Ще гласувате ли за парламент?

  • 6 394
  • 250
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Отговорът ми се припокрива на 90 % с този на Магнолия.
С тази разлика, че може да отида и просто да гласувам със зачеркната бюлетина.

# 16
  • York
  • Мнения: 826
Ще гласувам.
Гласуването трябва да стане задължително според мен.

# 17
  • Мнения: 372
НЕ! Защото не искам поредните некомпетентни,прости лъжци да получават заплати,рушейки човешки животи.И много си мечтая, на тези избори нито един българин да не гласува - това е единственият начин,когато тази система,ще разбере,че насреща си има хора ,които знаят какво искат. И знаят как да си искат правата.Защото с плоски обещания, с порочна система на избиране, със случайно попаднали хора там - не се прави политика.Когато се изправят с имената си, с работата и знанията си, с отговорността си/която след това ще понесат/,тогава ще започнат да се случват нещата,които в Конституцията се твърди,че имаме право на тях!

 ooooh! ooooh! Какво говориш????

Досега гледахме какво става, когато хората не гласуват по една или друга причина. Точно, когато всички излязат да гласуват ще си разбере, че има хора насреща, че чрез гласовете си хората променят нещата, че и на следващите избори ще излязат, че могат да променят избирателната система и всички онези неща, за които ти говориш.
С едноличен протест с-у системата нещата не се случват.

И по темата: гласувам откакто имам право на това!

# 18
  • Мнения: 6 618
НЕ! Защото не искам поредните некомпетентни,прости лъжци да получават заплати,рушейки човешки животи.И много си мечтая, на тези избори нито един българин да не гласува - това е единственият начин,когато тази система,ще разбере,че насреща си има хора ,които знаят какво искат. И знаят как да си искат правата.Защото с плоски обещания, с порочна система на избиране, със случайно попаднали хора там - не се прави политика.Когато се изправят с имената си, с работата и знанията си, с отговорността си/която след това ще понесат/,тогава ще започнат да се случват нещата,които в Конституцията се твърди,че имаме право на тях!
Е със твоето НЕ и на още доста българи си наясно ,че поредните некомпетентни.......лъжци пак ще продължат да си получават заплати,рушвети..............
Май е по лесно просто да не носиш отговорност.

# 19
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Да! Ще гласувам!

Не искам премиер - Доган  Peace

# 20
  • Мнения: 7 112
Наложително е. Само да видим с какви кандидатури ще ни уважат.

# 21
  • Мнения: 4 447
Да, но не съм решила за кого.

# 22
  • Мнения: 194
Съсъ сигурност - НЕ!!! Naughty

# 23
  • Мнения: 284
Аз ще гласувам!
И също не искам ДПС да се намърда в парламента.

# 24
  • Мнения: 304
Категорично НЕ!

# 25
  • София
  • Мнения: 3 064
Винаги гласувам. Оптимист не съм, дано само не стане по-зле, ама то от тия по-зле не виждам.
Всеки непуснат глас е глас за БСП и ДПС.
Досега в анкетата активността е 61.8 + 18.7 =  80.5 %
Това би било прекрасно, но няма да стане. Не виждам повече от 35 - 40.

# 26
  • Мнения: 5 710
А какво стана с гласуването от чужбина , нали щяха да го зарбаняват, заради гласуващите български граждани от Турция?

# 27
  • София
  • Мнения: 3 064
А какво стана с гласуването от чужбина , нали щяха да го зарбаняват, заради гласуващите български граждани от Турция?

Съмнявам се, че ще го забранят. Мисля, че е антиконституционно. Освен това кой е на власт сега и има ли файда да забранява точно на турците? Mr. Green

# 28
  • Мнения: 372
Кой дя го забрани ДПС или БСП? И не може да е антиконституционно, ако има условие за пребиваване в страната.

# 29
  • Мнения: 372
Момичета, можете ли да се обосновете защо няма да гласувате? Какво ще промените ако и този път не си дадете вота? На какво разчитате? Какво ще се получи, ако има както винаги ниска активност? Няма да изберат парламент ли? Няма да се коалират пак ли?

Какво означава категоричното НЕ?

Общи условия

Активация на акаунт