Kога най-рано се чува сърдечния ритъм на бебето?

  • 57 050
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Мили момичета, моля споделете, кога най-рано чухте сърчицето на вашето бебче?Аз имам няколко + теста и имам 10 д. закъснение, но се чудя кога да отида на генеколог, за да може да чуе и сърдечен пулс. Много ви благодаря.  Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 1 335
7 г. с. се вижда чудесно. Сега ако отидеш, ще видите точицата.
Лека бременност!

# 2
  • Мнения: 514
Аз изчаках две седмици закъснение и тогава отидох и чухме сърчицето. Предполагам, че ден-два по-рано също се чува, така че ако отидеш в понеделник ти стискам палци да чуеш туптенето и една малка точица  Peace

# 3
  • Мнения: 38
Много ви благодаря.Значи чакането продължава още няколко дни...

# 4
  • София
  • Мнения: 35 943
'Сърчицето' започва да бие на 20-я ден след зачеването . - в началото може да е едва доловимо и трудно да се види на УЗ


http://e-placebo.com/index.php?option=com_content&view=artic … 6:p&Itemid=12

# 5
  • Мнения: 445
Изчакай още няколко дни. Заслужава си чакането. Ще видиш колко прекрасно е се почувстваш  Hug

# 6
  • Мнения: 9 436
В седма седмица и двата пъти! Peace

# 7
  • Мнения: 1 165
Доколкото си спомням отидох за първи път ден-два след закъснението и + тест.Нямаше все още ритъм и ми казаха да отида след 2 седмици.Тогава вече го чух.Трябва да съм била 7-8 г.с.

# 8
  • Мнения: 1 413
Между 7-9 г.с. зависи от момента на зачеването  Peace

# 9
  • Мнения: 1 424
Чух сърчицето на сина си около 9-тата г.с. Иначе гинекологът ми установи бременност в 6 г.с. Peace

# 10
  • Мнения: 2 271
Най-рано 6-7г.с

# 11
  • Мнения: 1 440
Aз отидох в 6 г.с. началото и се видя сърцевата пулсация... Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 676
Сърдечната дейност се установява към 7-8г.с.

# 13
  • Мнения: 456
Аз отидох в края на 7-ма седмица и лекарката установи сърдечен ритъм. Това ми беше първото посещение при гинеколога след като видях двете чертички. По-рано реших че не си струва да ходя при условие че пак трябваше да отида за да видим сърцето.

# 14
  • Мнения: 9 481
Зависи до голяма степен от ехографа...защото дефакто сърдечната дейност се вижда, а не се чува-т.е. ембрончето пулсира в такт със сърдечния ритъм..затова и се вижда Peace(6-та/след г.с.)

Общи условия

Активация на акаунт