Заповядайте при нас, спечелете подарък за вас! Prizee - фенове 17

  • 31 878
  • 717
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
мен не ме е яд...взе да ми писва от боклуци,за които се редя с години  Crossing Arms

Ако желаеш може да се споразумеем да купя акаунта ти,ако ще се отказваш!

# 706
  • Мнения: 1 269
nadenceto1,пиша ти лс.

на седмичната игра,може да се играе без да се зарежда макс пак.

# 707
  • Мнения: 161
Какъв е този Прайзи Маркет, който ще стартира от 13 Май ?  newsm78
Дано да дават подаръци чрез поръчка. Може и да са с по няколко буби по-скъпи, но пък няма да се редим с месеци...  Grinning

# 708
  • Плевен
  • Мнения: 238
Ако го направят и него като трезора,няма да е с няколко буби повярвай ми. Rolling Eyes А с много много повече.Например с буби с които си наредена за 10 подаръка после ще може да вземеш само 1.Дано не съм права Praynig

# 709
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Какъв е този Прайзи Маркет, който ще стартира от 13 Май ?  newsm78
Дано да дават подаръци чрез поръчка. Може и да са с по няколко буби по-скъпи, но пък няма да се редим с месеци...  Grinning

Ще има възможност всеки, който е спечелил подарък и не го иска, да го продаде на цена най-много до 3 пъти цената, за която го е спечелил.
Т.е. ако аз спечеля зарчето за 10 бубс и не ми харесва, пускам го за продажба, и мога да му искам най-много 30 бубс.
Нещо като аукциона вероятно, само че не наддават 1000 човека за 1 нещо, а трябва да се дебне какво кога излиза за продажба.

# 710
  • Мнения: 161
Вес, благодаря.   bouquet

# 711
Здравейте,

аз преди малко се регистрирах изиграх си игричките и сега след 24 часа ли трябва пак да ги изиграя. Имам 0,15 бубз. игричките са интересни много. бихте ли ми обяснили от кога вече мога да си поръчвам нещица и от каде погледнах тук някои от отговорите но никаде не можах да видя каталог Sad


Благодаря Ви
Лека вечер

# 712
  • Мнения: 0
мен не ме е яд...взе да ми писва от боклуци,за които се редя с години  Crossing Arms

дай ги на снимка Praynig

# 713
  • Мнения: 161
мен не ме е яд...взе да ми писва от боклуци,за които се редя с години  Crossing Arms

Ако желаеш може да се споразумеем да купя акаунта ти,ако ще се отказваш!

На мен ми е чудно какво ще правиш с този акаунт като го купиш.  newsm78 Нали имената не могат да се сменят. Т.е. не можеш да получаваш подаръци на твое име.

# 714
  • Мнения: 1 269
мен не ме е яд...взе да ми писва от боклуци,за които се редя с години  Crossing Arms

дай ги на снимка Praynig
кое?

подарьците ли?

nadenceto1, изчисти си кутията.

# 715
  • Мнения: 328
Аз искам да питам почти стигам 7,77б. и какво трябва да направя за куеста Абракадабра ли беше  Rolling Eyes Blush
Ето  това
4. The Magician quest - може да се направи само ако имате триещото се билетче Коктеил, и трябва да имате в сандъчето си сума, съдържаща три седмици, например: 7,77 бубс, 17,77, 27,77 и т.н. Като се направи, ви отваря триещото се билетче Абракадабра.

Значи като станат 7,77 и отварям Коктеилите или то само си се отваря когато станат 7,77 и имам Коктеилите.Ами ако играя някоя игра и ми даде повече точки и станат 7,78 . Rolling Eyes Blush.
Да, като ти станат 7,77, играеш на играта коктейл. Тогава ще ти отвори билетчето абракадабра. Ако ти станат повече точките, има долу платени игри, примерно най-евтината, изиграваш някоя от тях. Но непременно трябва да изиграеш играта коктейл когато имаш точно 7,77  Peace
Дано си ме разбрала  Simple Smile
Да,да  Hug Благодаря ти Много  Heart Eyes Hug

# 716
  • Мнения: 119

В http://www.kado.fr натиснах върху пощенската кутия на картинката и ми се отвори плик на който натиснах ouvrir и ми даде някакви точки бонус.

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 23:59 от noraa

# 717

Общи условия

Активация на акаунт