"Ден и нощ се тюхка и се вайка,но през Март всяка ще бъде горда майка!"

  • 14 967
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 28
Хех,че е сладко бебчето с телефона.А и колко заглавия си имаме вече,ухууу до март ще стигнат.само хубави новини в тази тема.На всички ви от все сърце пожелавам лека и спокойни дни,не остава много.Пазете се,щадете си силичките за после Hug

# 16
  • Мнения: 819
Ей, голяма четене падна...човек да не пропусне 1 ден  Laughing
Зеленко, и аз малко се оцъклих на изказването ти за повивалника...аз просто споделих, че на мен не ми е бил нужен, а не, че изобщо на никой не е нужен. И определено и преди ги имаше. Просто същата работа ми вършеше скринът.  Peace Никого не ангажирам с мнението си  Peace
Бодливка, страхотен линк си дала за слинговете - май и аз от там ще поръчвам, страхотни са! Дори са по-евтини от тези на Премакс.Ходих в Пигис-а да ги видя - на "живо" нещо не ми допаднаха особено  Confused, особено за тази цена/ почти 100 лв./
Но си взех от там едни подплънки за кърма - 4 лв. 30 бр  Shocked на Линеа фарма/нищо не ми говори/, но ми изглеждат доста хубави, а цената...не можах да повярвам..в сравнение с вс. други. Взех си и еднократните гащи за род. дом. Действително най-малкият номер хич не е малък.Не са чак толкова страшни на вид  Laughing
Имах още да пиша, ама...нещо се изморих, ще го оставя за утре .

# 17
# 18
  • Мнения: 10 012
Заглавието на темата много ми отива Mr. Green
Мацки, на балон съм замязала. Чудя се утре да не ида ли до болницата за всеки случай на преглед.
Зелено човече, аз разбрах че се шегуваш за повивалника, затова сложих смайлик под цитата, просто продължих в друга тоналност.  Peace
Браво на студентките за издържаните изпити! Само така!
Зори ТВ, честити придобивки!
Ели, интересно ми е коя от нас е по-подута. Болят ли те кокалчетата на ръцете като ги свиеш в юмрук? Аз ги свивам , но не мога да стисна. Всичко изпускам, ужас! Не искам да ме вземат в болница като Цветка. Нея кога ще я пуснат? Знае ли някой?
Слънце  bouquet

# 19
  • Мнения: 696
много бързо напредвате Peace
сглобихме кошарата стана и изглежда супер,също така много ми хареса и другата предобивка-ваничка анатомична на cam! ще снимам новите неща и ще кача в албумчето!Лека вечер от нас  bouquet

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 00:32 от zori_tv

# 20
  • Мнения: 2
Здравейте, мами!
Дано всички да сте добре и да се справяте с порастването на бременните коремчета! Да се разминават неразположенията! Остана малко! Вече е време да мислим за раждането. Имаме си вече родени бебенца! Да са живи и здрави те и майките им! Да са ни честити!
Искам да ви се похваля, че операцията на мъжа ми мина Слава Богу добре! Вече му махнаха конците и си е в къщи да се възстановява. Трябва да се пази да не се товари и преуморява. Нашата кака изкара тежка гнойна ангина, беше на антибиотик. Сега ни пипна друга изненада-в сряда, като се върна от училище каза, че имат въшки в класа. Открих й гниди, татко й купи шампоан и започнахме борбата. А тя има една голяма гъста и къдрава коса, че наистина е голяма борба! Ние с татко й сме чисти Слава Богу!
Вчера майка ми дойде да ни види и вдигна матрака на леглото, където съхранявам бебешките дрешки. Извадихме всички дрешки, които имаме за бебе. Всички одеалца, юрганчета, чаршафчета, калъфки, възглавнички, ританки, камизолки, потничета, гащички, лигавчета, терлички, елечета, комплектчета, пелени. Толкова са мънички, а каката се роди 4 кг и я обличах в тях първите месеци. Тя изпадна в умиление, а тати сега ще купува прах за пране. Всички ми препоръчват Тео Бебе и ще ги изпера с него. А майка ми и баба ми ще плетат елечета и терлички. Много се вълнувам и се надявам бебето да е добре! Игриво е и доста рипка, а когато съм на консултация все се крие и трудно му намират тоновете. Намериха ми бактерии в урината и дадох стерилна, в понеделник ще излезе резултата. Дано да не се налага да пия лекарства!
Упс! Май се отнесох! Прегръщам ви всички! Приятен ден!

# 21
  • София
  • Мнения: 673
да цопна и аз в новата тема, макар и да не съм изчела старата:)

имам два въпроса: някоя от маминките беше писала, че си взела спиртен термометър за 3 лв. Откъде?
и втори въпрос: някоя от мамите с опит дали е ползвала пелени Huggies? Че си намерих от тях на доста изгодна цена.

# 22
  • варна
  • Мнения: 11
и аз да се запиша в новата тема Hug
Тази сутрин рано рано пак се събудих в 6:00 Shocked и сега скучая

# 23
  • София
  • Мнения: 5 285
Добро утро и от мен  Hug

Добрата новина е, че другата седмица - понеделник или вторник ще изписват Билянка и ще си я взимаме вкъщи Simple Smile))))

Страхотна новина  Hug

Относно Контрактубекс-а искам да ви споделя нещо, за да не се изненадате неприятно.
Първо, доста е скъп, а се маже по 2-3 пъти на ден.
Второ, изисква време - трябва усърдно да се втрива (не само да се намажеш).
Трето, ефектът идва след няколко месеца, напр. 4-5.... и според мен е повече от скромен, пред вид инвестираното време и усилия....
Четвърто, за стари белези (до 1 година) казват, че има ефект, ама от моя скромен опит мога да кажа, че на практика няма  Whistling


По лекциите казаха за белези Бионект (вкл. от секцио и раневи), но не знам дали има някакви отзиви за него, т.е. не съм търсила, де.


