Жената Близнаци ?!

  • 36 299
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 337
най-интересната зодия от зодиака  Embarassed  и най-обсъжданата  както виждам  Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Между другото в 80% от случаите става каквото аз искам, в 10% се отказвам поради загуба на интерес и 10% слагам от скромност  Blush

За волята и ината - не знам кое от двете е, но постигнах някои неща, коио съм смятала, че никога няма да успея - например не пуша вече 7 години, въпреки че отраснах с цигарите

И за най-тежкото обвинение към нас близнаците - двуличието. Това е заблуда, аз не съм двулична и наистина никога не лъжа, просто си сменям мнението твърде често Crazy Но пък за сметка на това за важните неща не си го сменям изобщо и съм най-верният приятел на света.

А, и винаги прощавам дребните грешки, за които хорта обикновено се карат, но затова пък никога не прощавам глемите и наказвам жестоко....

И това е много вярно, особено за волята и двуличието.
Аз също отказах цигарите, благодарение на желязна воля. Бях страстен пушач, но казах "край" и от този момен нито цигара не съм сложила в устата си. Приятелите ни все още ми се чудят как успях от раз да го направя.

За двуличието - наистина хората не ни разбират - просто сме много гъвкави и затова променяме постоянно позициите си  Laughing Иначе аз в лъжа не мога да живея и си казвам всичко, дори нещата, които са в мой ущърб, понякога не мога да запазя за себе си.

# 17
  • София
  • Мнения: 15 466
По 26-годишните ми наблюдения върху дъщерята- близнак само мога да кажа ужас и кошмар.На никой не го пожелавам.

"А за ентусиазма - той е неповторим направо  Rolling Eyes какво ли не съм започвала... "
 
Това все едно  моята дъщеря го е  писала, но никога нищо започнато не е довършила.Много обича да обещава и да не изпълнява.Ако започна да пиша цял ромам ще напиша и то нищо добро, затова ще си замълча.

# 18
  • Мнения: 22 908
БлизнаЧките сме сложни натури,но добри души.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 268
Да,трудно се живее с нас,но имаме извинение-и ние живеем трудно със себе си.Не е лесно да ти бръмчат сто идеи едновременно,да започваш три неща в трите стаи на къщата и едно да не свършиш...
Поне едно е сигурно-не е скучно,точно защото сме непредвидими.Казвали са ми,че нямам шанс да остарея-все съм си луда глава.Не е много приятно понякога,защото изглеждам несериона в очите на другите,но пък се харесвам и това е ...А като знам колко хора не се обичат,направо съм щастливка със себе си. Blush
Когато си наумя нещо,света ще обърна да го направя.И след два месеца ми е омръзнало.Но пък си знам характера и си търся работа,която да е свързана с различни ситуации и хора,и всеки ден е предизвикателство.Хубаво е,че съм доволна от работата си,не мога да си представя да правя нещо без желание.
Егоисти сме,това е лошо,винаги нашите нужди са на първо място.Защото си мислим,че и другите са на това мнение.Абе,егоизъм в най-чист вид,без да си даваш сметка дори.
Това,че си знам лошите черти ми е от полза,не се самозалъгвам,че съм перфектна.Е,струваше ми време и усилие да се опозная,но ми е ясно поне защо съм такава.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 362
Многолики , интересни , никога в синхрон със себе си . Трудни за разбиране и много страстни . Жертвоготовни за децата и приятелите си . Трудно се мотивират за нещо , но мотивират ли се го постигат дори с цената на много усилия и труд . Винаги са пълни с тайни - собствени и пазени с години . Нещата , които не им правят впечатление ги забравят много бързо . Лесно палят и лесно гаснат . Казват това , което мислят право в очите на хората , което в повечето случаи им коства или работата или нещо друго . Обожават съпруга си или партньора , но винаги си спомнят за някой друг , от някога , в някое друго време . Понякога изпадат в тежка депресия , но тя продължава не повече от ден . Стига някой да знае как да ги успокои . В повечето случаи са много устойчиви психически . Имат чувството , че могат да издържат още и още . Същото се отнася и за физическото натоварване . Могат да работят всякаква работа , стига тя да им доставя удоволствие . Ужасно са приказливи и никога не могат да си задържат вниманието дълго време върху едно и също нещо . Много чувствителни . Трудно раними . Много трудно можеш да " бръкнеш в душата " на Близнака . Мислиш си , че си го направил , а в същото време той изобщо не те е чул .

# 21
  • Мнения: 22 908
Пипи,много точно.

# 22
  • Мнения: 11

Хайде да си направим и ние календар, че както гледам много други зодии ни изпревариха  Wink
Започвам аз, знаете - всеки следващ копира и добавя себе си  Grinning

червенокоска - 28.05

# 23
  • София
  • Мнения: 5 362
Пипи - 31,05, - между другото и майка ми е зодия Близнаци . Не се разбираме . Може би някога през годините сме се разбирали , а може би през тези години сме трупали горчивина една към друга , но към днешна дата не се виждаме дори . Не мога да кажа , че не ми тежи , но това е друга тема .

# 24
  • Мнения: 1 269
pazzza - 17 юни ! Hug

# 25
  • Мнения: 259
Всичко което сте написали е много точно и вярно за зодия Близнаци.
 makedonka1-17юни

# 26
  • Мнения: 2 757
По 26-годишните ми наблюдения върху дъщерята- близнак само мога да кажа ужас и кошмар.На никой не го пожелавам.

"А за ентусиазма - той е неповторим направо  Rolling Eyes какво ли не съм започвала... "
 
Това все едно  моята дъщеря го е  писала, но никога нищо започнато не е довършила.Много обича да обещава и да не изпълнява.Ако започна да пиша цял ромам ще напиша и то нищо добро, затова ще си замълча.

Точно от това се плаша. Близнаците ми са Близнаци и са чудо невидано и нечувано. И наистина като се зачудя какви положителни техни качества да изтъкна ... имам проблем.... просто не се сещам за такива... Може би това, че са много бързи в реакциите и бързо схващат. Всичко друго... по добре да замълча. В потрес съм относно бъдещето си с тези деца, не виждам как ще се оправяме с тях, и баща им е в шах. Но са тоооолкова забавни и... ааадски досадни същевременно....
Иначе познавам жени Близнаци, много ме кефят повечето, чаровни са. Квото и да ги питаш винаги имат информация по въпроса, като справочник са. За компания са идеални. Но... не бих живяла с Близнак, освен по принуда както ми се случва в момента.

# 27
  • Мнения: 4 187
Аз съм близнаци - 27 май. В синхрон със себе си  Grinning.
Любимата ми дума е "ЗНАМ" - трудно понасям критика, мога да си намирам много и правдоподобни оправдания, ако съм зарязала някой проект по - средата.
Хвърлям пот и усилия за неща, които според другите са не толкова значителни, разпиляна и  хаотична на моменти, до педантична и стриктна в други  Crazy.

# 28
  • Мнения: 1 294
По 26-годишните ми наблюдения върху дъщерята- близнак само мога да кажа ужас и кошмар.На никой не го пожелавам.

Ако започна да пиша цял ромам ще напиша и то нищо добро, затова ще си замълча.

Аз пък на никоя дъщеря не пожелавам, да прочете нещо подобно написано за нея от собствената й майка.

# 29
  • Мнения: 47
2 Юни.Много любопитна,информирана по всички въпроси,много притеснителна,сприхава,душата на компанията.Но нямам никаква воля-за нищо.Най-хубавото е че разбираме себе си а това малко хора го могат.

Общи условия

Активация на акаунт