BOTOINA - серум за мимически бръчки

  • 18 546
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 49
Мен ме интересува този крем не за мен, а за майка. Преди два дни ми сподели, че много й се иска нещо за мимическите бръчки и ми се иска да я зарадвам...но да е нещо ефикасно,защото какви ли не кремове е ползвала уж с "лифтинг ефект" , пък резултат - никакъв.

# 16
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, на мен лично за мимическите бръчки много ми помогна Mimik lift, на немската фирма CNC. Козметичката ми каза, че след около 30 дни ще има видим резултат. Ползвам го от около 20-25 дни и забелязвам вече разлика, бръчиците ми вече не са толкова дълбоки.

# 17
Момичета, проверих. Серията "BOTOINA" обаче е за след 35 г. възраст. Взех си брошура и тестери. Мисля че тук сте все по-младички, но ако има заинтересовани ще споделя подробности. Може и на лична.

А каква е цената и къде се продава?

# 18
Момичета, проверих. Серията "BOTOINA" обаче е за след 35 г. възраст. Взех си брошура и тестери. Мисля че тук сте все по-младички, но ако има заинтересовани ще споделя подробности. Може и на лична.

А каква е цената и къде се продава?

Малко повече информация? Отдавна търся такъв продукт, но засега без резултат...

# 19
  • Мнения: 84
Момичета, проверих. Серията "BOTOINA" обаче е за след 35 г. възраст. Взех си брошура и тестери. Мисля че тук сте все по-младички, но ако има заинтересовани ще споделя подробности. Може и на лична.


vessit най-добре сподели тук в темата а не на лични!!!
Все пак за това я е пуснало момичето за да има ясна информация от хора които са намерили
продукта.
А и виждам че си от Варна така че чакам и аз да разбера къде го има ; колко струва и ако можеш напиши каква е
информацията от брошурата!  bouquet
Я кажи пробва ли тестера! Peace

# 20
  • Мнения: 97
Аз лично открих серията "BOTOINA" в аптека"Санита" срещу Централна поща. Там дават безплатно брошура и тестери на кремовете.
Серията е за кожа над 35 г. възраст. Състои се от серум, дневен и нощен крем и крем за околоочния контур. В зависимост от дълбочината на бръчките има разработени 3 серии BOTOINA1000, BOTOINA3000 и BOTOINA5000. Първо се започва с прилагане на серума всяка вечер само него за около 20 дни. През тези 20 дни е желателно, но не задължително сутрин да се ползва дневния крем. След това се продължава без серум, само с трите вида крем, желателно 4 месеца, който може да си го позволи. След това, както сега виждам от брошурата, всичко се повтаря отново, но незнам дали съм го разбрала правилно.
Няма нищо общо с ботокса! Просто серума се нанася по специален начин и името много наподобява. Това е.
Цените са малко височки. Серумът BOTOINA3000, който е подходящ за мен е 185 лв., а кремовете са около 70 лв. всеки. Разфасовките са такива, че серумът стига за пълния 20 дневен курс, а кремовете за един месец.
Серумът BOTOINA1000 е около 120 лв., съответно и кремовете са по-евтини, а BOTOINA5000 е 235 лв., но той е вече за бръчки като на майка ми, която е на 69 г. Има каталог със снимки и всеки може да определи според своите бръчко кой вид трябва да ползва.
Довечера ще ползвам тестерите, но те ще ми стигнат само за два дни, колкото само да проверя дали не ми е алергична кожата. За серума няма тестер.
Ако има и други въпроси, на които мога да отговоря - няма проблем.

# 21
  • Мнения: 84
 smile3501 vessit!!!
Бих те помолила ако имаш състава на тестерите да ги препишеш в темата "За добрата козметика-2" към CI.
Той е експерт и много знае и ще си даде компетентното мнение относно състава и дали ще действа. baby_neutral
Аз винаги го чета и досега съм си купила доста добра козметика.