Искам да питам някоя мама дали знае на д-р Гергов графика в Св. София (Т. Киркова)  newsm78 Не се смейте, на мен ми се пада все във вторник да ходя и не знам дори дали приема в други дни  ooooh!


Приятен уикенд  Hug

# 24
  • Мнения: 267
За белези мога да препоръчам едно българско, правено, миризливо кремче - Витасин. Но аз съм на мнение, че стриите няма как да ги третирате като обикновени белези (най-малко всички щяха да се възползват от рекламата да продават кремчета за белези и стрии) - просто са прекалено повърхностни и нераваномерни разкъсвания, сами виждате, че кожата стои като разделена, няма крем, който да я "събере". Все пак това кремче може да помогне поне да зараснат по-бързо и да са по-малко видими. Аз от сума ти време се каня да почвам да мажа моите лилавейки да видя дали ще се получи, но забравям.

# 25
  • Мнения: 151
За белези мога да препоръчам едно българско, правено, миризливо кремче - Витасин. Но аз съм на мнение, че стриите няма как да ги третирате като обикновени белези (най-малко всички щяха да се възползват от рекламата да продават кремчета за белези и стрии) - просто са прекалено повърхностни и нераваномерни разкъсвания, сами виждате, че кожата стои като разделена, няма крем, който да я "събере". Все пак това кремче може да помогне поне да зараснат по-бързо и да са по-малко видими. Аз от сума ти време се каня да почвам да мажа моите лилавейки да видя дали ще се получи, но забравям.
Добро утро! Нагайна и аз знам за витасина,че върши чудеса,но не се бях сетила за него. Ще взема да си купя пък да видим.

# 26
  • Мнения: 361
Здравейте мамчета,
изпратих мъжа до В.Търново, малко ми е мъчно- откато сме заедно се дели само като е на работа, добре че довечера ще си дойде.
Бебка от сутринтта е доста активна, сигурно защото тази нощ доста спахме и двете.
Дес- болят ме кокалчетата и аз не мога да си свия напълно пръстите. Незнам дали сам подута или са дебели Rolling Eyes, но и на мен определено не ми се влиза в болница. Сутринтта и леко очите ми бяха подути. Ще видя как се чуствам днес и дали да звъня на доки, защото в понеделник със сигурност трябва да и звънна да ни види, че искаше и тонове да записва.
Аз мисля да се спретна и да обиколя няколко магазина с маминка, стига да имам сили. Ако има нещо интересно ще докладвам.
Да питам и аз за новини около Цвети и Нефертити?
Слънце ти как си?

От нас лек и усмихнат ден Hug

пп. Понеже съм една от мамите вестителки, за да не пращам аз ЛС с телефони, която иска да ми пише на лична, за да ги дам.

# 27
  • София
  • Мнения: 263

Добро утро!!!

Днес вече съм си казала да се мобилизирам и да изчистя нещо, че само във форума кисна , а времето си минавааа. Да видим дали ще ми се изпълни плана.
glafira аз имам спиртен термометър, т. е. най- обикновен, от аптеката се купува. Мери от -50 до + 50 градуса- поне на скалата му така е отбелязано.
За козметиката никой не е споменал Mustela- а аз съм много доволна от нея. Мажа се сега с крема 2 в едно, а за след раждането гледам в една книжка следните продукти
-Възстановямащ гел за тялото след раждане- Ремодулира контурите на тялото чрез отстраняване на мастните натрупвания, появили се през бременността
-Интензивно действие при стрии - Изсветлява цвета им, редуцира дълбочината им
-Имат и за подути крака, за гърди и др. Все пак Мустела произвеждат само продукти за бебета и майки, така че все са се специализирали повече от Дева например...
-Veselina sp къде е? Май от 2-3 дни не се е включвала във форума....

# 28
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Здравейте и от мен  bouquet ВклЮчвам се да се отчета и аз Wink От няколко дни и аз като Танчето ходя да храня Софи по няколко пъти на ден и вече времето не стига за нищо Simple Smile На обикновено легло е, изцеждам се и й давам с шише, все още й е трудничко да се справя с биберона, но се старае милата Heart Eyes Всичко друго й е наред, единствено дето е доста далеч от термин още. Аз също търча по магазините, когато не съм при нея, изцеждам се на поразия и съм станала като робот Crazy Трябва си стриктна организация иначе хаосът и паниката ме завладяват. НАли и с каката трябва да учим, да пишем, забавления да измисляме ooooh!
Само да сме живи и здрави, другото ще го наредим Praynig Пожелавам на всички ви спокоен и усмихнат ден, като има новини, че пиша пак.

# 29
  • Мнения: 2 495
Любима, радвам се за вас!Надяваме се скоро и вие да се гушкате със Софи!! Hug

пп. Понеже съм една от мамите вестителки, за да не пращам аз ЛС с телефони, която иска да ми пише на лична, за да ги дам.
същото се отнася и за мен  Peace Който иска номера ми, да  ми пише.

Общи условия

Активация на акаунт