае ли дали ледената пързалка работи и има ли инструктор?
Решила съм да опитам поне този зимен спорт заедно с децата  Simple Smile

# 33
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 Raffaello - ледената работи и да ти кажа, беше полу-празна. Чак се учудих, че е така, но все пак хората ходят в Банско на ски  Grinning

Biz - х-л "Стражите", поне отвън много ми допадна  Peace. На хубаво място е разположен и е много близко хем до кабинката, хем до търгалото и ц-ра. И до ледената пързалка, тоже.

# 34
  • Мнения: 605
Шани, благодаря.

Ще се похваля после с новопридобити умения в поне един зимен спорт  Grinning

# 35
  • Мнения: 139
В неделя се върнахме от Банско. Бяхме в Маунтин Парадайс 1. Детският кът ми хареса, а и на детето също, в басейна водата не беше много топла, но ставаше /аз съм много зиморничева, но влязох и не ми беше студено/, храната беше страхотна /бяхме на полупансион/, но най съм възхитена от обслужването и по-точно от това в ресторанта. Е, не бях виждала толкова любезни хора до сега. Ами общо взето е това. Някой ако иска подробности да пише  Peace

# 36
  • Мнения: 1 426
И какво и харесвате на тая Вила Рока - на пътя, в най-голямата мизерия, отвън не и се вижда цвета от мръсотия, никакъв изглед, нещо гъзарско ли е, тежкарско ли е. На мен пари да ми дават няма да отида там, има толкова готини хотели и на много по-хубави места в Банско

# 37
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 mania4ka - трябва да типризная, че и на мен външния вид и местоположението въобще не ми се нравят.
Но може от вътре да е друго, както и да се обслужва перфектно.

# 38
  • Мнения: 1 426
за едната вътрешност няма да ходя да почивам на улицата.

# 39
  • София
  • Мнения: 377
....има толкова готини хотели и на много по-хубави места в Банско

Може ли пример, благодаря  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 165
Ние си запазихме в този http://www.visitbulgaria.net/bg/bansko/hotels/mountview_lodge_apts.html .От понеделник сме там и ще мога да дам по-актуална информация как е като се върнем.Иначе ми изглежда много прилично, а и цената е направо изумителна
Здравейте.Бях обещала да пиша като се върнем.Значи хотелчето не е нищо особено.Апартаметите са много приатни и удобни, тихо е, закуската не струваше и СПА-то не е много впечатляващо, но за почивка за каране на ски е супер.Ние всяка вечер си палехме каминката, хапвахме си в стаята.Кухнята е напълно оборудвана.Ако нещо друго ви интересува питайте

# 41
  • Мнения: 1 426
хотел, който аз харесвам е http://www.hoteledelweiss.org/?lang=bg&link=1
иначе за по не капризните от към вътрешен лукс бол хотели, всички са нови
а капризните Гранд Арена, Гинес, Апарт Лъки

# 42
  • Мнения: 3 215
Да ви ъпдейтна малко откъм климатични условия - вали сняг на големи парцали,не е много студено,но побеля,а в планината със сигурност е повече.Така,че който ще идва насам през уикенда, да си полира ските  Mr. Green

Викони е приятно малко смейно хотелче - хората са много приятни, храната е вкусна, само е доста отдалечено от лифта.До центъра е към 10-тина минути пеш,а до лифта с кола - 5-10 минути.

Вила Рока може да е на пътя,но повечето хотели са така - и нови,и стари.От друга страна е в центъра на града,което си е преимущество. На мен лично ми  харесва дизайнът вътре,а и каквото съм ползвала, винаги са ме обслужвали с усмивка.

Стражите е ок, лятото беше затворен за освежаване...единственият недостатък е,че е до ледената пързалка и музиката дъни почти денонощно  Crazy

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 09:13 от Old Sport

# 43
  • София
  • Мнения: 377
хотел, който аз харесвам е http://www.hoteledelweiss.org/?lang=bg&link=1
иначе за по не капризните от към вътрешен лукс бол хотели, всички са нови
а капризните Гранд Арена, Гинес, Апарт Лъки

Този, определено изглежда добре Hug

# 44
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Много, ама много ти благодаря Old Sport   bouquet
Наистина е нужно да се включваш с актуално инфо  Hug

Общи условия

Активация на акаунт