Заповядайте при нас, спечелете подарък за вас! Prizee - фенове 17

  • 31 887
  • 717
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 669
някой играели на бета версията в призе?   newsm78
а дали има там подаръци и ако да къде са,че съм скарана с френския ,а англииски -няма
благодаря ви  Hug

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 14:41 от desidm

# 691
  • София
  • Мнения: 282
Привет! Някой има ли възможност да ми потвърждава опашките четири дена (2.05,3.05,4.05 и 5.05)?Благодаря предварително!

# 692
  • Мнения: 1 259
Аз най-после си получих тениската http://media.snimka.bg/2816/011886909.jpg . В 8 и 10 часа ме събудиха 2 пощальонки... звънят и си говорят... "никой няма, едно известие пускаш в кутията и готово, като не е препоръчано" , а другата казва "ами никъде не пише, може и да е, ама като не разбирам". В този момент отварям вратата и едно злобно "ИМАТЕ ПАКЕТ ОТ ФРАНЦИЯ"...и това беше. Поне го получих Grinning
Нали ви бях казала, че на пликовете пише какво е съдържанието му, този път снимах http://media.snimka.bg/2816/011886908.jpg

# 693
  • Мнения: 2 425
Поли, честито  Hug

# 694
  • Мнения: 328
Poli и от мен Честито  Hug Heart Eyes
Аз искам да питам почти стигам 7,77б. и какво трябва да направя за куеста Абракадабра ли беше  Rolling Eyes Blush

# 695
  • Мнения: 2 425
Аз искам да питам почти стигам 7,77б. и какво трябва да направя за куеста Абракадабра ли беше  Rolling Eyes Blush
Ето  това
4. The Magician quest - може да се направи само ако имате триещото се билетче Коктеил, и трябва да имате в сандъчето си сума, съдържаща три седмици, например: 7,77 бубс, 17,77, 27,77 и т.н. Като се направи, ви отваря триещото се билетче Абракадабра.

Мен са ме махнали от опашката за комплектчето за баня  #Cussing out. Първия път не си го получих, реших да се наредя повторно, а сега вече няма...  Whistling

# 696
  • Мнения: 328
Аз искам да питам почти стигам 7,77б. и какво трябва да направя за куеста Абракадабра ли беше  Rolling Eyes Blush
Ето  това
4. The Magician quest - може да се направи само ако имате триещото се билетче Коктеил, и трябва да имате в сандъчето си сума, съдържаща три седмици, например: 7,77 бубс, 17,77, 27,77 и т.н. Като се направи, ви отваря триещото се билетче Абракадабра.

Значи като станат 7,77 и отварям Коктеилите или то само си се отваря когато станат 7,77 и имам Коктеилите.Ами ако играя някоя игра и ми даде повече точки и станат 7,78 . Rolling Eyes Blush.

# 697
  • Плевен
  • Мнения: 238
Махнали са сета за баня,а бях на 19 място за него,много ме е яд,ама многоооо newsm45

# 698
  • Мнения: 2 425
Аз искам да питам почти стигам 7,77б. и какво трябва да направя за куеста Абракадабра ли беше  Rolling Eyes Blush
Ето  това
4. The Magician quest - може да се направи само ако имате триещото се билетче Коктеил, и трябва да имате в сандъчето си сума, съдържаща три седмици, например: 7,77 бубс, 17,77, 27,77 и т.н. Като се направи, ви отваря триещото се билетче Абракадабра.

Значи като станат 7,77 и отварям Коктеилите или то само си се отваря когато станат 7,77 и имам Коктеилите.Ами ако играя някоя игра и ми даде повече точки и станат 7,78 . Rolling Eyes Blush.
Да, като ти станат 7,77, играеш на играта коктейл. Тогава ще ти отвори билетчето абракадабра. Ако ти станат повече точките, има долу платени игри, примерно най-евтината, изиграваш някоя от тях. Но непременно трябва да изиграеш играта коктейл когато имаш точно 7,77  Peace
Дано си ме разбрала  Simple Smile

# 699
  • Мнения: 1 269
вчера сьм забравила да си потвьрдя опашките,19 на брой...сега имам 300 бубс,които и аз не знам защо са ми...

# 700
  • Плевен
  • Мнения: 858
Ееее Силве защо така бе, направо мен ме хвана яд.

А аз днес си получих комплекта за баня , татуировките и химикалката от Кадо. Страхотни са  Peace

# 701
  • Мнения: 1 269
мен не ме е яд...взе да ми писва от боклуци,за които се редя с години  Crossing Arms

# 702
  • Мнения: 1 259
Махнали са сета за баня,а бях на 19 място за него,много ме е яд,ама многоооо newsm45

И мен ме е яд..., като компенсация колко бубз ти дадоха, аз бях на 78 място и ми дадоха само 10. И се наредих за хвърчилото, което незнам за какво ми е... изобщо защо ги изключват, да отпаднат всички и после пак наново #Cussing out

# 703
  • Плевен
  • Мнения: 238
Кое хвърчило??Аз нещо не мога да го намеря.Около 11 буби и нещо само ме компенсираха  #2gunfire

# 704
  • Мнения: 1 259
Намира се в Sports & Leisure, второто-Kite!

Общи условия

Активация на акаунт