3G Globul

  • 4 794
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 391
Не коментирам ,че на мен ми трябваше за път,а аз така и не можех да го ползвам по път ,защото никъде не хващаше мрежа,а ми бяха казали няма проблем навсякъде ще имате интернет.

По-тъмно зеленото ти показва къде имаш по-бърз интернет, а по-светлото съответно по-бавен.  Peace

# 16
  • Мнения: 305
То зеленкото най-малко  #2gunfire #Cussing out
Е как да не платя като съм тъпа и аз писах я картата към другите семейни телефони на мъжо и дъщеря ми
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Мразя ги тез монополисти.....вече като ме видят тук в цент.офис на Глобул в Пловдив и се правят на много заети по сладове и рафтове
Притеснявам се,че ако спра да им плащам дали няма да си вземат лаптопа,че той беше от Коледните им промоции 699лв

# 17
  • Мнения: 169
Niandre  ,А ти пробвала ли си го за път?Защото аз на няколко пъти се опитах да го ползвам от северна БГ до Турция и до Гърция,е познай какъв беше резултата.Батерията ми свърши а аз бях успяла да отворя началната страница на абв и до там Mr. Green Да ок ,на място в нашия град отварям ,макар и не много бързо,но аз на място съм с местен от ,които съм супер доволна и съм си прекарала такъв навсякъде по един рутер -чиста работа PeaceПо голяма глупост от глобулския нет няма-вярвайте,затова не плащам PeaceКогато получа това ,за което съм се подписала и съм казала ,че ще плащам ,тогава с радост ще плащам Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 391
Niandre  ,А ти пробвала ли си го за път?Защото аз на няколко пъти се опитах да го ползвам от северна БГ до Турция и до Гърция,е познай какъв беше резултата.Батерията ми свърши а аз бях успяла да отворя началната страница на абв и до там Mr. Green Да ок ,на място в нашия град отварям ,макар и не много бързо,но аз на място съм с местен от ,които съм супер доволна и съм си прекарала такъв навсякъде по един рутер -чиста работа PeaceПо голяма глупост от глобулския нет няма-вярвайте,затова не плащам PeaceКогато получа това ,за което съм се подписала и съм казала ,че ще плащам ,тогава с радост ще плащам Peace

Докато пътувам не съм, ползвала съм го най-често когато сме при свеки в едно село близо до Самоков и Боровец. Определено не може да се сравни с този вкъщи Peace

# 19
  • Мнения: 428
И аз съм с това устройство...Безжичен,мобилен интернет ,нали?
За сега съм нямала сериозни оплаквания.Но никога не е късно.
Имам въпрос.Много ли гълта да ако гледам клипчета във В-бокс и ако говоря по скайп?
При мен обаче друг проблем възникна и не знам как да го оправя.Домашният интернет не може да се включи,понеже този на глобул нещо пречи.Всичко беше ок-два-три месеца,но януари нещо стана....И сега и в работата и  нас се налага да съм с този на глобул,та ще видя колко ще кихна:(

# 20
  • Мнения: 138
Kukuleta, от 90 са станали 80, защото в един момент ( 2 просрочени фактури) картата се спира двустранно и се прави изравнение на месечната такса,т.е. приспада се за дните в които си двустранно спряна.
За да се ориентирате за използваното следете входящ и изходящ трафик, и двете се плащат, от там идват разминаванията!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 391
За да се ориентирате за използваното следете входящ и изходящ трафик, и двете се плащат, от там идват разминаванията!


Аз им казах същото, но момичетата твърдят, че въпреки това има разминаване в сметките или по-точно в показателите за направен трафик newsm78

# 22
  • Мнения: 305
При мен устройвото отчита заедно изпратено и полу4ено
обща статистика за изразходвания трафик,но тоз месец ве4е край....писна ми

# 23
  • Мнения: 138
най-вярно трябва да е посоченото в разпечатката, ако виждайки я не сте съгласни с нея, отивате в офис на Глобул, пишете си жалба и посочвате потреблението, с което не сте съгласни. Но повярвайте ми, няма как да има отчетено в разпечатката потребление, което да не е действително извършено, може да има грешно тарифиране, но отчетено пък неизползвано, НЕ!

# 24
  • sofia
  • Мнения: 4 296
а само на 1 компютър ли ползвате устройството?
аз забелязах, че като го сложа на друго РС започва да отчита от нула, а като го върна на моето-продължава от където е спряло, тоест не отчита и двата трафика

# 25
  • Мнения: 305
искам да ви копна част от дългоочакваното писмо от Глобул(отне им 1 мес.да ми пишат ooooh!)....другото е пълни глупости ooooh! ooooh!

"Бихме искали да Ви информираме, че данните за ползвания от Вашата Data SIM карта трафик, които получавате през текущия период чрез програмата, която е включена в пакета с 3G connect center устройството, имат само информативен характер и тяхното предназначение е да ориентират клиента в месечното му потребление. Освен това програмата показва статистиката на изразходвания трафик за съответния компютър, а не изразходвания като цяло от съответната Data SIM карта трафик.
..............
Към настоящия момент GLOBUL не предлага други услуги за проверка на изразходвания трафик през текущ период......."

Та моя въпрос беше-как бе аджаба продавате нещо което не е издокусурено като хората ooooh! ooooh! ooooh!
И как аджаба потребителя няма начин да знае и да контролира трафика си,единствено Вие всемогъщите трябва да го правите???????

Яко ми е писнало,но аз съм виновна,че пак се излъгах  #2gunfire #Cussing out

# 26
  • Мнения: 183

Мразя ги тез монополисти.....вече като ме видят тук в цент.офис на Глобул в Пловдив и се правят на много заети по сладове и рафтове
Притеснявам се,че ако спра да им плащам дали няма да си вземат лаптопа,че той беше от Коледните им промоции 699лв
Ами прочети си договора и виж там каква е неустойката и при какви условия си го сключила. Ако си го платила няма как да ти го вземат,но ако е на изплащане-си прочети хубаво договора-иначе и да не платиш сега,Глобул рано или късно ще си вземат парите и то с лихвата Money

# 27
  • Мнения: 78
леле,направо се отчаях,за 2 месец сам с ГО УЕБ400,и не мога да разбера,защо ми идва обща фактура с телефона,а не отделна ,с изразходеното,дано да нямам такива сметки Praynig

# 28
  • sofia
  • Мнения: 4 296
аз днес получих фактура- всичко ми е ок, така, че ако си правите сметка и спазвате лимита ще плащате само таксата

# 29
  • Мнения: 138
леле,направо се отчаях,за 2 месец сам с ГО УЕБ400,и не мога да разбера,защо ми идва обща фактура с телефона,а не отделна ,с изразходеното,дано да нямам такива сметки Praynig
Защото и двете са на твое име, и не сте уточнили при закупуването, че искате отделни фактури  Peace

Общи условия

Активация на акаунт