Заповядайте при нас, спечелете подарък за вас! Prizee - фенове 17

  • 31 844
  • 717
  •   1
Отговори
# 15
Наталина, в джак-сън няма нищо сложно, само дето с хака се бъгва. Играй с Интернет ехплорера Peace

Какъв хак пък има там? Какво изпуснах? newsm78


Не си изпуснала Joy   Имам предвид, че с Мозилата не тръгва сайта, когато е активиран хака на призето.
Поне при мен.
А иначе за колко време събирате точки за код в джак-съна? newsm78


 дано не изглежда много тъпо ,ама как ги купувате тез кодове ,аз все не мога, къде и какво трябва да напиша , мерси   bouquet предварително

# 16
  • Мнения: 2 425
Записче и от мен  Simple Smile

# 17
Е,имам търкащо билетче коктейл и направих 47.77 б.Нищо никъде не ми се отвори   #Cussing out

# 18
  • Мнения: 161
Е,имам търкащо билетче коктейл и направих 47.77 б.Нищо никъде не ми се отвори   #Cussing out

Когато направиш тези три седмици, веднага влизаш и играеш Коктейла. Ще ти се появят три зайчета на билетчето -=това значи, че си активирала "Тайната игра". Peace

# 19
# 20
  • Мнения: 1 259
Е,имам търкащо билетче коктейл и направих 47.77 б.Нищо никъде не ми се отвори   #Cussing out

Но не трябва да си го изиграла(както аз бях направила) предварително.
Щом имаш тази сума, веднага влизаш да играеш коктейла и с първото триене ти отваря "Хокус Покус", а другите или печелиш или не ечелиш бъбз.Както обикновенно!

# 21
  • Мнения: 435
сутринта си взех код от ludiques.net, но нали още спя и вместо един друг си взех Gratopass - преди го имаше в кодикса, но днес не го открих, та така ако не мога да го продам ще търся от кой сайт е поне да го изиграя  Simple Smile

И аз имам Gratopass и миналата седмица го заредих да се продава в кодиска. Не успях да го продам, а гледам че вече са махнали този код от там  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 143
хм, е добре де защо махат код като има хора, които го продават - освен да е станало нещо със самия сайт  Thinking

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 854
Да не би да няма никой да го продава в момента и затова да го няма, но по принцип да го има в списъка като вземеш да продаваш, проверихте ли  newsm78

# 24
  • Мнения: 0
имам въпросче като си купиш код от кодеса после как да дам оценка на другия newsm78 newsm78

# 25
  • Мнения: 89
natalina8787, в този сайт кодове се взимат чрез търг. Като отидеш в бутика, там има колко време остава, малко преди края (15 мин. например, залагаш и се надяваш някой да не те надкачи Simple Smile

kiara 77 , аз скоро взех код от там, имай търпение, ще ти го пратят. Просто се чака.

# 26
  • Враца
  • Мнения: 871
Честито за новата тема..дано ни донесе много подаръци...  Peace

# 27
  • Мнения: 435
Да не би да няма никой да го продава в момента и затова да го няма, но по принцип да го има в списъка като вземеш да продаваш, проверихте ли  newsm78
Аз го продавам в момента. Стои ми на Мои продажби като код' който чака да бъде продаден. А в същото време като отида на мястото, където се купуват кодове изобщо липсва такъв вид код. Много странно  Thinking

# 28
  • Мнения: 143
имам въпросче като си купиш код от кодеса после как да дам оценка на другия newsm78 newsm78


отиваш в Mes achats най-отгоре е кода, който си купил в крайната графа пише ноте или нещо подобно, като го натиснеш ще ти даде възможност да избереш негатив /отрицателна / или позитив / положителна / оценка.

Да не би да няма никой да го продава в момента и затова да го няма, но по принцип да го има в списъка като вземеш да продаваш, проверихте ли  newsm78


липсва и от списъка, а и elid писа, че е имала пуснат такъв код за продажба, махнали са го преди да го е продала

този сайт го дават за тези кодове http://www.grat-o-foot.com/  само дето на първо влизане видях само линкове към други сайтове  newsm78 та ми е чудно ако се наложи да си ги изиграеме на какво ще е  Simple Smile

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 21:47 от vasipan

# 29
  • Мнения: 142
Хей, момичета, видях, че сте писали за печатите, може ли някой да снима и да покаже какво печатче става, защото и аз съм се наредила и ми е интересно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт