въпрос свързан с пишето

  • 4 472
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Имам няколко познати, които не са правили нищо на пишето и сега децата са 3-5 г и са с фимоза, за което съжаляват и се чудят какво да правят Peace

# 16
  • Мнения: 982
Имам няколко познати, които не са правили нищо на пишето и сега децата са 3-5 г и са с фимоза, за което съжаляват и се чудят какво да правят Peace

Ето, синът ми е обратния пример.
Около 3-тата година пишката е забелена без моя или друга намеса!

Изобщо не съжалявам!
В тази тема, ще ми е неловко на ваше място да убеждавам колко е нормално да се забелват пишки!

Авторката, видя се, си е докарала проблем точно за това! Peace

# 17
  • Мнения: 2 448
Не разбрах точно от какво си е докарала авторката проблем. Едва ли го отваря за пръв път цялостно. Това не става от веднъж, освен ако не се налага и да го стори хирург. Иначе постепенно малко по малко се стига до нормалното за възрастен мъж положение, когато може да се отваря и затваря напълно.

Връзката само под вода също не ми е ясна. Моето дете си е със забелена напълно чурка и дори и сам си я отваря, когато му е кеф (да речем че имитира чиста мастурбация, без крайния резултат  Laughing). Не сме имали проблеми да не може да я затвори.

Предполагам в случая чурката е била "станала" в този момент и главичката е била по голяма, пробвай като спадне отново да я затвориш. Не пишеш подробности боли ли го, изобщо има ли някакъв проблем детето.  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 982
Не разбрах точно от какво си е докарала авторката проблем.

Наистина ли?

Аз пък си помислих, че точно за това е пуснала темата, защото смята, че има! Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 448
Не разбрах точно от какво си е докарала авторката проблем.

Наистина ли?

Аз пък си помислих, че точно за това е пуснала темата, защото смята, че има! Rolling Eyes

Е от какво е проблема? Нито едно включване нейно няма след това какво е станало.  Rolling Eyes Дали това забелване е за пръв път цялостно, правила ли е масажи, изведнъж ли е дръпнала, нищо не схванах. Ти като си разбрала поясни ми.

# 20
  • Мнения: 1 938
Към края на първата или средата на втората година препуциумът при повечето момченца след такива процедури прехвърля главичката на пениса. Важно е тя да се върне бързо в изходно положение, тъй като все още не до там разширения препуциум може да доведе до болезнен оток на главичката на пениса. Това се нарича парафимоза и е възможно да се наложи болезнено хирургическо репониране.

Ето това е проблемът!

# 21
  • Мнения: 2 448
Това предположение го прочетох, но авторката така и не се е включила вече месец след това да каже какво е станало. Наложила ли се е някаква по специална процедура или е успяла след това сама да затвори. Има ли след това проблеми или не.  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 1 938
Е, аз вместо авторката не мога да отговоря! Simple Smile  bouquet

# 23
  • Мнения: 107
Щях да пускам тема за това прословуто забелване и добре,че открих темата! Много се успокоих,след като прочетох статията,която Блонди е пуснала! И аз си мислех,че нетрябва да се пипа,ама като отвсякъде компетентни приятелки ми казват така и така ще правиш! Благодаря ви!!! Камък ми падна от сърцето!!!

# 24
  • Мнения: 1 938
Щях да пускам тема за това прословуто забелване и добре,че открих темата! Много се успокоих,след като прочетох статията,която Блонди е пуснала! И аз си мислех,че нетрябва да се пипа,ама като отвсякъде компетентни приятелки ми казват така и така ще правиш! Благодаря ви!!! Камък ми падна от сърцето!!!

 Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 2 336
тази статия наистина е полезна   bouquet

# 26
  • Мнения: 411
статията е много полезна,но не и когато детето спре да пиШка.
беШе толкова тесен 4е.това се слу4и последва забелване при хирург,от там нататък забелване в къЩи всеки ден както каза лекаря.заклеЩване, посиняване ,операция за разШиряване на самата кожи4ка разрязаха вертикално и след това заШиха хоризонтално.беШе останало залепено до иузди4ката и за да се възстанови напълно след операцията мястото из4акаха няколко месеца  за да го разлепят напълно.беШе на 1,6 год.когато приклиу4и вси4ко,тои не помни и не е травмиран от слу4ая.ве4е бях писала в подобна тема.не съжалявам ,заЩото имахме колега на 19 год,който го оперираха от ФИМОЗА,вси4ки мъже му се подиграваха и мом4ето го понесе много травмираЩо.
синът ми сега е по4ти на 18год.навъртял отбор моми4ета.говорили сме и казва 4е нито го боли нито има каквито и да е проблеми.благодарна съм на лекаря,който направи процедурата,заЩото може да стане неЩо много страШно.детето едвам диШаШе по4ти ми умря в ръцете.дори лекаря се уплаШи като го видя.

така 4е всеки си знае едни са за и други против.

# 27
  • Мнения: 1 938
статията е много полезна,но не и когато детето спре да пиШка.

Еееееее, ама четете внимателно, де!
Цитирам:
Това което наричаме фимоза, всъщност е физиологично слепване (синехии) на кожичката към главичката (гланса). Кожичката изглежда като хоботче на слон и има нормален вид и в никакъв случай не пречи на уринирането.
Докторът го е написал това. От нас се иска да го прочетем!

# 28
  • Мнения: 411
скъпа детето не можеШе да уринира .18 4аса без уриниране.ти знаеШ ли какво озна4ава това.пускам казан4ето ,дуШа,4еШмата,вси4ко наведнъж  4е Шуртенето на водата да предизвика пиШкането и той пиЩи и урината те4е по гаЩите (не го събух умиШлено  за да не се сети заЩо отиваме в банята.следва постъпване в болница за възпаление на бъбреци.

статии много ,но реалността е др. неЩо.
и нека всяка майка си взема реШение за собственото си дете.
не натрапвам моето мнение на никого само споделям опита си

# 29
  • Мнения: 1 984
Имам няколко познати, които не са правили нищо на пишето и сега децата са 3-5 г и са с фимоза, за което съжаляват и се чудят какво да правят Peace
до 6 г фимозата е физиологична... демек нещо в рамките на нормата... нищо не е нужно да правят след 2г ще си мине сама... както се случи при мен и при всички сегашни мъже /тогава момчета от рода ми/.

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 06:50 от tonev

Общи условия

Активация на акаунт