Да си на Дюкан хич не е шега - сланините изчезват от нашите тела -151

  • 24 043
  • 453
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 850
       Здрасти Бандаа! Как е днес настроението .... аз съм добре затърдих си 64 кг и смятам днес да проверя часовете с гимнастика и утре по случай 5месеца с Вас и Бай Дюкан да си подаря една карта за спорт и да започвам  newsm39
 Днес съм спокойна и по друг повод , шефове няма защото реанимират от Петльов ден , надраха се вчера яко и съответно днес настъпва моето царство !  smile3534 newsm44

  Сега да поздравя Танчето , страхотна си Браво ! Вие с Тонито и Баба Яга сте ни удърничките на бандата!    Hands Clap   omm  
  Пина и гулбенур браво и на вас ! Страхотни резултати и честити месечинки!   newsm51
   Туни , изглеждаш добре на снимките , но мисля че не бива да продължава надолу по кантара , фитнеса мисля че ще ти вдъхне още съмочувствие!
   stelxen , theNmaster , и Бабче Жабче , не се тревожете минусите ще стопят плюсонете много скоро ! Винаги преди цикъл и ову не се меря за да не се демотивирам!  newsm10
   На всички с минуси честито Все така да ви се усмихва кантара !  И давайте по един шут и на тези задържащите !    love001 hug

    Всички ви целувам  , и ви желая хубав ден ! Либя ви от сърце!  smile3521 newsm51

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 10:33 от shushy80

# 391
  • Мнения: 214
gulbenur ,браво!Можеш ли да напишеш от колко килограма започна режима?

# 392
  • София
  • Мнения: 98
 newsm03

  love001  на всички !

# 393
  • Мнения: 346
здравейте нека и аз да се включа изчетох всичките ви теми и много ви се радвам аз съм на режима от почти година и успях да сваля 27кг, но зациклих затова ще ви ползвам като стимул ако ме приемете във вашите редици

# 394
  • Мнения: 577
Мерси,Боби 1973, аз попитах чичко Гугъл а той ме изпрати при едни `батковци`  Laughing   
http://www.bb-team.org/forums/viewthread/33517/ Май направих голяма грешка,че го закупих  Crazy Както и да е --- ще си хапвам аз триците а това пликче ще го подаря на един маняк занимаващ се с фитнес  Peace

# 395
  • Мнения: 53
Привет на всички  bouquet
Искам специално да поздравя Танчето-браво мила 50 си е направо рекорд Hug
 Честито на всички с поводчета   bouquet

# 396
  • Мнения: 146
Tonito, браво! Hug Сериозна цифра. Предполагам само колко гот се чустваш.      bouquet

Коте, айде тръгна пущината. Hug Сега само надолу...



Жабке, 6 кг са си супер пък а дано съм добра пророчица ама след мц се изтъркулва и някое друго. Hug

902630, търпение ще стане Hug
Цоци, поздрави за визията, която видях. Ох за зъбите цифрата е огромна. Sad

tatianap, кола лайт може колкото искаш. Но това е много подсладител пък и някои момичета задържат от нея.

Здравейте, Дюканки, от доста време ви чета и ви се радвам на постигнатите резултати. Изтеглих си и книгата на д-р Дюкан и я прочетох (някъде по диагонал, но ще се поправя  Wink)
От вчера и аз съм в отбора  Simple Smile. Много съм горда със себе си, че успях да започна успешно диетата и се надявам да удържа фронта до края. Правя и упражненията на Синди.
Имам да свалям 7 кг., според вас достатъчни ли ще са 5 дни ударен режим? След това през колко дни да редувам със зеленчуци - 5 на 5 или ще ме посъветвате друго? Предварително благодаря  Hug
Отивам да закусвам - трици с кисело мляко  Simple Smile

Почети хубаво книгата понататък. Много неща можеш да научиш от там. Иначе плановете са ти екстра. И не бързай, дано не съм права, но малко кг стават бавно. Имам спомен за едно момиче Деата, което 8 кг за 5 месеца(горе долу). Поправи ме ако греша Деата Hug
Та се въоръжи с търпение. Добре дошла и успех. Hug

gulbenur, пина страхотни резултати PeaceЧестити месечинки    bouquet

Здравейте   bouquet
моя кантар не го обичам,нито пък той мен.3 пъти се качвам 3 пъти различно показва,но е механичен.Реших да се меря по 1 на седмица и да измервам сантиметри всеки ден.Успешен ден на всички  bouquet


Купи си нов кантар.  Peace Мен незнанието на килограмовото статукво би ме демотивирало и изкарало от равновесие....

