Пъзел-фенове тук си бъбрят, докато дойдат пъзелите времето запълват

  • 26 622
  • 474
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 640
Сетих се ,но аз бих посочила не Кооператор,а Дом за красота като по-популярен ориентир. Simple SmileМалцина знаят Кооператор-клиниката на 6 етаж.Аз я знам,защото бременността си отглеждах там.А ти,Мърморанке,май обикаляш профилактично по книжарниците и набелязваш,заплюваш,а? Simple SmileАз си казах,че трябва да го спра този"спорт"-зяпането по витрини и рафтове,то добре,че и време нямам достатъчно.
Пъзелът с цветя в кн.на Венелин съм го виждала.Но нещо продавачът беше доста настъпателен,та чак се подразних и избягвам тази книжарница.

# 466
  • UK
  • Мнения: 3 959
В книжарницата не ходих, само в магазина. А аз обикалям, щото като съм във Варна и нямам с кого да излизам, излизам сама, без пари, за да не харча излишно, пък и обикновено нямам, нямам и с кого да си говоря, та да изляза на кафе или нещо подобно, разхождам се безцелно и като видя книжарница влизам в нея. Кооператор и на мен ми е ориентир щото личната ми лекарка е там, иначе не знам доколко останалите го знаят, Дом на красотата ми е съвършено непознато име. Simple Smile

# 467
  • Мнения: 120
Фея, погледни там и ако го няма или е скъп естествено, че ще ти го взема. Ако не аз, то мъжо, че аз вече приличам на топка, а той работи близо до Кауфланд.
Нали за това сме се събрали ... Hug

# 468
  • София
  • Мнения: 5 726
За име на новата тема аз съм за Вариант 2.

poli24 - Много евтин ми се струва кръглия пъзел във вашия Кауфланд,ще се наредим на опашка за поръчка ,ако е наистина за толкова пари. Тя и Бри искаше май кръгъл пъзел или бъркам

# 469
# 470
  • Мнения: 120
Момичета, сега звънях в Кауфланд за да проверя точно колко е цената, за да не ви подведа /че с тоя моя бременния мозък/ , но ми казаха, че са ги изчерпали за момента, но чакат нова пратка. Ще проверявам и ще ви държа в течение.

# 471
  • Мнения: 0
Оп намерих ви  Simple Smile то не е лесно да си нов, ама бързо се уча Simple Smile мерси за помоща Simple Smile ама ще моляя за още помощ. Кажете от къде и как горе долу мога да си намеря свестен пъзел с повечко части вие поне сте специалисти сигурно вече доколкото четох в другите теми. И имам още един въпрос, защо имате толкова много теми та човек неможе да ви открие къде сте  Grinning шегувам се  Simple Smile

# 472
  • UK
  • Мнения: 3 959
По книжарниците, например Буктрейдинг, в малкия Цум на втория етаж, в книжарницата в Мола, нямаше ли адреси на първа страница на темата? Simple Smile Иначе сега тази тема ще ти излиза горе в "Нови отговори на моите публикации", заедно с всяка друга, в която пишеш. Simple Smile

# 473
  • Мнения: 1
Как го направи това с превода  newsm78 ? Много ще ни е полезно това ако можем всички да го правим.
С това: http://www.google.bg/intl/bg/help/faq_translation.html
Ето тук се слага сайта, който искаш да преведеш: http://translate.google.com/translate_t?hl=bg#
Най- отгоре на преведения сайт се виждат линковете  Peace

Аз вчера открих, че в Book Trading са заредили много пъзели на Schmidt.  "Цялата им колекция" както се изрази продавачката. Взех си този на Josephine Wall, който смятах да поръчвам от чужбина, за 20лв и съм много доволна! Взех също и рамка, която е точно пригодена за този размер пъзел (1000 парчета). Взех и лепилото им да пробвам. Нямам търпение да го започвам!

Да докладвам - лепилото, което взех от Jumbo не ми хареса особено. Може би трябва да слагам по повече, за да залепи добре. Иначе пробвах да го мажа върху пъзела (както пише на упътването) и на гърба на наредения пъзел. Оказа се, че този, който намазах на гърба се залепи по- добре. На другия парченцата по края не се залепиха изобщо. Ще опитам пак с по- голямо количество лепило.

  
Извинявам  се за въпроса но къде се намира магазин Book Trading

# 474
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Пъзел не редим, времето броим. Но скоро идва ред да редим с кеф!

Това е заглавието на новата тема, на втора стр. в Хоби

Общи условия

Активация на акаунт