Домашна аеробика и Тае бо

  • 64 756
  • 378
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 726
Дори да не сваляте килограми, ако спортувате сериозно, все някаква част мазнини се стапя за сметка на обема на мускулите, според мен. Peace

# 346
  • Мнения: 1 479
Здравейте, мили съмишленички!
Само със спорт не става отслабването, трябва и диета!
Знам го от личен опит!
Аз съм голям почитател на тае бото!
Най-напред почнах с Турбо Джам и за два месеца имах такава промяна във фигурата, че самата аз не можех да се позная!
Сега редувам Били Бланкс с Турбото и от време на време каланетика и Зумба, но по-рядко!
Турбото го препоръчах на един колега и той също остана много доволен!
Много се радвам на темата, въпреки че нещо не пиша редовно, което е моя грешка!

# 347
  • Мнения: 11 747
Мене нещо напоследък не ми върви със спорта  Confused Миналата седмица пропуснах 2 дни, защото не се чувствах добре (МЦ), тази седмица уж щях да съм редовна и бях до вчера, ама сега имам нещо като възпален нерв и ме боли кръста от дясно и надолу към крака  Tired и не мога  Confused  Много ме е яд....  Ама по- натам ще наваксвам, до лятото има време  Simple Smile

# 348
  • Мнения: 2 069
Добро утро  Laughing
Вече виждам ясно че  каланетиката ми действа много добре.  Сутрин като стана шкембето над секциото ми е по-малко  Mr. Green  с него се боря вече 1 година и 3 месеца  ooooh! много е упорито но и аз не се давам. До сега съм свалила от талията  34 см  Laughing
Pina има такива моменти. Не върви и не върви  Confused Обаче като тръгне..... не можеш да се спреш. Случвало ми се е да тренирам и сутрин и вечер и да съм си направила разходка с детето / най-малко 1 час 1stroller /

Бях се замислила дали не трябва да пуснем нова тема newsm78
ето до момента какво съм събрала
Зумба
Каланетика
Pump It Up! The Ultimate Dance Workout DVD RIP
Пилатес
Turbo Jam
тае бо
Carmen Electra Fit To Strip

Растяжка за 10 минут
10 минут для пресса
Ноги за 10 минут
10 минут для ягодиц
10 мин. Пилатес


Давайте идеи

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 15:47 от Кalaka

# 349
  • Мнения: 11 747
Калака, много хубаво си направила, че си ги събрала, хубаво ще е да има линкове на първа страница, че все се пита, хората искат да теглят и са си прави  Laughing 
Мисля, че заглавието е хубаво да е леко различно, поне да се добави 'и други', че палитрата ни е доста по- богата от заглавието.  Темите са по 25страници по правилата, тъй че имаме още една страница да пишем  Peace

# 350
  • Мнения: 89
Като се изпише и 25 стр ще направя нова  Simple Smile

# 351
  • Мнения: 123
danito_77   нова тема  Grinning чудесно   Wink

                                                           Кalaka браво   bouquet
                                                                        Много си организирана  Party

    pina почини си малко  Peace
Ти си най-спортуващата тук  Crazy

Аз не съм писала скоро,а нямам време и за спорт.Много сте писали...
                                  Браво на спортуващите Hug

# 352
  • Мнения: 1 163
Pina, почини малко. Като се има в предвид, че си най-дейната тука явно мускулите ти се нуждаят от малко отдих. Между другото благодаря ти винаги за отзивчивоста и съветите, които ми даваш. Да ти кажа са ми доста от полза   bouquet  bouquet  bouquet А и смятам да дръпна каланетиката да я редувам със Синди досега никога не съм я играла но тая вечер няма да и се размине.

# 353
  • Мнения: 5 591
Добро утро  Laughing
Вече виждам ясно че  каланетиката ми действа много добре.  Сутрин като стана шкембето над секциото ми е по-малко  Mr. Green  с него се боря вече 1 година и 3 месеца  ooooh! много е упорито но и аз не се давам. До сега съм свалила от талията  34 см  :lol


Кalaka,за колко време постигна този резултат?
 

# 354
  • Мнения: 2 069
danito_77 ето още  от една друга тема Laughing
CD1
CD2
Идеален ханш
Стройни и красиви
Още програми с упражнения
Упражненията на Синди Крауфорд директно от You Toube
Руски сайт за тренировки в домашни условия
Упражненията на Jordan за след раждане
Тренировка у дома( упражнения със снимки)

 vancheto
първите 25 см ги свалих за около 2 месеца с кардио почти всеки ден и НВД а за останалите ми трябваха още 5 месеца.
Остана ми още малко за да си видя мускулите на корема.  Laughing

# 355
  • Мнения: 1 163
Kalaka, мерси за линковите   bouquet  bouquet За два месеца без диета ли намали талията.

# 356
  • Мнения: 5 591
Кalaka,благодаря за линковете.  bouquet
Надявам се и аз да постигна толкова добър резултат.Мина много време от секциото,но корема  ми не се прибира. Sad
Успех на всички.  bouquet

# 357
  • Мнения: 2 069
Kalaka, мерси за линковите   bouquet  bouquet За два месеца без диета ли намали талията.
С Ниско-въглехидратна диета и малко Дюкан за 7 м отслабнах с  19кг  Wink
вече няма какво да свалям..... само корема остана

# 358
  • Мнения: 123
Kalaka, мерси за линковите   bouquet  bouquet За два месеца без диета ли намали талията.
С Ниско-въглехидратна диета и малко Дюкан за 7 м отслабнах с  19кг  Wink
вече няма какво да свалям..... само корема остана
  Кalaka
 
   


              Кажи моля те колко кг си била и сега колко си?
И колко малко е това Дюкан,че нещо не я обичам тази  Rolling Eyesдиета

# 359
  • Мнения: 2 069
тук можеш да ме видиш
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336755.msg8834999#msg8834999
преди 75 сега 56
а Дюкан  newsm78 около 1 месец с много малко протеинови дни

Общи условия

Активация на акаунт