Планирани или случайни бременности?

  • 10 917
  • 402
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 362
И двете бременности са ми планирани и желани

# 361
  • Мнения: 1 725
Гласувах. Беше планирана, получи се от 2 месеца "проби".

# 362
  • Мнения: 74
случайна,но желана

# 363
  • Мнения: 666
Планирано първия път, сега планираме и втори път  Grinning

# 364
  • Мнения: 253
Ами даже и аз незнам,защото ние като се запознахме и отначало още не се пазехме newsm78

# 365
  • Мнения: 367
Планирани доколкото го желаехме и двамата и не се пазехме, но все пак не беше изцяло защото не улучихме най-подходящия ден според нас и двете ни бяха изненада.

# 366
  • Мнения: 80
Планирана Peace

Това е отговорно решение за цял живот!

# 367
  • Мнения: 1 424
Планирана  Peace

# 368
  • Бургас
  • Мнения: 10 367
Непланирана.
Случайна ми звучи малко гадничко. Mr. Green

# 369
  • Мнения: 89
Мария♥ , и на мен така ми звучеше, но ми се случи.
Първия път всичко бе планирано и бая труд положихме за да видим заветните две черти.  Joy
Втория обаче така и не разбрахме как е станало.  newsm78 Все още кърмех и нямах цикъл, уж се пазехме, пък някакси се е случила работата. Сега ми е смешно даже, ама тогава бая се бях ошашкала. Знам че няма да ми е лесно с две породени деца, но за мен това си е дар от съдбата.  Heart Eyes

# 370
  • Мнения: 521
ха!Планирахме,че няма да стане веднага като започнем с опитите,то пък взе че стана  Mr. Green .Още малко и ще видим какво е станало  Mr. Green

# 371
  • плевен
  • Мнения: 643
Определено случайна.Бях само на 19 и бях в края на цикъла-е божа работа- взе че ми прати подарък.И аз плаках и незнаех какво да правя но вече е факт-на 1 годинка живо и здраво и красиво момче

# 372
  • Мнения: 168
Peaceвъпреки че не очаквах много се зарадвах като разбрах

# 373
  • Мнения: 36 168
Един път планирана, един път случайна или по-скоро обратно - един път случайна, един път планирана Simple Smile

# 374
  • Бургас
  • Мнения: 10 367
Мария♥ , и на мен така ми звучеше, но ми се случи.
Първия път всичко бе планирано и бая труд положихме за да видим заветните две черти.  Joy
Втория обаче така и не разбрахме как е станало.  newsm78 Все още кърмех и нямах цикъл, уж се пазехме, пък някакси се е случила работата. Сега ми е смешно даже, ама тогава бая се бях ошашкала. Знам че няма да ми е лесно с две породени деца, но за мен това си е дар от съдбата.  Heart Eyes

Вярно е че ще ти е трудно, но пък и ще е много хубаво.
А специално по този повод предпочитам думата непланирано, пред случайно, защото втората ми звучи все едно съм легнала с първия срещнат и станала белята. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт