За изправянето и прохождането

  • 2 385
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 434
След около два месеца.

# 16
  • Мнения: 4 496
За малкия ми син нямам спомен, за големия още по-малко....  Embarassed Дъщеря ми се изправи на 8 месеца, а проходи след два месеца.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 175
Гласувах с друго,защото малкият първо проходи на 1,1 год,а започна да се изправя сам на 1,6 год. Shocked
През тези 5 месеца му давах начална позиция прав и си ходеше  спокойно,но не можеше да се изправя от седнало положение,нито лазеше,та да достигне до мебел и да си помогне.Оставях го седнал и така си го намирах.
По едно време доста се бях притеснила,но е вярно,че при всяко дете си е индивидуално.

# 18
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Гласувах с друго,защото малкият първо проходи на 1,1 год,а започна да се изправя сам на 1,6 год. Shocked
През тези 5 месеца му давах начална позиция прав и си ходеше  спокойно,но не можеше да се изправя от седнало положение,нито лазеше,та да достигне до мебел и да си помогне.Оставях го седнал и така си го намирах.
По едно време доста се бях притеснила,но е вярно,че при всяко дете си е индивидуално.

Хех, това е забавно!
То това е като нашето изправяне! Аз го чакам да започне да сяда сам, а той започна да се изправя в леглото и да обикаля подпирайки се за решетката!  Joy Чак след това започна да сяда!

# 19
  • Мнения: 528
Лилия се изправяше на 8 месеца и проходи на 10 , т.е 2 месеца след като се е изправяла вече, проходи  Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
След 3-4 месеца  Peace

# 21
  • Мнения: 22 922
На около 8м.започна да се изправя и подпира по мебелите,на 12м.проходи.Гласувах след 4м.

# 22
  • Мнения: 260
3 месеца след като можеше да стои права се престраши и започна да ходи Peace

# 23
  • Мнения: 9 973
на 9м. се изправи,на 10м.14 дни първи крачки,на 11м. нямаше улавяне

# 24
  • Мнения: 9 814
Проходи на 9 м. и 15 дни, а започна да се изправя на 10 м. и 21 дни.

# 25
  • Мнения: 1 546
На около 10 месеца започна да се изправя и да се задържа стабилно на крачета. Проходи самостоятелно 2 месеца по-късно. Peace

# 26
  • Мнения: 1 558
След 3 месеца Peace

# 27
  • Мнения: 8 999
И двете ми деца започнаха да се изправят, като се държаха за решетките на креватчетата, от осем месечни. Проходиха стабилно на около 1 г. и 1-2 месеца.

# 28
  • Мнения: 511
Започна да се изправя на 7 месеца и половина, проходи на 11 месеца.

# 29
  • Мнения: 242
След 6месеца започна да се подпира и ходи,отпусна се свободно на 1 год.

Общи условия

Активация на акаунт