OTNOVO MI SE SLUCHI

  • 5 694
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
Мили момичета, кураж!
Отчаянието и депресията, които могат да настъпят след това са нормални, зная, но не бива да им се оставяте за твърде дълго!
Чакането понякога е голямо...опитите са много, но погледнете на нещата философски - може би вашето бебе още не е дошло! Simple Smile
Вярвам, че има закономерност в нашия живот, която определя кога и какво сме готови да получим.
Не се отчайвате, а смело напред и вярвайте, представяйте си тези така желани моменти, мечтайте!
И никога не се страхувайте, мислете с оптимизъм и живота ви ще се подреди точно така, както жадувате да бъде!
Прегръщам ви силно! Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз също преживях загубата два пъти и много добре знам какво е ! Искам да кажа на момичетата едно- не чакайте да се повтори за да си обърнете внимание. Лекарите винаги казват, че се случва много често и че втория път всичко е наред. Замислете ако все пак има причина, трябва ли да се прави втори аборта отново, за да тръгнем по лекари. Не знам, може би аз съм твърде крайна понеже си изпатих, но въпреки всичко си обърнете внимание и дано късмета е на ваша страна. Живеем в напрегнато време, храним се с боклучи и дишаме мръсен въздух всичко се отразява, заради което за съжаление и проблемите са твърде често.
Няма път назад има само напред  Hug

# 17
  • Мнения: 141
Каквото и да ти кажа, според мен ще е малко за да облекчи болката ти. Мога просто да ти дам една голяма  Hug! Потърси помощ от специалист. Дано никога повече не изживяваш този ужас! Не губи обаче и надеждата да станеш мама!

# 18
  • Мнения: 2 422
Няма път назад има само напред  Hug



Да няма Peace трябва да се борим и вярваме Peace

# 19
  • Мнения: 13 821
Здравейте момичета.
Виждам тук и много познати имена.
Живот и здраве гледам напред към 6-тата си бременност. Ако някой преди 20 години ми беше казал че съм способна на подобно нямаше да му повярвам. Всеки път си мисля че няма да се вдигна, но успявам. Болката от загубата не се забравя, просто става по поносима...
Мъката трябва да се изплаче, не я затваряй в себе си. Тук всички те подкрепяме. Направи необходимото като изследвания . Знаем че ще ти отнеме малко време да се възстановиш физически и психически, но когато се почустваш по добре давай напред и пак напред.
  bouquet

# 20
искам да попитам дали след кухо яйце и без да са правени изследвания след това е имала успешна бременост

# 21
  • Мнения: 1 484
Здравей  аз  имах  кухо  яйце  преди  3  години.Историята  няма  да  я  разказвам  защото  е  много  дълга.Но  искам  да  ти  кажа  че  по  принцип  е  хубаво  да  си  направите  някакви  иследвания.Направи  една  консултация  със  доктор  .Аз  забременях  5  месеца  след  аборта.Сега  си  имам  едно  много  палаво  момче ,искарах  лека  бременост  несъм  имала  никакви  проблеми.Работих  до  последно.Ако  искаш  питай  каквото  те  интересува  ще  се  радвам  да  съм ти  полезна.

# 22
да бих искала да те попитам къде мога да си направя тези изследвания и какви са те и ако може да ми препоръчаш лекар с който да се консултирам също така бих искала ако може да ми разкажеш малко повече при теб как е било и след изследванията установили се някаква причина мерси

# 23
  • Мнения: 1 484
Защо  не  се  регистрираш  да  ти  пиша  на  лични.Ще  пиша  малко  по  късно  ,че  сега  от  малкия  нямам  тази  възможност.

# 24
  • Мнения: 179
Хей, здравейте,

Много тъжна темичка. Съжалявам за случилото се.

Много жени са преживели наистина това поне един път. Аз също - миналият месец в 3гс.
Не съм се отчаяла, силно вярвам в живота и колко устойчив е той. Вярвам, че така желаното бебе няма да се забави много.
Не бих искала да ми се случва пак, не бих искала да се случва на никого.
Обърни си внимание, за да си сигурна. Но дано скоро се усмихваш и се разхождаш в детски магазини, а на болници! От сърце ти го желая, и ти желая да вярваш в това!

Поздрави и успех.

# 25
  • Мнения: 1 484
Здравей   libertat 1  на  мен  всичко  ми  прави  докторката ,която  ми  прави  аборта.Не  знам  ти  от  къде  си .Аз  хода  в  Плевен.Не  знам  при  теб  дали  са  изследвали   кухия сак  но  при  мен    му  правиха  нещо  като  биопсия   за  да  се  види  дали  наистина е  такова.Аз  лично  никакви  изследвания  не  сме  си  правили.Докторката   ме  посъветва  ако  се  повтори  тогава  е  задължително  и  на  двамата  да  се направят.Изписаха  ми  противозачатъчни  за 3  месеца  щото  имах  и  кистички.След  спирането  на  хапчета  решихме  че  няма  да  чакам  и най  важното  се  почувствах  готова   за  нови  опити.На  първия  опит,  който    стана  след  3  седмици  разбрах  че  ще  имам  бебче.Когато отидох  на  доктор  все  още  нямаше  сърдечна  дейност  и  той  ми  каза  да  поизчакам  1  седмица  да  видим  как  ще  се  развият  нещата.Когато  се  прибрахме  в  къщи  си  направих  тест  който  се  оказа отрицателен.След  като  отидох  след  1  седмица  вече  имаше  сърдечна  дейност.Изкарах  много  лека  и  безпроблемно  бременност ,ходих  до  последно  на  работа и  сега  имам  едно  здраво  и много  буйно  момченце.Пиши  от  къде  си  да  може  да  те  насочим  по конкретно.Ако  съм  забравила  нещо  питай.Но  според  мен  щом  се  повтаря  незабавно потърсете  лекар  който  да  ви  посъветва  и насочи  най  добре.

# 26
значи искам да кажа че първия път когато ми се случи през2007г спонтанен аборт беше още в самото начало тъкмо си наравих теста които беше положителен и след 3-4дена получих кафеникаво зацапване при което аз веднага отидох при моята лекарка която ми изписа дуфастон и папаверин но уви това зацапване премина в кървене и го бях изхвърлила даже не се наложи да ми правят кюртаж затова не може да се каже дали тогава е било кухо яйце докато сега се видя бях 7г.с и 3д затова съм много объркана и не знам какво да правя и от къде да започна

# 27
а между другото и аз чакам хистологичния резултат след 15дена дали той ще ми даде нужните отговори които не ми дават мира

# 28
  • Мнения: 1 335
а между другото и аз чакам хистологичния резултат след 15дена дали той ще ми даде нужните отговори които не ми дават мира

Не

# 29
  • София
  • Мнения: 1 220
а между другото и аз чакам хистологичния резултат след 15дена дали той ще ми даде нужните отговори които не ми дават мира
Не, за съжаление няма да ти даде този отговор  Sad
Ето нещо с което можеш да започнеш.
Имунологични: антифосфолипидни антитела и НК клетки, ТСХ, ТАТ, МАТ, генни мутации за тромбофилия - 4 броя. Ако има нужда, след изследванията: консултация с ендокринолог, генетик или имунолог, зависи от резултатите.

Това ми препоръча доц. Конова  Peace
Успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт