В Банско - кой хотел?

  • 10 819
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 215
Шани, с удоволствие!  bouquet Доста е хладничко вече, вземете си шапките  Peace

# 46
  • Мнения: 270
Винаги отсядаме в този хотел и по точно в еднофамилните къщички.Доволни сме от всичко,обслужване,условия и т.н.

http://www.nbta.bg/more_bg.php?page=acmd_show&aid=240&ti … C1%E0%ED%F1%EA%EE

# 47
  • Мнения: 795
хотел, който аз харесвам е http://www.hoteledelweiss.org/?lang=bg&link=1
иначе за по не капризните от към вътрешен лукс бол хотели, всички са нови
а капризните Гранд Арена, Гинес, Апарт Лъки

Този, определено изглежда добре Hug
И на мен ми допадна, само че май не е в градската част, или поне на снимките така изглежда Thinking

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 576
Аз лично съм доволна от Вила Рока. Наистина е нестандартен и тъмен, но точно това ме привлече. Ние ходихме лятото и много ми хареса. Дори и полупрозрачните бани! Wink А да не говори, че си бяхме платили стая, а ни настаниха в студио, което беше огромно.
Old Sport можеш ли да ми кажеш нещо за хотел Тамплиер. Дълго го гледахме с мъжът ми, чудейки се дали да си запазим в него стая.

# 49
  • Мнения: 1 426
малко по-нагоре по-пътя след Мотиките в горичката. Мен точно това ми харесва, поне имам усещането че съм планината, далече от шума. Вечер си има таксита, които си карат на нормални тарифи. Между другото в тази местност построиха доста хотели - маунтийн дрийм, но този си е от едно време.
В Глазне бяхме преди 2-3г, в еднофамилните къщи. едно време си беше хубав хотел , защото имаше 3-4 големи хотела, но вече всичко е поовехтяло и разскърцало (особено дървените стълби), а и всичко се чува от съседните къщи в спалните. Иначе е много удобно за семейство с деца или по-голяма компания.

# 50
  • Мнения: 1 165
В момента точно пред Тамплиер има строеж и паркинга им е отстрани в една кал.Иначе наши приятели бяха сега там и не са казали нищо лошо за храната или СПА-то

# 51
  • Мнения: 3 215
PresiN, и аз знам добри неща за Тамплиер - хубави са апартаментите,старят се и в обслужването,СПА центърът е добър и няма много хора,така че сигурно ще ви хареса.На добро място е по отношение на близост до лифта.Иначе до центъра трябва да се ходи 15-тина минути или пък да сте с колата.

Ако ходите в Еделвайс, уточнете със сигурност кой точно сте избрали,защото има няколко с това име и са в различни посоки и съвсем различни като хотели  Peace

В града няма много сняг,даже е съвсем малко,но е много студено и е заледено  Crazy

# 52
  • Мнения: 363
И ние ще сме в Банско за уикенда. Приятелско семейство е запазило стаите, но хотела не е нещо особено. Хотел Родина май беше.  Thinking

# 53
  • Мнения: 1 426
да има и Еделвайс-парк, до стадиона. Там бяхме миналата година. Непретенциозен, нов, чисто, но ние се прибирахме само да спим.
Белведере Холидей Клуб, също е хубав. Нарцис и Орфей ми харесаха, като изключим шумните тълпи от англичани в Нарцис, и двата са близо до центъра.
Единствено Александър палас не ми хареса, беше ужасно - хотелът функционираше без да е довършен, в гардеробите не бяха изчистени след монтажа и такива общо взето неща. И  Шато Вапцаров също не ми се понрави.
Тази година смятам в Божурленд да наемем по-голям апартамент за по-дълго време и да ходим когато можем или за една седмица в Белведере. Като ходим винаги запазвам на различни места, защото ми харесва разообразиието, те са толкова много хотели, че едва ли ще мога да ги обиколя всички в тоя живот.

# 54
  • Мнения: 3 215
да,освен това има още две сгради Еделвайс - много е вървежно това име тук  Crazy

# 55
  • Мнения: 3 622
В момента сме в Банско в хотел Вила Рока. Топло е, стаята е широка и просторна, храната също е добра, хората от персонала са любезни. Днес опитахме и екстрите в Спа-то и нямам забележки.

# 56
  • София
  • Мнения: 377
В момента сме в Банско в хотел Вила Рока. Топло е, стаята е широка и просторна, храната също е добра, хората от персонала са любезни. Днес опитахме и екстрите в Спа-то и нямам забележки.

Потвърждавам до известна степен и аз. Доста е топло, даже на моменти идва в повечко, но пък е с парно и може да се намалява. Наистина се чува през стените, тъкмо бяхме заспали и съседите се разприказваха по-височко, не че ние като се прибрахме в стаята, не направихме същото Embarassed. Стаята наистина е просторна, но има някои неща, които мисля, че за хотел 4 звезди са недопустими - огромна, зееща дупка на стената, на една от стените личи, къде е имало входно антре, в последствие махнато, зацапан мокет, мръсни плочки в банята. Като цяло, мисля че хотелът има нужда от освежаване. Храната е много добра, персоналът много любезен. Ние за съжаление не стигнахме до Спа-то, но проблемът тук си е в мен. Ще кача и снимки от стаята, защото наистина само от галерията на сайта на хотела не може да се добие реална представа. Като цяло, давам положителна оценка за хотела по отношение на цена - качество, изключително доволна съм и от прекарването ни в Банско, от механите и от бансковлии  Simple Smile  bouquet

# 57
  • Мнения: 246
В момента сме в Банско в хотел Вила Рока. Топло е, стаята е широка и просторна, храната също е добра, хората от персонала са любезни. Днес опитахме и екстрите в Спа-то и нямам забележки.

Потвърждавам Wink И ние бяхме там този уикенд  Wink

# 58
# 59
  • Мнения: 564
Здравейте момичета!
И аз ще използвам темичката, за да ви попитам за хотел в Банско, с приятен детски кът. Много благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт