Отговори
# 165
  • Мнения: 266
ДА!Аз съм от тези лоши майки дето непуска детето си при свекито и свекъра.Каквото са си надробили,това да сърбат

# 166
И аз съм от лошите снахи.Споделям опита си-дъщеря ми вече е на 17г.Живеем на квартира от момента на запознаването си със съпруга ми,а ТЕ-в 4-стаен апартамент.За лишенията ни няма да пиша-те са ясни.Когато беше бебе не искаха да я гледат,за да отидем на гости,да излезем с приятели-най-късно в 22ч.ни звъняха,защото тя плачела.Всъщност това се случи 2-3 пъти - ние все с нея си ходехме навсякъде оттогава.Когато поотрасна вече искаха да ходи.И аз я пусках...защото не можех да и осигуря добрата храна,на която се радваха те и си мислех:поне 2 пъти в месеца да яде повече плодове,месо...Много и говореха против мен,не се съобразяваха с изискванията ни...Всеки път плачех,когато тя беше там,но удържах-казах причината.Е,тя порасна,разбра за какво иде реч и сега насила я карам да се обади по повод или просто така.Та съветът ми/от опит/-ако детето се чувства добре-нека ходи.Вие стискайте зъби.Има видов ден.Сега заедно с дъщеря ми се смеем на акъла на баба и дядо и ни е гот.Радвам се,че е имало причина да изтърпя/не съм от търпеливите/

# 167
  • Мнения: 702
Ние деца още нямаме!Но ще обърна света и ще имаме!Тя деца няма да види, ако ще и на  челна стойка да застане!Никакви такива, ако детето иска!Детето няма нужда от насаждане на комплекси и мрънканици, има нужда от любов!И няма да позволя дългочаканото ми дете да попадне в рацете на тая #Cussing out Sickдето нейните си деца не е гледала!Ако искате ме плюйте, не ми пука!Който не ми е чел писаниците, да ме намери и да ги прочетеи после пак ще си говорим!

П.П. То още не се е родило, тя вече намери начин да изкарва пари чрез него!

# 168
  • София
  • Мнения: 372
 smile3521
още след като се запознах с мъжа ми само слушам, че като си родим деца тя ще ги гледа, а ние ще се връщаме на работа да изкарваме многото пари  #Crazy от самото начало не си поплювам и и казвам, че тази НЯМА да стане, амо то - ИНАТ нахален!!!
щяла да го "вземе" детето на 400 км /там живее/ и да ни го "върнела" като станел на 7 за училище #Cussing out
и вече като бях в 6-тия месец бременна ми съобщи, че е казала в работата че се пенсионира защото щяла да си гледа внучето  #2gunfire /демек ще живее в нас/ малеееее, какво я направих  #2gunfire от тогава ни гък, ни стон до онзи ден, когато се жалва на сина ми "Бабооооо, да ти роди мама една сестричкааааа и баба да дойде да гледа теб, а мама да си гледа бебето" - тя е луда!

нямам и грам доверие! искаше да му дава шоколад - какво толкова!, а тамън сме почнали захранване  Shocked едвам го отървах да ни си хапне козунак докато е в ръцете и!
грам хигиена няма - пипа уличните кучета и после хляба ...  ooooh!
няма начин  Naughty

# 169
  • Мнения: 387
а мойта, ако може да я захрани с пържоли най-щастливата ще е...зор да яде месо детето...щото представете си, как аз без да ям месо(което не е вярно, ям, но не обичам) съм родило дете 3850гр  #Crazy #Crazy #Crazy и то само от грейпфути и портокали...

# 170
  • Мнения: 51
Здравейте момичета,
и аз бях най - кривата снаха, и преди 2 години окончателно затворих пътя и детенце не беше стъпвало при баба и дядо даже стигнах и до друга крайност, казах на мъжо си, че ако говори с майка си и баща си да не знам.
Те се усетиха и почнаха да се променят, малко по малко. И в мислени, и в приказки, и в поведение. Явно при ме имаше ефект.
 Всичко се изглади окончателно, обаче по неприятен повод. Преди 2 месеца се разболях много лошо и стреснах ужасно много хората около мен и себе си. Та моята любима свекърва оттогава стана друга ама съвсем друга. Даже се базика ме с мъжо, че не ми се е обаждала толкова много за 12 години, колкото последните 2 месеца.

# 171
  • Мнения: 4 546
докато не стане тинейджър - не го пускам  Crossing Arms

# 172
  • Мнения: 68
и аз се вклиу4вам при лошите не бих я дала поне докъто не порасне да може да си казва вси4ко и да се пази сама

# 173
  • Мнения: 567
и аз се вклиу4вам при лошите не бих я дала поне докъто не порасне да може да си казва вси4ко и да се пази сама
На същото мнение съм. Peace

# 174
  • Мнения: 172
Живеем в една къща, за съжаление, но скоро и това ще се промени! И пак успявам да удържам малката да не ходи при нея и при нейната майка най-вече!!! А и тя не държи толкова да я вижда, защото не й е кръвна внучка и си прави устата като се роди бебка, мнооого да ми помага! Ама познайте дали ще й дам Mr. Green

# 175
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не, че не я пускам. Детето е почти на 7, но никога не са я поканили да остане на гости сама. Това лято уж ще я вземат да я гледат, но ще видим какво ще стане. А иначе доверие, че ще е гледана добре имам.

# 176
  • Sofia
  • Мнения: 270
И аз съм от майките , които не оставят е детето да ходи при свеки, но пък не мисля, че съм лоша, защото многократно и дадох шанс, но тя винаги поставяше приятеля си и неговите претенции преди благото на детето , даже мъжа ми се убеди в това, че тя не би могла да се справи (след доста дълги убеждения  разбира се ).А и я е ударила критиката и се мисли за млада и хубава....та да не я занимаваме с незначителни неща жената малката си я гледам аз основно, с  помощта на майка ми...

# 177
  • Мнения: 8
Детето ми е на 1 година и още  от самото начало не искаше свекървата да го гушка,държи и т.н. А сега когато вече познава кой кой е ,изобщо не дава и да го погледне или да му проговори,а ако тя реши да го гушне, започва реееееев.....Та няма начин как да го давам на свекърите да го гледат,той сам не иска.....

# 178
  • Мнения: 387
ми мойто вече даже не иска и да се гушка с нея...от една седмица само като я види и почва да реве...явно усеща моите вибрации към нея... Mr. Green аз какво мога да направя...и така аз я гушкам, а тя и се радва...така ние сме доволни, а тя.........тя ако иска...и без това от сега вече и говори, че щом така прави няма да я обича...еми какво ли ще и каже като напрви някоя беля след време...не ми се мисли...с гордост разправя как е казала на сина си (на моя мъж) като много малък, след негова беля, че повече той не и е дете и тя ще обича няква мечка плюшена само...и как след половин час го намерила да бие мечката и да я дърпа да я скубе...нормално, детето го е хванало страх...еми сори, ама не искам и мойто да преживява подобни терзания...дете не спира да се обича така...ама как да му го обясниш на него...

# 179
  • Мнения: 256
Има,има,как да няма,лоши снахи да искаш.Аз не само не го пускам,но и не говоря с нея,за ужас на мъжа ми.Ясно ми е,че не мога да го спирам вечно,но той вече е голям,като искат да ходят двамата с татко си,аз там работа нямам.
Аз между другото не го разбирам това "пускане да ходи",ми като иска,който иска да вземе да дойде да го види,ама нали трябва да ни види селото,не че толкова за детето ни е зора,айде моля.

Общи условия

Активация на акаунт