Алкохол и ранна бременност?

  • 22 925
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 070
Аз когато решихме да имаме дете спирах алкохола в дните на ову (първия месец го спрях , докато не ми дойде), после 3 месеца близо нищо не ставаше и реших вече да не се вманиячавам- в месеца, в който забременях си пийвах като пич. Него месец имах и рожден ден!!! е , вярно че съм още в 9 месец, но поне за сега не съм навредила на човека- ще видим за напред. Разбира се спрях да пия (даже ден преди да разбера за бебето) но понеже ми се гадеше- знам че някой пииват по чашка вино - на мен -Любителя на алкохол- много ми се гади от мириса му само.
Отиди на лекар- хем за да си сигурна дали си бременна, хем за по- голямо спокойствие!

# 16
  • Мнения: 332
Аз пък с този алкохол подозирах че съм бременна, защото, след ову, всяка вечер карах мъжа ми да си сипем по 50 грама ракийка, а той: "ти луда ли си, 12 часа е, лягай заспивай, няма да ме кара друго да правим , ракии ще ме навива да пием. hahaha, и си пиийвах де, по поводи 2 седмици преди да разбера, че съм бременна, си пийвах(а аз не пия, да отбележа) Mr. Green, такаче , такива като теб сме много, е ти май си прекалила с количеството, но няма страшно, и аз не съм чула алкохола да предизвиква аборт.

# 17
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Абе да ви питам - една чашка червено винце от време на време дали ще навреди?С ниско кръвно съм  Mr. Green а и нещо ми се е припило вино след като отворихме бутилката по повод годишнината от сватбата ни  hahaha

# 18
  • Мнения: 3 695
Абе да ви питам - една чашка червено винце от време на време дали ще навреди?С ниско кръвно съм  Mr. Green а и нещо ми се е припило вино след като отворихме бутилката по повод годишнината от сватбата ни  hahaha
да ти кажа и аз си мислех дали може да се пийва малка винце  Thinking  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 485
Абе да ви питам - една чашка червено винце от време на време дали ще навреди?С ниско кръвно съм  Mr. Green а и нещо ми се е припило вино след като отворихме бутилката по повод годишнината от сватбата ни  hahaha
да ти кажа и аз си мислех дали може да се пийва малка винце  Thinking  Laughing
Пийвайте си,децата ви ще са по- умнички Mr. Green
ПРОЧЕТЕТЕ ТУК

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
"Момчетата, родени от майки, които по време на бременността са приемали алкохол в неголеми количества, показват по-добри резултати при развитието си в сравнение с децата на бременните, напълно отказали се от алкохола.

Момичетата пък били по-устойчиви емоционално, ако майките им са пийвали по време на бременността."

Ами тогава наздраве Grinning   А по темата как мислите, има ли разлика във влиянието на алкохола ако пиеш около ову и когато е станало самото зачеване (сливането на двете клетки, деленето и т.н.) или по-късно, като вече се е оформила новата клетка и се е имплантирала ?

# 21
  • Мнения: 2 422
Водка какво стана ходи ли на доктор newsm78

# 22
  • Мнения: 1 247
Не е фатално  Peace
нещо се загуби мацката
какво ли е станало

# 23
  • Мнения: 3 695
Абе да ви питам - една чашка червено винце от време на време дали ще навреди?С ниско кръвно съм  Mr. Green а и нещо ми се е припило вино след като отворихме бутилката по повод годишнината от сватбата ни  hahaha
да ти кажа и аз си мислех дали може да се пийва малка винце  Thinking  Laughing
Пийвайте си,децата ви ще са по- умнички Mr. Green
ПРОЧЕТЕТЕ ТУК
ха супер  Laughing

# 24
Момичета тук съм.
Още същия ден след въпросното пиянско изпълнение и след прокървяването слетобеда ми дойде..
Чувствам се много виновна,защото това напиване направи така,че да ми дойде след 12 дена закъснение.На следващия ден се изтече едно голямо колко яйце парче( на мен ми се стори направо месо,но може да е било голям гъст съсирек)..Все си мисля,че аз го предизвиках.

В петък съм на лекар....ще видя какво е положението....

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Според мен се вкарваш излишно във филми. Едва ли едно напиване може да предизвика аборт  Thinking

# 26
  • Мнения: 2 422
Според мен се вкарваш излишно във филми. Едва ли едно напиване може да предизвика аборт  Thinking

 Peace

# 27
  • Мнения: 26
Едва ли има проблем от 1 напиване в такава ранна бременос

# 28
  • Мнения: 629
Не се обвинявай излишно!!! Едва ли е от напиването.Не ти ли се е случвало често след напиване да ти дойде на другия ден??? Нали по законите на Мърфи трябва да ти е максимално гадно Simple Smile На мен дори ми дойде тази година на 01.01 след достааа голямо напиване и то даже ми подрани  Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 2 960
Според мен се вкарваш излишно във филми. Едва ли едно напиване може да предизвика аборт  Thinking
И аз мисля ,че няма опастност на бебето ти Peace

Общи условия

Активация на акаунт