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 20:47 от didiani

# 22
  • Мнения: 49
Аз лично открих серията "BOTOINA" в аптека"Санита" срещу Централна поща. Там дават безплатно брошура и тестери на кремовете.
Серията е за кожа над 35 г. възраст. Състои се от серум, дневен и нощен крем и крем за околоочния контур. В зависимост от дълбочината на бръчките има разработени 3 серии BOTOINA1000, BOTOINA3000 и BOTOINA5000. Първо се започва с прилагане на серума всяка вечер само него за около 20 дни. През тези 20 дни е желателно, но не задължително сутрин да се ползва дневния крем. След това се продължава без серум, само с трите вида крем, желателно 4 месеца, който може да си го позволи. След това, както сега виждам от брошурата, всичко се повтаря отново, но незнам дали съм го разбрала правилно.
Няма нищо общо с ботокса! Просто серума се нанася по специален начин и името много наподобява. Това е.
Цените са малко височки. Серумът BOTOINA3000, който е подходящ за мен е 185 лв., а кремовете са около 70 лв. всеки. Разфасовките са такива, че серумът стига за пълния 20 дневен курс, а кремовете за един месец.
Серумът BOTOINA1000 е около 120 лв., съответно и кремовете са по-евтини, а BOTOINA5000 е 235 лв., но той е вече за бръчки като на майка ми, която е на 69 г. Има каталог със снимки и всеки може да определи според своите бръчко кой вид трябва да ползва.
Довечера ще ползвам тестерите, но те ще ми стигнат само за два дни, колкото само да проверя дали не ми е алергична кожата. За серума няма тестер.
Ако има и други въпроси, на които мога да отговоря - няма проблем.


Много благодаря за подробното инфо. Искам да попитам и още нещо. Тези тестери за колко време стигат? Еднократни ли са?

# 23
Много се радвам , че има тема за BOTOINA. Аз вече 5-ти ден ползвам BOTOINA 3000. Със сигурност мога да ви кажа, че засега действа. На третия ден мимическите бръчки между веждите почти се заличиха. Вярно, че не бяха толкова дълбоки. Най - дълбоки при мен са на челото. От ден на ден забелязвам, че започват да се заличават.
Ще ви докладвам всеки ден какво става.

# 24
  • Мнения: 97
ooofff, преди малко си сложих за първи път от тестера за нощния крем и по това, което остана вероятно ще стигне за още един или два пъти. Но основното и най-важно както казват в брошурата е серума, кремовете са само за да подобрят и укрепят постигнатите резултати.

# 25
  • Мнения: 0
Аз си го купих от козметичния салон за 49 лв.съдържа хиалуронова киселина, с този продукт ме зарибиха да им стана клиент, фирмата която ги внася  www.alfa-b.eu.

# 26
Аз си го купих от козметичния салон за 49 лв.съдържа хиалуронова киселина, с този продукт ме зарибиха да им стана клиент, фирмата която ги внася  www.alfa-b.eu.

А откъде може да се купи този продукт? Колко мг е опаковката? Самостоятелно ли се ползва или в комбинация с нещо друго?

# 27
  • Мнения: 49
Аз си го купих от козметичния салон за 49 лв.съдържа хиалуронова киселина, с този продукт ме зарибиха да им стана клиент, фирмата която ги внася  www.alfa-b.eu.

Кое си купила за 40 лв? Крема ли?

# 28
  • Мнения: 0
Mimik lift - 5 мл., но се слага супер икономично, за 1 месец съм горе долу на половината. Добре е да се комбинира и подходящ крем от същата марка, но мисля че това навсякъде го казват, за да си продават кремовете. Аз ползвам стария си крем на Ingred Millet и пак се получава много добре. А салона е в Дианабад, ще попитам къде другаде може да се купи и ще споделя. www. magic-studio.net

# 29
Обещах ви да докладвам за ботоина редовно. Днес ми е 8-мият ден от както ползвам серума и дневния крем. Със сигурност действа. Мимическите бръчки и на челото започнаха да се заличават. На 10-тия ден пак ще пиша за резултат.

Общи условия

Активация на акаунт