Духовете на старите връзки

  • 3 952
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 546
...готови ли сте да пуснете духа и да го преодолеете или цял живот ще сме обречени да бъдем похищавани от духовете на миналите връзки?
Пуснати са духовете. Никога не тъгувам за нищо минало.

# 16
  • Мнения: 101
Но виж, като ти гледам аватарът, мога да ти кажа, че духът на моята Шира /ротвайлерката ми/ няма да ме напусне никога, но това е друго  Cry
Блонди, връзката с кучето е нещо, което винаги ще витае в мен. И аз като теб имам един дух на каракачанка. Но това е обект на други разисквания. Wink
И още нещо - отчасти съм съгласна с теорията за търсенето на бащата, защото го виждам у мои познатки. Но пази Боже аз да търся тип като моя баща. Тогава връзката ще е обречена. ooooh!

# 17
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Веднъж затворя ли вратата, трудно се връщам назад.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Няма духове при мен- обичала ли съм- обичам докато го има човека. Следователно- винаги ме разтърсват срещи от този вид. Не е "здравословно", но така го чувствам...

# 19
  • Мнения: 2 375
И при мен нищо не витае. Rolling Eyes Остава спомен и толкова. Може би, защото връзките ми до сега, не са ме правили достатъчно щастлива. Има много "зависи" тази тема.

# 20
  • Мнения: 5 940
Витаят дотолкова, доколкото всяка връзка е станала част от сегашната ми виталност, променила ме е малко или много. Иначе винаги съм започвала наново, изцяло отдадена. А когато човек е щастлив, не вярвам да има нужа от духове.

# 21
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Витаят само хубавите спомени!  Wink

# 22
  • Мнения: 1 813
Така го пускам в пространството този дух,че изобщо няма начин повече да го видя,най-малко да го усетя. Вече 2 пъти така, в момента се опитвам да ми се случи за 3-ти. Ако успея - ще съм най-щастливата жена на света !

# 23
  • Мнения: 2 070
Зависи от връзката
Ако си живял с някой после като започнеш да живееш с друг, всякакви ежедневни и дребни неща те връщат към преди-то, в смисъл - спомняш си някакви неща, не може ей така изведнъж да забравиш някого
Нещата, които са били част от живота ми си ги държа в сърцето, все пак това си е моят живот и си трупам багаж, връзки трудно късам, а хората, които са ми били близки не стават на духове

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Освен ,че зависи от връзката, зависи и как си излязъл от нея.
Като наранен или като нараняващ... И кои духове са по-страшни, тези на
самообвинението и самосъжалението или на гузната съвест...

# 25
  • Мнения: 15 619
Или иначе казано: Когато една връзка така да се каже "умре", готови ли сте да пуснете духа и да го преодолеете или цял живот ще сме обречени да бъдем похищавани от духовете на миналите връзки?


Режа и продължавам.

# 26
  • Мнения: 192
Няма духове - има спомени отвреме-навреме, сещам се, но ей така - без чувство...може би заради начина, по който са приключвали.

# 27
  • Мнения: 156
Духове - не,но спомени - да, има неща които не се забравят Wink

# 28
  • Мнения: 1 212
И още нещо. Все си мисля, че колкото и да попадаме на различни хора, типажа, който търсим е един и същ като цяло.

A, не .... не е задължително типажа да е един същ ! Naughty
И именно затова можеш да се обръщаш назад неволно , ако не си пуснал съвсем духа да изчезне

# 29
  • Мнения: 5 370
Хммммм.....не е точно дух. Не знам какво е. newsm78
Не съм се разделяла с лошо с този човек , но го бях позабравила.

Общи условия

Активация на акаунт