"МАРТенското коремче натежава, бебчо да излиза вече наближава!"

  • 14 025
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 267
не не ме притеснвява  Hug ами бях много слаба като забраменях и много качих за моите килограми -20 и спрях да се тегля вече,а за месеците ми корема не ми е мн голям,но за сега нямам другаде ,само на дупето, а хем се мажех,защото знаех че от това рязко дебелеене няма да ми се размине,но дано не ми се появят и другаде  Praynig
а на мн места из форума четох,че се появяват именно по бедрата и колената  newsm78,абе това е ужасна напаст

# 271
  • Мнения: 2 495
Аз до 7 месец нямах грам стрии...сега елате да ме видите...цялата съм се нацепила зверски  ooooh! а се мажа от самото начало, 2 мазила смених и пак никакъв ефект. Tired

# 272
Аз от първата бременност нямам грам стрии и сега също.като сега през втората не се мажа ,но си усещам кожата и с олиото на хип съм си слагала ако ме засърби странично корема.На мустела така си ми седи цяла туба.
Но вижте целулит ми се натрупа доста и после с него ще се боря ,но не се тревожа той поне се маха,ще ходя в студио на процедури и като е пресен за 20 дена изчезва.

# 273
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Аз се мажа от врата до петите, но ми се появиха малко, на необичайни места, който не са ми се променили. Чудя се дали е възможно като се роди, тогава да ти се явят по корема?
А при мен в началните месеци ми изчезна целулита  Joy   луда рбота, но тогава ми се ядеше само хубава храна, риба, таратор и диня.

# 274
  • варна
  • Мнения: 11
за тези стрий из си имам от преди бях дебела и като отслабнах ми останаха по бедрата и на коляното имам малко,мразя ги и досега не съм се отървала от тях с какво ли не се мажех но никакъв ефект.Затова като забременях веднага почнах да се мажа от страх да не станат повече ,засега нямам нови ,но и аз пълнея само в корем.то май си е до еластичността на кожата

# 275
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Аз пък ще ви кажа, че с каквото и да се мажете ако ще и 1000 лв. за най скъпото мазило да дадете - податлива ли е кожата да се цепи няма оттърване. Скоро гледах едно предаване по тв "Здраве" и една дерматоложка точно това говореше!!!

# 276
  • Варна
  • Мнения: 858
Аз пък ще ви кажа, че с каквото и да се мажете ако ще и 1000 лв. за най скъпото мазило да дадете - податлива ли е кожата да се цепи няма оттърване. Скоро гледах едно предаване по тв "Здраве" и една дерматоложка точно това говореше!!!

Подкрепям  Peace
Аз също съм говорила с дерматолог и за съжаление това е истината- с каквото и да се мажеш ако си предразположен спасение няма,ако ще по цял ден само това да правите и обратното може да не се мажеш с нищо и да нямяш. Всичко си е до кожа и ген. Така че не си мислете че сте се прецакали с мазилото няма такова което да ви спаси.

# 277
  • Мнения: 1
Съгласна съм със Слънцето-податлива ли е кожата,няма земна сила,която да я предпази.
Напоследък съм засипана със съвети от вече раждали приятелки ,касаещи помпата за кърма.Преобладаващото мнение е ,че няма да ми е много нужна,особено предвид скромните ми природни дадености.Чудя се дали да не изчакам с купуването (все пак доста пари са -на Авент) и да видя как ще тръгне след раждането.

# 278
  • София
  • Мнения: 4
Здравейте мили момичета!!!!

И аз бързам да се включа за мъничко, че напоследък нямам много време и изобщо не мога да ви изчета.

Добрата новина е, че другата седмица - понеделник или вторник ще изписват Билянка и ще си я взимаме вкъщи Simple Smile))))

Та сега освен че тичам до болницата да се храним вечер тичаме и по магазините - който не е накупил нищо и остава нещата за последния момент. Но вече имаме почти всичко, само трябва да сглобим мебелите, да изпера и изгладя дрешките и да изчистим. Та ако можете не оставяйте нещата за последния момент, че на мен дори сега без корем вече ми идва тежичко набързо да се стегнем, не ми се мисли са вас - затова малко по-отраничко и с по-бавни темпове да няма изненади.

Иначе стискам палци всичко да е наред за нас и за бебчетата ни.

Ако смогвам ще гледам да влизам поне да следя как нараства списъка с бебоците и да лека информация за нас Simple Smile

Целувам ви и ви прегръщам

# 279
  • Мнения: 69
аз дадох 60 лева за 200мл и ми се появиха леки стрии,едва забележими,след това си взех на бюбхен 200мл за 13,80лв и от както се мажа с него стриите не са мръднали Peace вече не давам толкова пари за мазило,колкото и да ме убеждават че 100% има ефект Peace

TaniaR
страхотна новина  bouquet  bouquet  bouquet

miramar  хайде и вие да ни зарадвате скоро с тази новина като на Билянка

# 280
  • Варна
  • Мнения: 858
Таня това е толкова хубава новина  Hug  ще си земете бебка вкъщи  Hug супер. И аз ви прегръщам и много се радвам за вас  Hug Колкото и да нямаш време пиши чат пат как сте, всички мислим за вас  Hug

# 281
  • Мнения: 267
Таня много се радвам за вас,чудесна новина
Да за жалост си е до кожа и  с нищо не можеш да се предпазиш,за целулита докато е пресен се маха това е вярно,но стриите си остават завинаги  newsm45,аз исхабих 3 мустели и сумаси олиа така че...

# 282
  • Мнения: 6
Танче много се радвам за вас  Hug    bouquet

Съгласна съм със Слънцето-податлива ли е кожата,няма земна сила,която да я предпази.
Напоследък съм засипана със съвети от вече раждали приятелки ,касаещи помпата за кърма.Преобладаващото мнение е ,че няма да ми е много нужна,особено предвид скромните ми природни дадености.Чудя се дали да не изчакам с купуването (все пак доста пари са -на Авент) и да видя как ще тръгне след раждането.

мила,доколкото знам няма никаква връзка с това колко си надарена и кърмата / и аз не съм от най-надарените  Wink /

за стриите - и на мен ми се появиха ,според мен на най-странното място - отпред на краката,добре,че са по-нависоко към сгъвките,че иначе незнам какво щях да правя  ooooh! аз определено очаквах да ми се появят,защото съм предразположена,даже си отглеждам едни старички  Rolling Eyes  казаха ми ,че може да се мажа с Контратубекс след като родя - поне малко се заличавали / то че няма да се скррят напълно е ясно /

Слънце - малко повечко почивка и по-спокойничко,няма смисъл от изнервяне   bouquet

# 283
  • София
  • Мнения: 5 786
 Hug много се радвам за Билянка! Също и за близначетата на Мирамар!  Hug
Съгласна съм за стриите - ако си предразположен (като мен Tired), ако ще и със злато да се мажеш, няма файда  Thinking Аз по тази причина не се и мажа тоя път и засега нямам нови, пу-пу. Е, от предната бременност ми останаха малко, но здраве да е.
За размера на гърдите и количеството кърма също няма връзка.  Peace Имам много примери около себе си. Отонсно помпата - купих я след раждането на сина ми, когато се видя че това е единствения начин той да папа кърма Tired - не искаше да засуче изобщо. Ако беше се справил добре може би нямаше да я купя, не знам.  Rolling Eyes

# 284
  • Мнения: 2 495
Танче, много се радвам за вас двете с Билянка!Значи добре наддава детето, браво!  bouquet
Аз за стриите си купих един много скъп крем на Виши, но явно на мен не помогна.Преди това се мажех с Чико на Мама Дона.Майка ми при 2 бременности е нямала нито една стрия(а е пълничка) Rolling Eyes.А както казах до 7 месец нямах и една стрия, както и никога не съм имала.Още от3 месец се мажех превантивно, а и не съм съгласна с тази теория, че кожата щом била предразположена, никакво мазило не помагало.Е, моята кожа никога не е виждала такова чудо, но ето че съм някакво изключение. ooooh! Отдавам го на бързо натрупаните килограми.Сега мисля да си взема Контратубекс.
А вие с какво мислите да си мажите гърдите след като родите?Азсъм чувала че на доста жени им се получават именно там стрии, заради бързото уголемяване....но било вредно да се кърми и същевременно да ти са намазани гърдите с някакъв крем newsm78
Миналата година целулита разкарах с гела на Нивея...но пък и нямах чак толкова, само на дупето Peace

Общи условия

Активация на акаунт