Отзиви за Maclaren techno XT и Maclaren XLR!?

  • 25 050
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 693
Момичета, момичета, от Maclaran трябва да ви дадат по една количка безплатно за рекламата, страшни стe  Laughing

Вече и аз съм в отбора, капарирах techno XT, мъжът ми ще я вземе в петък  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 525
Не дават. Wink

Честито. С кеф да си я бутате !

# 17
  • Мнения: 433
Е, браво за решението! Надявам се, че ще оцениш покупката както ние.
(Под секрет: мъжът ми учи дъщеря ми да бръмчи, като се разминаваме с други колички по улицата - така се полагало, когато си с Макларън Laughing )

# 18
  • Мнения: 693
Мерсиии.   bouquet

Мда,ще се поФаля, като я взема и я побутам  Mr. Green

Партизанката,  hahaha

# 19
  • Мнения: 693
Я, да ви питам - вашите колички в комплект с покривало за крачетата ли я взехте?

# 20
  • Мнения: 433
XLR - да, върви с чувалчето и дъждобрана. Проблем имах да си намеря чадър с цвета на количката, накрая си купих Baby go.

# 21
  • Мнения: 3 993
Айде честито на новите свежи попълнения в тима на Макларън!  Hug   bouquet
Мойта XT не върви с покривало, само дъждобран.
Вчера като излязохме навън с детето и то като пече това ми ти слънце, и детето само примижава срещу слънцето. И аз си викам , е време е да купя слънчев чадър. Отидохме в Mothercare и ги питам имате ли чадъри за Макларън-а. Дадоха ми чадър на Mothercare, червен го избрах аз и така вече имаме и чадър. Между другото не пропуснах да се порадвам на Quest и Triumph, продавачките ме агитират за Triumph, че била една идея по-лека от Quest-а.  Simple Smile Но не бързам да купувам, може да стане безпредметно много скоро като проходи дъщеря ми.
Ние тук можем да си спретнем клуб на любителите на Макларън като стой та гледай. Голям фен съм аз. В Mothercare съм им поръчала от преди 3 месеца да проверят дали могат да доставят органайзера за количката, той е универсален. Още нямам отговор, мързи ги да работят там.  Whistling

# 22
  • Мнения: 525
Не, XT се продава само с дъждобран.
Little, и аз съм фен голям. Wink

# 23
  • Мнения: 433
В Хиполенд имат чадъри Maclaren, но само черни. Което в моите представи е несъвместим цвят за/против слънце.

Little wingels, ако ти потвърдят за органайзера, свирни, моля те, аз искам да го разгледам отблизо. Дали може да изпълнява функциите на чантата, т.е. да побере 1-2 дрешки, 1-2 шишета, 1-2 бурканчета, 1-2 памперса  Simple Smile 

# 24
  • софия
  • Мнения: 1 745
честита количка !с много кеф да си я буташ  Grinning
xlr-също се продава без чувал  Peace

# 25
  • Мнения: 433
честита количка !с много кеф да си я буташ  Grinning
xlr-също се продава без чувал  Peace

Интересно, пак българска модификация явно... От Гърция си я купих с чувала.

# 26
  • софия
  • Мнения: 1 745
моята е от щатите

# 27
  • Мнения: 3 993
В Хиполенд имат чадъри Maclaren, но само черни. Което в моите представи е несъвместим цвят за/против слънце.
Little wingels, ако ти потвърдят за органайзера, свирни, моля те, аз искам да го разгледам отблизо. Дали може да изпълнява функциите на чантата, т.е. да побере 1-2 дрешки, 1-2 шишета, 1-2 бурканчета, 1-2 памперса  Simple Smile 
Като го гледам на картинка, може : http://www.barebabies.com/unorfrma.html. И аз затова го искам.  Wink

# 28
  • Мнения: 693
Е  newsm78 аз какъв Mclaran съм капарирала тогава - и на мен ми стана чудно, че не е съвсем същия, като този в Mothercare  Thinking


Тапицерията и десена са по-различни, закопчалката на колана също ми се стори по-различна и този, който съм капарирала има едни такива оплатнители за глава и телцето на новородено. Също така има и покривало за крачетата и струва 535 лв., зщото сега излизала новата колекция и чисели тези модели. Отстрани на рамката пише Класик, но продавачката каза, че това си е techno XT  newsm78

Какво мислите?

Аз имам чадър на Beb confort, който става и на дебело овални рамки  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 525
Капарирала си класик. Те са по - евтини от другите и имат това, което описваш.
Пиша ти лс.

Общи условия

Активация на акаунт