Тайната на дългата и здрава коса - 57

  • 34 373
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
В първия пост пише точно за почивката- на около два месеца се прави /независимо дали ползваш Тривитаминол/. А ти 4 месеца си се мазала два пъти седмично, после си започнала по 3 пъти...Време ти е било да почиваш. Hug

Ох, как ще издържа да не си намажа нещо на косата.  ooooh! Whistling Като свикнах вече и сега имам чувстовото, че нещо ми липсва. Laughing

# 286
  • Мнения: 4 496
Можеш пак да се мажеш, но примерно по веднъж седмично. Flutter

# 287
  • Мнения: 159
Фльор, и аз съм така, само се чудя с какво да се намажа. smile3521

Забелязвам, че съм развила някаква странна зависимост към козметиката. Днес например си пътувам в автобуса и си мисля какво още да си купя...smile3504

...Ще си взема "Пантогел" и утре ще го пробвам.  smile3505

Определено ми трябва оганичителна заповед... doh

# 288
  • Мнения: X
  bouquet Момичета, аз също се мажа без почивка с масла от месеци, но нито ми пада косата, нито я усещам зле... Това значи че засега мога да продължавам, нали...  Heart Eyes Че хич не ми се ще да ги спирам.
По-точно през май миналата година започнах и го правя 2-3 пъти седмично.

# 289
  • Мнения: 1 282
anastangelche, може ли да те помоля да пуснеш където имаше един колаж от снимки на косата ти през годините. Беше преди 2-3 теми и уж прегледах , но не можах да я намеря. Ще ти бъда много благодарна, че искам да извадя две снимки от там и да покажа на фризьорката.

Какъв колаж? Не си спомням за такъв. Обясни ми. Да не си сбъркала ник-а и човека?  Rolling Eyes

# 290
  • Мнения: 4 496
Последно Ани - 4ка пуска колаж. Да не е тя? Thinking


Заповядайте в новата тема:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=371718.0

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 20:09 от ♥ мис арк ♥

Общи условия

Активация на акаунт