МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 51 995
  • 388
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 293
привет маминки- стари и нови .в първия момент ,помислих ,че съм объркала темите- тук такива "мили "думи не се използват ....и стрелби също/само по децата когато не слушат ..или мъжете  Joy/ като бяхме по- малки със сестра ми и зе дракахме като.... знаете как се дракат тинейджъри, та майка все викаше- по-умния отстъпва винаги пръв-та ми хареса ДИП- много умно укротява нещата и надигналите се спорове и обвинение  smile3501
честити нови возила- чудесни са, честити нови работи- Габи и аз си правя нещо подобно в къщи, но само на частни лица ,че в България си имаме една......инстанция наречена РИОКОЗ или ХЕИ и ако те .."хване"че правиш таквиз работи у дома... #2gunfire- или поне ще те глоби- но като правя частни поръчки на вкуууусни тортички си помогоме на бюджета,но пък си ходя и на работа, та най-редовно аз правя торти по средите нощи- обикновенно след 10 часа,като легнат децата и съм свършила с вечери, оправяне и др.ти си борбена и ще се справиш Hug
вярвам скоро да имам повечко време да пиша- ама май не се очертава ..... Embarassed но си мисля за вас и гледам поне от време на времекато се докопам до компа да ви чета.
за всички които познавам лично и индиректно  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 316
  • Мнения: 3 326
.
...а защото ми прозвуча ужасно изказването на Сара-"кому са му притрябвали деца".Пък то някои хора решиха,че всички искаме да се возим гратис,да не плащаме такси в детските градини и т.н.,което също ми прозвуча много грозно.

Мисля , че всички точно това имахме в предвид. И точно това ни обиди. И точно затова писсахме в темата...
Но мой...не ни прочетоха както трябва... Понамирисва на 3 виШи Mr. Greenмай

И в другата тема казах - това беше пързалка и дълбоко подозирам, че е продукт на някой с три виши...

Юле, от една седмица съм без телефон и то не защото не е платен. Вчера се обаждам, информирам, записват ми час за днес да дойдат да видят какъв е проблема. Часът разбира се е най удобния - между 15 и 17... По тоя повод, чакайки висшето благоволение, бебата не спи след обяд - много ясно, че в 17 часа и двете сме диви и щастливи, а благоволението не идва и не идва. Обаждам се най любезно д апитам защо - отговор "Ами повредата не е при вас и ще бъде отстранена утре!". Добре, бе , мискинке ниедна от една седмица не знаете че имате повреда на цяло трасе ли какво? И като няма да дойдат малоумните ви техници, що не ми звъннахте - поне да не ги чакам? И това което ме потресе - "Ами щото не сме длъжни!" Е тука вече яхнах не метла ами направо небостъргач от метли и стана тя каквато стана....

# 317
  • София
  • Мнения: 1 677
Пешеходке,мила,не им се ядосвай.То кой ли да работи там!?Някакви хубавици,които не са длъжни да те обслужат,а просто си отбиват номера.

Пролетна,да ти е жива и здрава госпожицата! А колата да ви вози безпроблемно!

Дил,и във вашия дом много щастие и здраве!

# 318
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
ЗДравейте сладурани Flutter
Дил, да ти е живо и здраво тинейджърчето....и то и всички в къщи! До края на месеца ще си дойда и ще ти се обадя да се видим!
Габи, прекрасни неща ти се случват в последно време...няма болест при малкото слънчице, сега имаш работа в къщи....все така да продължава  Hug Знаеш, че сте винаги в мислите и сърцата ни  Heart Eyes
Наталка....а снимки как така нямаш  ooooh!
Момичета-кокичета, марш в темата на Пълна къща да кажете и да поразисквате за кога да си изберем дата на празника, ако всички са съгласни за Търново Hug аз и останалите тука да започваме да действаме.....няма време Flutter
Хубав ден ви желая   bouquet

# 319
  • Мнения: 710
Добро утро и днес!
Измъчва  ме един въпрос от известно време.Какво е женственност?И как да развием това качество в себе си?И какво да правим за да сме привлекателни за половинките си.
Имам проблем с женственноста,не мога да намеря подходящо четиво,ако може споделете  Hug
Дидка беше само подписване,бяхме ние,аз и той и двама свидетели.Нямаше свободни ръце да снимат.
     Лек  и мирен ден   bouquet

# 320
  • София
  • Мнения: 12 281
  Искам само да поздравя мамите готвачки и да се възхитя на уменията им, по простата причина, че аз съм скарана с работата и винаги се радвам и не мога да повярвам че човешка ръка е направили подобни вкусотии  Simple Smile
  natali_2008 аз също съм леко скарана с тази страна на медала, затова не мога да ти помогна  Simple Smile

# 321
  • София
  • Мнения: 3 124
Виждам сладката мама има попълнение в къщи.Честито,мила!  bouquet
 

Благодаря ти, Наталия! Сбъдна се нашата семейна мечта Simple Smile. Аз пък много се радвам за теб Heart Eyes.
Не знам какво да ти кажа за женствеността..... Rolling Eyes а и всеки мъж май има различни разбирания за нея Wink

Пролетна, честита кола, да ви вози все на хубави места!

# 322
  • Мнения: 367
Здравейте готини мами!Обичкам ви/ама много внимавайте,защото нали знаете ,аз направо стрелям по трасето,ако се огледате доста надупчени ще видите Mr. Green/
Искам да се извиня на всички вас,за това че "онази" тема леко се прехвърли в "тази"!Приемете извиненията ми,просто леко се обидих,ама няма да коментирам повече,или момичето хормоните го тресат,или просто е пързалка ,както каза Пешеходката! smile3525
И да внимавате като четете какви емотикони има срещу вас и като видите  тази- :sick:-`бягайте,може да се окажете оповръщани,в най-добрия случай! Joy Joy Joy
Дил,честит рожденник!
Габи,честита работа и наистина дано потръгне!
Пешеходке,ама ти от едно БТК, и вече яхна метлата! hahahaМоля те не сменяй булдога-вдъхва респект!А,всъщност може да го смениш с питбул! Joy Joy JoyНе им се стягай на тия и аз често вадя пиштаците,кото контактувам с тази и подобни инстанции!Специално за теб  bouquet
Мама Цоцолана получих личното,което много ме зарадва/и аз сред вас,дори и отскоро Wink/,но да ти кажа след вчерашния спор,като гледам колко отрицателно настроени хора има .....вече не смея да си поискам нищо.... Confused
А,някой май ходи до Рим,е хайде де снимки има ли или не са за показване?КаНиМа не се ослушвай..... Whistling
Натали,не се познаваме,ЧЕСТИТО!И аз се надявам да чуя тоя Менделсон най сетне,или да почакам и третата шаферка newsm78 За женственноста да ти кажа ,мисля че голяма част от нея е заложена,просто или си женствен или не!Мисля обаче че 90 процента от жените да не кажа 100 са си женствени.....въпроса е доколко ежедневието им позволява да са такива,да го показват,и дали просто не ги смазва и ги кара да са борбени,което въобще вече не е женска черта,така  в тоя ред на мисли,майки с три-четири деца,няма как да са женствени през по-голямата част от деня.... WinkНо това не пречи когато имат време и желание да подчертаят женственноста си!!!! Peace
Пролетна,да ти е жива и здрава госпожицата!Много хубава нова придобивка-колата!Браво,честито да вози безпроблемно,и ние си го бяхме харесали,...но по-нататък! Hug
Каишка,ама какво чувам,тортички,аууууу,просто супер,кога имаш време бе жена!Възхищавам ти се!  bouquet
Вечернице,каня се от доста време да ти кажа ,че снимките ти направо ме оставиха без дъх!Страхотни деца и страхотни снимки!И ние сме запалени по фотографията и по-точно по портретните снимки,мъжа ми по-точно/още по-точно за протокола бащата на децата ми,така взимам детски Mr. Green,гадина....
И в тоя ред на мисли,Къде си Зла гад,да ти кажа честно и аз мислих да си сложа два пистолета,вместо милото кученце с големите уши,ама...нема смисъл....моля те Пиги ми липсва PraynigЖестоко е ,конспирацията е навсякъде....Специално за теб Hug Hug Hug
Ако съм пропуснала някоя мама,а Галя,как е 138-мо,помниш ли ?Благодаря за падкрепата,вчера и пак ще ви кажа посипвам си главата с пепел,темата беше толкова ведра....ама и аз съм импулсивна гад.......
Е,вече ако съм пропуснала някой,да се чувства  Hug Hug Hug и той и всички вие....е хайде де днес съм прибрала пистолетите! Sunglasses
Къде е Здравей,македонското майче,нали искаше да я запишат на първа страница.....
Юле,радвам се че си отишла на зъболекар безпроблемно...,ама не се отказваш,ей упорита жена,как е мъжа ти,дано се оправя по-бързо! Peace
Пак ще се чуйкаме!!!!!!!! newsm51

# 323
  • Мнения: 26
Здравейте! Picaso, благодаря ти, че ме помниш!

Доста емоции имах тези дни, доста настроения се смениха. Онзи ден имах рожден ден, но Кали ми спретна подарък още от предната вечер - 39 градуса и така цяла нощ. Вече е значително по-добре де, та съм по-споко  / докторката ни "заплаши" с приемане в отделението..., е - размина се/. Та така. Ходих до социално подпомагане да си подам заявление за включване в новата програма на соц. министерство - майка ми е пенсионер, та ще я наема като "бавачка"  newsm53.

Поздрави на всички  Hug и дано нямате болни дечица, че ...  smile3518

А, и се казвам Здравка.
При възможност ще пиша пак.

# 324
  • Мнения: 1 410
Уф,все нямам много време да чета и пиша.Само прескачам тук-там.

Аничка е ваксиниране вчера и е такъв киселяк.Същевремнно излизат и зъбки.Но първото зъбче излезе без проблем,дори не разбрах.Може би е от ваксината такава сърдита.Иска само да я гушкам и разнасям.А очите ми вече са на  Shockedзащото Миши постоянно дебне да й пъха в устата разни работи - от играчки до пилешко месо.Отгоре на всичко вече прескача кошарата и влиза без проблем при беба.Не мога да ги оставя за секунди сами ,без надзор.Сега пиша ,докато Миши е на тоалетната чиния ,но вече ме вика ....готова е !Бягам!
Цоц,получих ЛС ,но ми трябва да седна, да прочета и помисля .....

# 325
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте  Hug
Докато ви изчета и тръгна да пиша нещо - в двора влиза някой разгонен котарак и си дере гърлото, а мъничката ми принцеса се събужда от страх...От седмици е така...аман с тез котки...
Искам да попитам има ли и други такива случаи - най-малкото детенце да е най-дребничко  Rolling Eyes
Аз и мъжът ми сме високи - 180, 187см. Дъщеря ми на 15г е 175см, синът ми на почти 3г е 100см, а малката бубка изобщо не прилича на 11месечно бебе - прилича по-скоро на 7-8месечна  Thinking  С малка главичка, миниатюрни ръчички, краченцата и са за обувки размер 3-6месеца...
Иначе е много подвижна, бърбори, като е гладна започва да вика Амамамаммммммммм, знае доста думички, изправя се, обикаля по диваните, играе си...обаче е толкова мъничка  Heart Eyes
И още един въпрос:
Малките ми имат 2години разлика. Имам възможност да им направя стая за игра и стая за сън. Това ли е по-добър вариант, или да ги разделя в различни стаи?Много ценни са ми вашите мнения, очаквам ги   bouquet

# 326
  • Мнения: 3 326
Я, днес било петък - 13-и... Сигурно ще ми върви newsm78, какъвто съм карък...
Само минавам - нова мама имаме - Добре си дошла, Олимпия! Двете със Здравей (Здравче Joy) напишете рожденните дати на децата и на родителите (по желание), щото се надявам скоро да имаме нова темичка... (Цоц,  newsm03 newsm51)

Олимпия, аз лично на първо време бих ги държала накуп , че като почне нощното обикаляне - ще има да се блъскам по вратите... Laughing. Пък нищо не пречи след няколко години да ги разделиш и без това вече пак ще е за ремонт... Лично мнение, де Peace!


Здравей, къде мога да прочета повече за бавачките - баби? И за какви пари иде реч? Ако можеш да ме ориентираш...
Да се оправя детенце!

Пикасо, "пързалка" ама с конкретно име... Да го напиша ли или ще си погледнеш пощата - може пак да ти е писал някой "съветник".
Миши, компрес направи ли и ? Ден два ще е крива...
Натали, тази форма и на мен ми е трудна - все си викам, да почна работа, че да имам и стимул...

Девойки мари убави, работната тема е открита отново - за сега си пишем там обичайните заподозрени, надявам се с новите мами да има раздвижване там, пък и от по старите млади...

# 327
  • Мнения: 1 410
Цитат
Здравей, къде мога да прочета повече за бавачките - баби? И за какви пари иде реч? Ако можеш да ме ориентираш...
Ще оставяш детето на бавачкааа,и то баба? Confused
Това не е нова мама - ние се гоним с нея редовно по тъч-линията - това е Амаралис от Гръцко.Където е топлооо.... smile3516

# 328
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
ДИП, мила  Hug  И аз се дегизирах като Пиги, затова не си ме "надушила"  Laughing
Старият ми ник е Amaryllis, а още по-стария - OLYMPIA.
Ама не стига, че съм клюкарка, ами и се крия, ама - ха... Embarassed

# 329
  • Мнения: 3 326
 Embarassed Embarassed Embarassed
Извинете ме, скъпа съплеменничке, малко бавно загрявам (обаче не само днес)!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт