Къде живеят Бг звездите?

  • 6 565
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
В съседния блок (обикновена панелка) живее Андрей Слабаков. Голямо плямпало е, просто не млъква, а жена му изглежда все едно е с перманентен махмурлук.

# 16
  • Мнения: 2 388
С Лого5ка сме от един квартал, сега го разбрах!  Mr. Green

И аз това установих, само че за Бургас. Simple Smile
Освен Недялко Йорданов ми е съсед и сина му, който за Бургас е човек, който се знае, защото всеки ден го дават по СКАТ.
Освен това и Тончо Токмакчиев, когато се прибира тук. Много земен и естествен човек бих казала и голям шегаджия. Баща му Ненко Токмакчиев ( известен художник ).
Добавям и Георги Мархолев ( за незнаещите. група "Сънрайз" ). Уникален човек.
Съседка ми е също Сияна Търколева ( вокална група "Мечо Пух" ).
Както и един депутат и актрисата, която участваше в рекламата със Супер Любо.

# 17
  • София
  • Мнения: 15 466
В блока зад нашия живееше Първанов, но откакто е президент не се е мяркал, само родителите му са сега тук.

# 18
  • Мнения: 9 814
В съседния блок (обикновена панелка) живее Андрей Слабаков. Голямо плямпало е, просто не млъква, а жена му изглежда все едно е с перманентен махмурлук.

Мммм да така е права си, съседке.
Срещу мен пък живее Кофе Бабоне.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Покрай нас забелязвам само водещият Наско, сори не видях друга снимка.

# 20
  • Мнения: 421
ех ако знаете в люлин колко "звездички" живеят,немога да ги изреждам ,че цял ден ще си пиша Mr. Green

# 21
  • Мнения: 12 665
И аз си задавам въпроса Кои са звездите. Ако става дума за фолк-звездите - живеят най-малко на 200 кв. на Витошка или в Лозенец.
Едно време имаше ред - блока на АБПФК, блока на телевизията, блока на писателите.

# 22
  • Мнения: 27 524
Врата до врата сме с Явор Дачков. Ники Кънчев е срещу нас, Лили Иванова също ми е близо. Жельо Желев беше близо, но сега не знам дали е още там. Орлин ми е съсед, израснали сме заедно. За тези се сещам засега  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 070
Под офиса ни е апартамента на Йорданка Христова. Усмихната жена, винаги поздравява, паркира възпитано...
na Царево има вила,точно срещу къщата в която почиваме.много е приятна,и се държи съвсем земно.

# 24
  • София
  • Мнения: 23 096
Вие сега какво - ще изхранвате жълтата преса ли? Тя не го заслужава   Naughty

# 25
  • Мнения: 73
Темата би могла да се заформи и още по-интересна , ако не бяха някои постинги пълни със съмнежи. Не съм почитател на жълтата преса ,нито мисля ,че ще я захраним по-някакъв начин , защото тук не оплюваме никого, а и информацията, която обсъждаме предполагам така или иначе се коментира от уста на уста. Нищо лично ,просто съм в подфорум : клюкарник Grinning Peace
А иначе за Орлин, така и не разбрах къде живее? Sunglasses

# 26
  • Мнения: 1 163
В блока на родителите на съпруга ми живее Антон Радичев-много готин пич и Снежана Атанасова-без коментар Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт