Срам ме е

  • 7 711
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • на майната си
  • Мнения: 425
Хубаво е, че те е срам - то си е за срам. И жената не мрънка - сигурно не е лесно да се изхранват 3 възрастни+дете.
Не го разбирам това - кенефи ще чистя и пак ще намеря пари за себе си+детето, оня търтей кучета го яли. Егати наглЕца, то и на мен не ми се бачка всеки ден, ама кой ли пита.

# 16
Какво прави по цял ден ли ?Гледа филми.поспива,яде...И повярвайте ми имали сме скандали,но нищо не се решава.Възмущавам му се всеки ден толкова .колкото и вие в момента.Но той на себе си сам не може да се възмути.Не мога да разбера каква е причината  един мъж на 32 год да се държи по този начин.

# 17
  • на майната си
  • Мнения: 425
А това винаги ли е било така?
Причината е ясна - не е достигнал зрялост. И повярвай щом до 32 годишна възраст със семейство не е поел отговорност - няма и да стане. Трябва да мислиш за друг вариант, изключващ това същество от сметките ти.

# 18
  • Мнения: 26
А това винаги ли е било така?
Причината е ясна - не е достигнал зрялост. И повярвай щом до 32 годишна възраст със семейство не е поел отговорност - няма и да стане. Трябва да мислиш за друг вариант, изключващ това същество от сметките ти.

Е айде моля без такива крайни изказвания. После ти ли ще обясниш на детето, защо мама и тате не живеят заедно? Има и други начини за разрешаване на проблемите. Раздялата трябва да е най-крайното такова.

# 19
  • Мнения: 2 865
Намери си работа да имаш пари за себе си, и му остави детето да го гледа по цял ден, да видиш как ще се изстреля набързо на някаква работа.

# 20
  • Мнения: 2 331
И на мен ми се струва, че най-разумно е той да се грижи за детето, а ти да работиш.Но, трябва да разрешите тази ситуация.Не е нормално това, което се случва.И не виждам друг начин освен разговори...
ПП:И ми е много интересно как така си избра да не работи зимата?!Студено ли му е???Какво става през зимата...Фантазия нямам да си обясня поведението му... Shocked

# 21
  • Мнения: 26
ПП:И ми е много интересно как така си избра да не работи зимата?!Студено ли му е???Какво става през зимата...Фантазия нямам да си обясня поведението му... Shocked

Сигурно е заради белите мечки по улиците и пингвините по парковете.   Joy

# 22
  • на майната си
  • Мнения: 425
А това винаги ли е било така?
Причината е ясна - не е достигнал зрялост. И повярвай щом до 32 годишна възраст със семейство не е поел отговорност - няма и да стане. Трябва да мислиш за друг вариант, изключващ това същество от сметките ти.

Е айде моля без такива крайни изказвания. После ти ли ще обясниш на детето, защо мама и тате не живеят заедно? Има и други начини за разрешаване на проблемите. Раздялата трябва да е най-крайното такова.

Ами ще обяснявам, то детето след време и само ще разбере, че с баща търтей не се живее.

PS Ти как така не онождаш за N-ти път жената - бЕгай, че ще си Фане лИбоФник Simple Smile

# 23
  • Мнения: 26
Ами ще обяснявам, то детето след време и само ще разбере, че с баща търтей не се живее.

PS Ти как така не онождаш за N-ти път жената - бЕгай, че ще си Фане лИбоФник Simple Smile


Добре, значи като дойде да ревне че са се разделили съм те записал за брачен консултант  hahaha

Иначе малко позакъсня, точно преди около 15на минути я онодиш доста качествено.  baby_neutral

# 24
  • Мнения: 85
Моето мнение и съвет съвпадат с тези на Ивка 10 и Мироска:

Мъжът ти явно е мамино синче.Имаше една приказка"Докато тати носи и мама меси всичко е наред"
Все пак той е вече глава на семейство и трябва като мъж да поеми отговорност.

Моят съвет:Изнасяте се да живеете отделно,като дойде краят на месеца време за сметките и мъжът ти види,че няма кой да ви ги плати,ще почне да работи та пушек ще се вдига.
Ако и това не помогне,взимай си шапката и го оставяй по живо по здраво при маминка, да му готви,да го пере и да си живеят двамцата до веки веков.


Аз имам една максима: с мълчание проблемите не се решават. За това според мен правилно ще постъпиш, ако всички седнете и обсъдите положението. Кажи си всичко, което имаш. Накарай мъжа си да се засрами от себе си, защото не е редно ти само да се срамуваш. Накарай свекърва си да разбере, че ти не си доволна от положението, но детето ти се нуждае от теб и вместо да пренебрегваш него трябва да накарате тати малко да се поизпоти и да разбере, че само със стоене вкъщи не се решават нещата. Кажи си, че на теб не би ти харесало един ден детето ти да има това поведение и искаш то да има друг модел на подражание. Просто всичко си кажи, но не се срамувай от това, защото ти имаш право да бъдеш пълноценна майка и да искаш най-доброто за дететто си

# 25
  • Мнения: 1 763
Уф, разбирам те. При мен положението не е точно такова, но също парите не ни стигат, откакто ми стана по-малко майчинството. Мъжът ми работи и заплатата му е над средната за града, в който живеем, но плащаме висок наем и ток и просто на една заплата не се издържа. Вече няколко пъти нашите ни дават пари да закърпим месеца. Е, те не мрънкат и винаги го правят да изглежда все едно, че е тяхна идеята да ни помогнат. Аз мислех през март да дам детето на ясла и да започна работа, обаче сега малкият ми се вижда много неподготвен да се отдели от мен и ще го гледам до септември, въпреки че поне до края на зимния сезон сигурно пак ще прибягваме до помощ от нашите.

Май никакъв съвет не ти дадох, но поне споделих  Hug

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Пък и ти... като те е срам, хвани се на работа, или не те е срам чак толкова?...

Нали? Да се хване на работа, да си остави детото при техните да го гледат ( тя самата го е написала, че това е варианта ), а мъжа и да се почесва по цял ден.
Чудно решение.
Много ясно, че не. Simple Smile
По-нагоре дадоха идеи той да гледа детето.
Моята идея беше първо със свекървата да го накарат той да почне работа, а малко след това и тя.

А в крайна сметка нея я е срам, не него - да си намери работа, за да й е на нея добре, никой не е казал да го храни и него...

# 27
  • Мнения: 2 388
Много ясно, че не. Simple Smile
По-нагоре дадоха идеи той да гледа детето.
Моята идея беше първо със свекървата да го накарат той да почне работа, а малко след това и тя.

А в крайна сметка нея я е срам, не него - да си намери работа, за да й е на нея добре, никой не е казал да го храни и него...


Така съм напълно съгласна. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 413
Намери си работа да имаш пари за себе си, и му остави детето да го гледа по цял ден, да видиш как ще се изстреля набързо на някаква работа.


И аз мисля ,че това е най-доброто решение Peace

# 29
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Уговорете се със свекървата да го отреже - и така иска не иска - ще намери работа

Общи условия

Активация на акаунт