Добър хомеопат във Варна

  • 36 215
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 344
д-р Теодора Грънчарска - 0898 602201
някой може ли да ми даде актуален номер на д-р Грънчарска, спешно Praynig може и адрес Peace

edit: намерих Peace

Последна редакция: чт, 29 окт 2009, 22:09 от sophiepp

# 16
  • Мнения: 173
Ние се лекуваме при Д-р Галина Калушева. Кабинета и е в Медицински център "Младост" на бул."България".  Телефона и в кабинета е 555-629, а личния и GSM е 0889 315 457. 
За резултатите ни съм писала в тази тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=205039.270
Аз лично съм много доволна. Отзивчива е и много внимателна. И най-важното, поне за мен, че винаги и по всяко време си вдига телефона. При спешни случаи е идвала в кабинета си и в неделя, само заради нас.

# 17
  • Мнения: 73
Адреса на д-р Хаджиева е сменен и е този, който посочи rosie. Ние бяхме на първично интервю при нея
какво е това първично интервю Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 72
Само да споделя впечатления от д-р Хаджева, а вие си решавате. Наистина има добри отзиви за нея, аз затова и отидох, но....Ходих при нея преди година някъде. Направи ми изключително лошо впечатение, че през цялото време на интервюто прекъсваше за да говори по телефона. Зададе ми някакъв въпрос, аз тъкмо започна да отговарям и телефонът звъни, тя си говори, забравя какво е питала, а аз до къде съм стигнала с отговора..... ужас. Накрая ми даде лекарството, всъщност два вида бяха, приемах ги както трябваше, но ефект нямах. Така и не продължих да ходя при нея.

# 19
  • Мнения: 20
Здравейте,

Миналата година заведох 8 месечния си син при д-р Хаджиева за консултация, тъй като личния доктор  за да се застрахова понеже е петък му изписваше антибиотик вече за втори път без да е наложително. Избрахме д-р Хаджиева, защото е хомеопат и с диплома за лекар. Отидохме при нея в понеделник или вторник беше, платихме 50 лв и лечението започна. Сина ми имаше лека кашлица, която отминаваше, но правеше температура 38-39 и имаше малък обрив по коремчето. д-р Хаджиева твърдеше, че е от зъбите,  а за обрива- от топлото. В петък сина ми беше вече целия с обрив , който тя видя защото настоях да го заведа пак на преглед. Според нея не беше вече от топлото ,може би от панадола, който тя знаеше, че даваме, но не смени лекарството - Camomila.
В неделя бебето ни беше в червенини по тялото. Обадих й се , а тя каза да отидем на другия ден. На другия ден  бях решила вече, да го заведа пак при личната, но вечерта свекърва ми каза да го водим на спешен, защото това може да е алергичен шок.
В неделя на 12 октомври 2008- дата която цял живот ще помня ни приеха в терапията с диагноза тежка ортикария.  Сина ми беше на системи и така до другата неделя.
Д-р Хаджиева не един, а два пъти видя 8 месечния си пациент и не разпозна ли алергичния шок, който то прави?? Тя не знае ли, че алергията е състояние, опасно за живота?
Може би е смятала, че ще се справи. Засега имаме един син, и ако нещо му се случи, едва ли обаче някой може да го върне.

 Сега пак търсим хомеопатията за помощ, но със "специалистите хомеопати" внимаваме.
Не  е моя работа да съдя, аз само се поучих от случая.Случай, при който лечение ни беше продадено.. и се оказа кофти

# 20
  • Мнения: 74
Д-р.Джеджев-класически хомеопат!Работи в терапията,9 етаж.

# 21
  • Мнения: 1 425
За нищо на света не бих доверила здравето на децата си на подобни шарлатани..... Naughty Naughty Naughty

# 22
  • Мнения: 682
Az pak za ni6o na sveta ne bix poverila zdraveto na decata si na doktori,koito lekuvat s antibiotici.
Doveriavam se edinstveno i samo  na xomeopatiata.

# 23
  • Мнения: 13 512
За нищо на света не бих доверила здравето на децата си на подобни шарлатани..... Naughty Naughty Naughty
помниш ли си добре думите?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Ние също ходим при д-р Хаджиева, но има неща, които ме смущават:
вместо да лекува сина ми с КЛАСИЧЕСКА хомеопатия, ми препоръчва продуктите на Аква сорс, на които е дистрибутор, и от време на време някой продукт на БОАРОН. Това вече 7 месеца, без никакво подобрение.  Confused
Това, което споделя vili:) и при нас беше така.

# 25
  • Мнения: 13 512
Aми сменяй хомеопата. Какво друго да ти кажем. 7 месеца е достатъчно време .
В интерес на истината се забелязва тази тенденция ,че хомеопатите станаха търговци с тези добавки. Не го намирам за правилно едва ли не да те изнудват, че са част от лечението.

# 26
  • Мнения: 468
Как ли са лекували Ханеман, Херинг, Ален, Липе, Кент без АкваСорс ?  Shocked  Grinning  Joy

# 27
  • Мнения: 13 512
Как ли са лекували Ханеман, Херинг, Ален, Липе, Кент без АкваСорс ?  Shocked  Grinning  Joy
оправданието е, че тогава храната е била пълноценна и не е имало стрес.

# 28
  • Мнения: 2 746
Някой лекува ли се при д-р Костадинов?

# 29
  • Мнения: 13 512
Някой лекува ли се при д-р Костадинов?
Aми прочети по-назад, де. Писали са хората кой при кого се лекува.
Pippo например лекува децата си при него.

Общи условия

Активация на акаунт