Кака или батко ще е Юлчето ни сладко

  • 12 246
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 845
Арлинане се притенявай за парацетамола. Аз чудо ти и хапчета изпих по време на бременността с Венци. Дори два пъти пих антибиотик, първият път заради едни гадни бактерии и вторият път-направиха ми серклаж. Аз бях доволна от Осцилокопциум-хомеопатично е  Wink
Деси-дано този път попадне на добри госпожи племенника ти  fingerscrossed

# 31
  • Мнения: 314
Ей Дю:заглавието е страхотно! Сега го видях ooooh!

# 32
  • Мнения: 1 240
Арлина, четири момичета сме бременни, така че ще имаме един батко и три каки.  Mr. Green
За яденето - и аз съм така, току що изядох 2 тостера, не мога почти нищо друго да ям, освен тестено. Ще стана кит много скоро. Гади ми се все още от време на време.

# 33
  • Мнения: 433
Ронка,със сигурност след 8-ми месец не дават в самолет Naughty
И аз пих с тонове но-шпа и магнерич,заради контракции SickИ от толкова контракции и болки,баш като раждах няма нищо.Луда работа #Crazy
Арлина,не излизат ли измачкани?На майка ми сушилнята е предпоследен модел,но все пак си имат нужда от гладене.Особено ленени и памучни тъкани. 
По този повод,имам една сранна съседка,която си носи дрехите на обществена пералня ShockedИма две тераси за простиране,да не говорим,че може и сушилня да си купи,тъй като мъжът й е морски,ама така по-лесно-бам в чантата и после готово.

# 34
  • Мнения: 2 481
 Wink  Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses


Абе момичета имам май хемороиди ooooh! ooooh! ooooh!,може ли да е следствие бременността(то отдавна ама) #Crazy

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 17:57 от Eli83

# 35
  • София
  • Мнения: 309
Дю-заглавието наистина е страхотно! Hug
Ели-поговори с мъжа си да не избухва така пред малката.Не е хубаво да се плаши от собствения си тати.Скандалите с майка му също не са за пред детенце-кажи им повече да се съобразяват с нея.А с тези пари от банката вземете си купете отделно жилище,та да се спре с тоя тормоз!
Хемороиди знам,че се получават не само от раждане,а и от заседяване,запек и много други неща.Отиди на лекар и се лекувай,че знам че са много упорити и болезнени. Sad
Арлина-мен хич ме няма Blush-я кажи-какво представлява тази сушилня-дай снимки.Звучи страхотно,и на мен сега зимата това ми е голяма мъка,не успява да изсъхне,събира се за пране,събира се за гладене-голяма хамалогия!Честито-със здраве да си я ползваш!

# 36
  • Мнения: 314
Ели:как издържаш,направо се чудя. HugТо и ние се скарахме снощи,защото се развика на детето,ама... ooooh! Whistling

Тиция;моята сушилня не е нов модел,даже май е старичък.Трябваше да я навра в килера,само там имаше място за нея,а вратата е 55см.Повечето сушилни са по 60см.Накрая намерих в Зора 2,които са по тясни,взех по-скъпата.Направиха ми отстъпка и ни излезе към 500лв,мисля доста нормална цена.Лошото е само,че събира 6кг пране,а пералнята ми също е 6кг,понякога трябва да разделям прането и да пускам на 2-пъти.Трябваше ми 8кг,но те са пък много широки.И наистина глади.Всичко излиза изгладено и много пухкаво,сгъвам и в гардеробите. Mr. GreenСамо чаршафите трябва да са сгънати,като се слагат,после са лекичко намачкани,но аз ги опъвам за малко на парапета на стълбището да изстинат и да се поупънат,сгъвам и прибирам.Трябва да не се препълва с дрехи,да има пространство,че едно е сухи,едно мокри.Като се изсушат бухват вътре.Абе много съм доволна,много.Толкова досадно ми беше всичкото това пускане на перални,събиране на прането и после гладене на купчина пране.Да не говорим за простирането.Аз простирах последно в баните,по лирите.Конденз става ужасен,баните са целите мокри,плочките ми мухлясват бързо.Пък и самото пране после мирише на влага,не е като да е простряно вън,да го духа вятъра.

didito:ето как изглежда:



След като и свърши програмата,която съм задала,има една 10 минутна за гладене,пускам и нея,отварям,почиствам филтъра с вода и прибирам.Има и комбинирани:пералня със сушилня,за тези,които нямат място за два отделни уреда.Но отделно си е най-добре.Иначе са на два принципа.Единия вид,който е по-добър е влагата да излиза навън в атмосферата.Килера ни се пада свъншна стена,пробихме дупка и така отвеждаме влагата.Другия вариант е с едни тавички ,в които се събира водата от прането.Те трябва да се изхвърлят всеки път,доста досадно занимание,особенно ако наблизо няма мивка или тоалетна.В нашия дом има няколко теми за сушилните,ако ви се чете.

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 11:54 от arllina

# 37
  • Мнения: 1 298
Арлина честито ви сишилня! Каква марка е  Thinking Една приятелка има Аристон и каза че се свивали дрехите,вярно ли е?

Ели,голям скандалджия твоят мъж,бе  ooooh! Не му се давай  Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 590
Ели, не ти е ласно с тоя твой мъж.Теб ли нарече буклук, че не разбрах? Не му позволявай, особено пред детето. ще се травмира Юл, на тази възрасдт децата са много чуствителни. Аз съм отпуск няколко дни и си седим с Ева вкъщи. Ходим по1-2 часа на разходка и си мързелуваме.Голям кеф. През деня по 100 пъти ми повтаря колко много ме обича. Много е щастлива. От другата седмица живот и здраве ще тръгва на ясла. Доста време изкара вкъщи. Кажете нещо за запушен нос, колко капки смених, нищо не помага. Сополи няма, обаче носа и е постоянно запушен. А как хърка вечер, като голям човек. Сега ще ходя до личната да взема направление за УНГ.

# 39
  • Мнения: 433
Ох,Ели направо не знам как го издържаш #2gunfireНе се правя на много намахана,ама до сега не бих търпяла за нищо на света такова чудо на чудесата.Че тя твоята свеки си е за номинация за осмото чудо на света Mr. Green
Алекс е съ запушен нос,заради никнене на  кътник много ми помага Олинт за деца . 

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 08:19 от Tizija

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Арлина,честита сушилня.със здраве да си я ползваш.Благородно ти завиждам  bouquet

Ели,направо ми идва да ти кажа,да го отсвириш твоя мъж Crossing Arms.аааааааааааааааамаха.няма ли къде да отидеш за малко с малката?да поживее малко без вас,да го видим Close

# 41
  • Мнения: 314
До сега не съм свила нищо.Предполагам,че ако пускаш всичко на определената за това програма и разделяш прането по тъкани,няма да има проблеми.

# 42
  • Мнения: 2 481
 Hug  Той не може без нас бе,като бяхме в Хисара не ни остави и една вечер ,хем да си почине от нас Crazy

# 43
  • Мнения: 314
Абе Тиция,какви са тез мъдреци дето ви никнат от сега бре? newsm78

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Абе Тиция,какви са тез мъдреци дето ви никнат от сега бре? newsm78
Да не е искала да каже кътници newsm78

Арлина,каква марка ти е сушилнята?извинявай ако си писала,не виждам никъде марка Blush

Ели,ще го бия аз твоя мъж newsm66

Общи условия

Активация на акаунт