Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 9 141
А може ли плод за десерт в белтъчен ден  newsm78?
Направо си умирам за един портокал.....

# 316
  • Бургас
  • Мнения: 300
zazu1 аз съм нова, но според мен май не може, цитирам 1-ва стр.-
При белтъчния ден между отделните хранения трябва да има 4 часа.
• 12.00 до 20.00-цикъл на хранене

Все пак да каже някой по компетентен. newsm78
 

# 317
  • Мнения: 2 185
Зазу 1 - плод никога не се консумира след хранене, така или иначе  Wink . Според мен не е подходящо.

Аз от днес съм с вас момичета  Grinning .
Таратора е режимен за протеинов ден, нали ?

# 318
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
А може ли плод за десерт в белтъчен ден  newsm78?
Направо си умирам за един портокал.....

Принципно плодовете се консумират отделно, половин час преди или два часа след хранене! В тази диета са като самостоятелно хранене, което значи че преди и след този плод поне 2 часа не трябва да си яла!  Peace

# 319
  • Мнения: 484

Аз от днес съм с вас момичета  Grinning .
Таратора е режимен за протеинов ден, нали ?

Clairette,обре дошла при нас!!Аз от днес съм на друг режим,но няма да спирам да пиша тук,защото всички са много готини и позитивни.
Таратор в първия ден е разрешен  Peace Успех с диетата !!! Hug

# 320
  • Мнения: 2 645
Как ще си ме обидила Жанетка  Hug какво говориш. Ударението на , забрави ме, е на втората сричка Simple Smile не съм те разбрала явно. Отивам да ти пиша на ЛС. Ти си толкова добричка и помагаш на всички. Дори и не си помисляй! Съжалявам че те накарах да се притесниш Embarassed

# 321
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 948
Стел, всяко зло за добро, нали знаеш. Не се ядосвай. Може пък следващото предложение да е точно онова, което търсиш. Една голяяяяяма прегръдка имаш от мен.  Hug Hug Hug

# 322
  • Мнения: 242
здравейте фиданки!
днес такова търчане му ударих, че нямах никакво време да ви чета... Hug
само видях сега за някакви смешни 300лв????че съществуват ли още такива заплати   Crossing Arms  Shocked , а аз се оплаквам , че моята била малко.... Hug  Hug  Hug
лека нощ за сега утре ще ви пиша и ще чета по-подробно

# 323
  • Мнения: 54
Здравейте момичета, мисля от утре и аз да съм с вас  Rolling Eyes HugДано има резултат и успея да издържа 3 месеца  Praynig Тук ще си задавам и въпросите, които изникват.
Да питам за сега - кисело зеле мога ли да консумирам като салата с зехтин и червен пипер в първия ден и като цяло като салата, зеленчук през другите дни  newsm78 Мисля, че няма проблем нали?

# 324
  • Мнения: 484
Petinka,добре дошла при нас!!
Мисля,че не е много добре киселото зеле,защото после задържаш вода,но нека по-опитните да кажат

мама злата,mozila,прегръщам ви много силно  Hug

Стел,не се коси за работата,ще намериш по-добра  Peace

А пък в нашия град такава заплата е доста срещана,направо незнам как ще си намеря работа след като ми свърши другия месец майчинството  Cry

# 325
  • Мнения: 25
mozila, миличка, съболезнования  и от мен за тежката загуба Rolling Eyes Hug Моя баща почина преди много години, още когато бях дете, но въпреки това не ми е чужда мъката, която изпитваш в момента Hug Хубаво е, че споделяш с нас - ние сме насреща и в добро и в лошо, ако можем да помогнем с нещо. Може и да не се познаваме лично, но виртуалното ни приятелство също е искрено Hug Flowers Rose

janeta* ...мдам...може и да си права newsm78. Още съм в началото на диетата и вечер огладнявам доста Embarassed. Надявам се това да се регулира с времето Praynig.
И аз не мисля, че може да се качи цял килограм реално тегло за два диетични дни, но е демотивиращо да видиш + на кантара след като си на диета. Confused
Имам намерение да спра да се меря ежедневно, но засега се опитвам да остановя от кое свалям и от кое не. Thinking

Та така... Hug

Мама Злата ,Мозила  моите най-искрени съболезнования Hug



Ели една новинка и от мен .И аз имам подобен проблем както при теб.Аз съм с още един кг плюс   SadНе знам защо при мен режима не работи... TiredОтчаяна съм,вече е 16-ти ден ,а аз съм +2 кг smile3518
Спазвам си режима стриктно,наистина...Да в МЦ бях,но все пак не е възможно,когато съм на диета да качвам килограми.Някой имал ли е подобен проблем? newsm78

# 326
  • жителство на место
  • Мнения: 81
Здравейте фиданки! И аз да се запиша към съгрешилите newsm11 newsm45 Днес ми е ден за варива. Цял ден се държах прилично- закуска- ябълки; обяд и вечеря- картофена салатка и преди малко какво ми стана  ooooh! една филийка хляб и маслини. То и написано звучи гадно! Защо се натъпках??? smile3511  Все още тялото си търси късно вечерните порции Cry Пък и аз поддавам лесно Embarassed

# 327
  • Мнения: 8
Добро утро фидански сладуранки!Аз почвам пак , че нали знаете , че много се окалпазаних да..този път май повече кураж ще ми е нужен,но като за начало едно:



ароматно кафенцеее  newsm51 newsm10 newsm03

# 328
  • Мнения: 171
Аз кафенце не отказвам вчера даже пиинах три и сега съм си направила ама го чакам да изтине.Ми аз съм си режимна досега почти нямам издънки само дето снощи вечерях половин час след осем ама бяхме на гости и нямаше как.Иначе устисках само на картофена саладка а имаше и торта само тя ме изкуши, но викам не няма и да кусвав даже.За минуси дали имам незнам зарекла съм се само след плодов ден ще се тегля и тогава ще докладвам .Е отивам да шетам из къщи докато спи Светлето че като стане и почва да бесува.

# 329
  • Мнения: 242
добро утро момичета!!!!
искам да ви почерпя, защото днес си имам рожденник, който става на "тли"   Laughing
http://www.bgphoto.net/photos/35141/o633692143271408750.JPG
парола-viktor
 
и кафенце ще добавя



а това е за памзи , която пък си има рожденничка -принцеска

Общи условия

Активация на акаунт