Боби1973 Hug

Аби, каде си бре Heart Eyes как я караш?

shushy80, браво! хубав подарък си намислила Wink

nelsun,   love001

maia_at, добре дошла тук и успех Hug На правилното място си.

# 397
  • Мнения: 1 674
Здравейте и от мен!Да се отчета първо,днес кантара показа 61.100,което ще рече че може скоро да сменя лентичката.Малко прегреших вчера-изядох 2 лукчета.Много кашлям ,а само те ме успокояват.Това гърло ще ме довърши,едва преглъщам/е по-малко хапвам разбира се Mr. Green/Лек и отслабващ ден на всички от мен.  bouquetПродължавам борбата заедно с вас.

# 398
  • София
  • Мнения: 426
cote Имам да свалям около 20-тина кг,но нещо май се разболявам и стези противогрипни прахчета незнам какво ще излезе с килата нали съдържат нишесте.Няма да се меря докато не свърша ударния режим тогава ще пиша колко съм свалила

# 399
  • Мнения: 451
До "ВСИЧКИ" - Здравейте Hug Днес съм точно 88 килограма Simple Smile Така май по се ядва, че вчера беше ужас..

До "Дес" - Благодаря Wink

До "рошава" - Лесно успях - просто бях стриктен!

До "nin4eee" - ТИ да ме похвалиш Shocked Днес определено ще ходя с вирнато носле Hug

До "aynur" - По-слаб е да, но е и по-нисък и изглежда нормално, за разлика от мен Sad Но мерси за милите думи де..

До "Denni" - Аз на чужди Жени не се обаждам (, че трудно отказвам) Wink

До "Цоци" - Бъзикай се ТИ.. аз вече едвам се понасям Sad

До "Боби1973" - Ееее.. ако пусна голи снимки ще си остана сам във Форума Sad Но пък пред вратата ми ще се извият опашки.. сега ме накара да се замисля за идеята Laughing

До "shushy80" - Не, не, не - аз надолу не искам повече Wink

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 10:53 от tuningmania

# 400
  • Мнения: 170
Добро утро, момичета и момче!!! Пожелавам ви хубав и усмихнат ден и повече минусчета на кантара!

Филюдка Hug, повече никакво сърдене, мила, обещавам smile3525!
Рошавка Hug Hug Hug, страхотно си мила, благодаря ти newsm51!
Стел, няма се шашкаш, както вече знаем това с плюсовете е нормално, но както казват момичетата този плюс ще изчезне още преди да си усетила. Бъди си режимна и смело напред, а аз имам наблюдения, че ти си страшно стриктна и ентусиазирана и ще се справиш, изобщо не се съмнявам newsm10.
Iv mikova, силно стискам палци всичко да е наред newsm10!
Pina, gulbenur, Честити ви месечинки smile3501!!!

ПП Момичета много сте мили Hug Hug Hug newsm51!!!

# 401
  • Мнения: 23
Момичета, благодаря ви за помоща, добре, че сте вие, иначе няма да се справя. Обаче се иска голяма воля, наистина!
Успех на всички и до скоро! Heart Eyes newsm51

# 402
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
В темата ви аз ще се запиша,
че от сланини , вече се не диша  hahaha
не много са  Blush  ,признавам си без бой  Mr. Green
но пък нарушават ми душевния покой  Confused

Прочетох  bowuu и режима ми хареса  Hug
ще плюскам и живота ще е песен  Wink
а другото Sick  , ненужното ,ще се топиии  Laughing
ей готино си е Дюканчица да сииии  Hug

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 11:16 от VIVKA

# 403
  • Мнения: 451
До "VIVKA" - Не е:А Дюканчица Hug

# 404
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Joy Joy Joy Ей ,бързо грешката ми излови  Hug
Та даже тъй във рими по -добре звучи  Wink

Моите поздравления  smile3501
за чудесните постижения  Hug

Общи условия

Активация на акаунт