Отговори
# 15
  • Мнения: X
Вече си мисля че никога няма да стана майче.  Cry
В никакъв случай не си го и помисляй дори. Горе главата и мисли, че следващият месец ще бъде твоя. Изпращам ти една голяма и силна  Hug

# 16
  • Мнения: 1 247
Хопа хайде и аз тук  Mr. Green
Жаки мило страхотна си както винаги  Heart Eyes
успешна седмица на всички Peace
и много бебета preggo

# 17
  • Мнения: 40
vilism Никакво отчайване моля те.Аз така се скапах като ми дойде,че цял ден ми беше криво.Но после си казах че трябва да имаме търпение.Специално ние правим опити от 3 месцеа,и аз все още не сум се отчаяла. Макр че около мен всички приятелки са бременни или вече родили. И това малко ме подтиска.Но няма как.Горе главите и само усмивки и позитивни мисли,страхотен секс и...то ще стане.....
 Praynig

# 18
  • Мнения: 1 001
Жак Hug заглавието ми напълни душата    bouquet благодаря и за кафето оригинална си както винаги Peace

пожелавам и тази седмица да е успешна и бебеносна и не забравяйте ФК момичета Heart Eyes

# 19
  • Видин
  • Мнения: 961
Радвам се, че ви харесва заглавието! Grinning
Дано ни донесе късмет тази седмица на всички нечакащи.Аз съм към края на седмицата, пък ще видим Thinking
Не унивайте, момичета.Мислете позитивно и се радвайте на любовта. Hug
Всичко ще си дойде на мястото, но трябва да бъдем търпеливи Peace

# 20
  • Мнения: 3 641
Добро утро и от мен! Hug Hug Жаки, благодаря за темичката Heart Eyes Heart Eyes
Ирина, Ива благодаря ви милички,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesно за съжаление май усещам ,че лелката пак ще дойде. Пробождат ме яйчниците силно за по 4/5 секунди, отпаданало ми е, все ми се лежи и така Rolling Eyes
vilism,натъжаваш ме, недей да си пълниш главицата с лоши мисли. И ние ще гушкаме нашите бебчета Heart Eyes Heart Eyes
Иве, съжалвям за лелката, ама другия път Praynig Praynig Praynig
Прити, мило нал иси на  срещата Hug Hug Hug?
Цункам ви и пожелавам прекрасна седмица Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 674
Здравейте и от мен Hug
Жаки прекрасно заглавие дано е много късметлийско и изпълнено с много положителни тестчета Hug
Стискам палци на всички НЕчакащи Praynig

# 22
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добро "утро" и от мен!
Жаки, както винаги - страхотно заглавие!Дано донесе късмет на повече момичета, а на теб да ти донесе девойка  Hug
Прити, още чакаме снимки на Хера  Heart Eyes
На всички, които имат нужда от утеха - пращам ви доза оптимизъм!
На всички с лелки - гонете ги по-бързо и откривайте сезона.Ще има голямо намаление на бебета този месец  hahaha
И не на последно място - малко вълшебен прах - от тоя бременния  Mr. Green
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 23
  • Мнения: 1 775
Нареждам се за бременен прашец, макар че БТ падна като по часовник и на 5ти чакам лелката. Confused

# 24
  • Мнения: 40
amanita И аз се нареждам за бременен прашец....И благодаря за дозата оптимизъм,мисля че е нужен на всички.

# 25
  • Шумен
  • Мнения: 403
Благодаря Ви момичета,че Ви има и че сте така добрички. Да,и аз вчервам че и ние ще станем майки,но като гледам как други семейства като решат за бебе-и хоп вече са във 2-3 месец.А ние сме вече със над година опит във бебеискането и правенето че всеки месец ни се вижда вече аха аха последен шанс.  PraynigИ така е, всичките ни приятели са или вече родители или бъдещи такива.

НО-да прогоним тъжните мисли, да се обичаме с половинките си и нашият ред ще дойде.То сигурно много ще са ни красиви децата-щом толкова време ги рисуваме и ги чакаме  Hug

Лека и спорна седмица момичета  bouquet

ммм мерси за прашеца

# 26
  • Мнения: 598
Хайде и от мен един запис, не мога да пропусна темата на Жаки Heart Eyes Hug

# 27
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Добро утро, момичета - кокичета!
Така се радвам, че новата седмица започна, дано удържа фронта до края и, че да се разпиша с положително тестче в прекрасната темичка на Жаки.
На всички като мен, които са в очакване да видят своето тестово чудо през тези дни, пожелавам успех и много оптимизъм, че се е получило.  Praynig А на тези, които са застанали отново на стартовата линия, желая успешен старт и сладка победа на финала.  Praynig Hug
Лек и ползотворен ден на всички!   bouquet
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 28
Добро утро и от мен!
Аз от дълго време ви чета и ви се радвам на всички, които пишете в седмичната тема, но до сега нямаше с какво да се включа и затова изчаквах. Но ето, че и този миг дойде да споделя с вас.
Аз все още няма да мога да се отчета с  EFP, защото започнахме с "опитите" едва преди 3 дни (тъй като едва ли могат да се нарекат опити извън овулационния период). Много бях изненадана, когато съпругът ми ме помоли в четвъртък да не започвам новата опаковка на противозачатъчните си. Сега и аз като вас ще чакам да бъда поръсена от бременния прашец! Искрено се надявам да успеем всички заедно Hug Hug Hug
PS: не гледайте лентичката отдолу. Сега ще я променя, че тази вече изобщо не е актуална!

# 29
  • Мнения: 598
Magi@  welcome само така-много позитивизъм  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт